Xiaomi Mi Note 10 za Samsumg Note 9

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Xiaomi Mi Note 10 za Samsumg Note 9

Post od pero0000 »

Hajde da vidimo, da li neko može argumentovano da me ubedi da menjem ili ne, Samsung Note 9 za Xiaomi Mi Note 10?

Pre par dana sam nabavio polovan Note 9(vec ga imao prosle godine) i danas dobih ponudu da ga menjam za takođe polovan Xiaomi Mi Note 10. Telefon za telefon, bez doplata.

Oba telefona su polovna, ocuvana kao nova(starost im se ne zna), u kako to kažu preprodavci "ful pakovanju" sa silikonskom futrolom, plus Mi Note 10 ima i zastitno staklo na displeju(nisam bas ljubitelj tih zastita).
Ako me pitate da li mi je potrebna olovka u Note 9? Ne narocito, dobro je da je tu...ako nekad zatreba.... Nikad mi olovka nije bila primarna pri odluci da uzmem Samsung Note telefon(imao svaki, osim sedmice i dvadesetice). Uzimao sam Note seriju iskljucivo zbog kvaliteta samog telefona.

Mi Note 10 je jedan od retkih telefona kojeg nisam koristio, ali nije i ne treba da bude prednost pri odluci da li ga uzeti ili ne...
Sta bi po vasem misljenju bila odlucujuca prevaga da ga uzmem, baterija(da, znam da je bolja nego na Note 9, ali ni na njemu nije losa, meni izdrži dva dana sa 7h sota). Kamera? Note 9 ima f1.5, a Mi Note 10 f1.7, ali Mi Note 10 ima i sirokougaonu kameru, a Note 9 nema. I sta sad, koja je kamera bolja, odnosno svestranija? Znam da je video na samsung S i Note seriju bolji od Xiaomijevog, ali video koristim, odnosno ne koristim skoro uopste(sto se mene tice mogu ga slobodno izostaviti u telefonima).

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: Xiaomi Mi Note 10 za Samsumg Note 9

Post od antec »

Jedino što mogu reći je da Mi Note 10 sigurno daje bolje fotografije (still photos).

Odgovori