siemens m65 ili siemens c75 ili SE k300i

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?

siemens m65 ili siemens c75 ili SE k300i

Glasanje se završava Pon, 21. Nov 2005. 17:01

siemens m65
5
71%
siemens c75
2
29%
 
Ukupno glasova: 7

looser
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 01. Nov 2005. 16:54

siemens m65 ili siemens c75 ili SE k300i

Post od looser »

Koji je od gore navedenih telefona najbolja kupovina???
Cena im je priblizna...a nadam se da se bar neki istice!!!

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ja bi uzeo K300i... Mada... Ja ne podnosim Siemens...
Ali K300i je stvarno dobar fon za te pare, mada ove ostale nisam cackao... :unsure:

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

M65-odlichan ekran,lep,lagan i razumljiv meni,prijatno nacrtan.Jaka konstrukcija,otporan na udarce,prashinu,vlagu.Solidna kamera,mnogo bolji dizajn od ovih ostalih....

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Pitaš za tri telefona, a dao si samo dve opcije za glasanje? 8)

I meni je M65 najzanimljiviji. Ako zbog ničeg drugog, onda zbog nešto veće robusnosti i lepog dizajna...

looser
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 01. Nov 2005. 16:54

Post od looser »

Sasa_NS napisao:Pitaš za tri telefona, a dao si samo dve opcije za glasanje? 8)

I meni je M65 najzanimljiviji. Ako zbog ničeg drugog, onda zbog nešto veće robusnosti i lepog dizajna...
Ma nisam ovov vec radio pa mi je izbacio samo dve opcije valjda sam trebao da stavim i cetvrtu praznu? :o

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

looser napisao: Ma nisam ovov vec radio pa mi je izbacio samo dve opcije valjda sam trebao da stavim i cetvrtu praznu? :o
Upravo tako .... ali sad ... ako hocesh mp3 fon , mada ima veoma malu memoriju tako da moze da ti sluzi samo kao za zvono,uzmi k300 mislim da je najbolje resenje,oba ova Siemensa nemaju neke prednosti nad k300....m65 ima odlican ogroman ekran ali ipak moje resenje bi bilo k300 ... a i nisam neki ljubitelj Siemensa !

looser
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 01. Nov 2005. 16:54

Post od looser »

koliko vidim niko nije ljubitelj siemensa :lol: nisam ni ja... :P ali jel neko zna koliko im traje baterija,kakva im je kamera? kakva im je grafika?

Ninja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 22. Okt 2005. 11:36
Lokacija: YU-TS

Post od Ninja »

K300 je los telefon, bolje uzmi M65, posto ima 100x bolji i veci displej od K300 sve je bolje kod M65. Jedina mana u odnosu na K300 mu je sto nema MP3 8)
NINJA

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Moja zena je dugo imala M65 i josh uvek ga chuva iako je preshla na V3!telefon je jako ugodan za upotrebu,ekran je jako dobar,fotke na njemu izgledaju odlichno,na kompu su standardne,kao i skoro svaki VGA.Mada moram da kazem da pravi 100X bolje slike od V3,na kojoj su boje dosta bledje i nekako neprirodne!Baterija je 3 dana solidne upotrebe,moze da nagura i 4!Nema MP3,ali na k300 on ionako moze samo za zvono zbog male memorije.M65 podrzava wav fajlove kao zvono,pa ni tu onda ne zaostaje mnogo.Meni na siemensu je jako lagan za snalazenje,phonebook je po meni na siemensima najobimniji i najbolji,i za to im svaka chast!Inache-telefon je veoma dobro izradjen i chvrst je!Nekoliko puta je padao na plochice i na mermerni pod i nije se chak ni ogrebao,ima neku chudnu sposobnost da se uvek docheka na one gume na coshkovima!Ima 10Mb memorije,pa ni tu ne zaostaje znachajno za k300,koji ima 12 koliko se ja secam.Zaista nevidim shto ljudi toliko pljuju siemens,ja nisam neki fan njihovih fonova,ali i ja i zena smo imali nekoliko njihovih telefona,i odlichno su nas sluzili!Vecina njih je posle prodata drugim ljudima kod kojih i dalje perfektno rade.Ja bih svakako mogao da preporuchim M65,i stojim iza toga da je to jako dobar telefon....a ti sad vidi,odluka je na tebi. 8)

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

NINJA napisao:K300 je los telefon, bolje uzmi M65, posto ima 100x bolji i veci displej od K300 sve je bolje kod M65. Jedina mana u odnosu na K300 mu je sto nema MP3 8)
veci displej ima a toliko bolji i nije ... dalje,kamera na k300 je dosta losa(zbog ekrana) m65 ima bolju kameru .... ali sve je to neprimetno da zbog mp3-a a i malo vece memorije treba da uzmes k300 !
Poslednja izmena od Cyber u Ned, 25. Dec 2005. 01:31, izmenjeno 1 put ukupno.

imaginos
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pet, 05. Avg 2005. 16:19

Post od imaginos »

potpisujem sve sto je araphel rekao za m65.

plus, gomila suludih programa za tweakovanje 65-ica se moze naci na netu, tkao da je moguce izmeniti prakticno sve po sopstvenom ukusu.

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Ali m65 je Siemens :P Zato bolje k300i
iPhone + CX300

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

@cyber da pravi bolje ali na ekranu :wink:
inace K700,K500,F500 i K300 koriste isti kamera modul tako ta su kamere iste :D
nemoj da pricas kada neznas :roll:

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

sasa-SE napisao:@cyber da pravi bolje ali na ekranu :wink:
inace K700,K500,F500 i K300 koriste isti kamera modul tako ta su kamere iste :D
nemoj da pricas kada neznas :roll:
Pa da kad je ekran bolji ... rece da prave iste fotke uopste ?!

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

znaci na k700 izgledaju bolje kada se gledaju na ekranu ali kada se slike prebace na komp iste su kao sa k500 ili k300

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

sasa-SE napisao:znaci na k700 izgledaju bolje kada se gledaju na ekranu ali kada se slike prebace na komp iste su kao sa k500 ili k300
aaaaaaaaaaa :ohmy: :blinky: :o :shock: .... sad si me iznervirao ! Pa upravo sam to i rek'o,da je ekran bolji a da si ti rekao uopste

Neo2199
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 12:43

Post od Neo2199 »

Ekran na K300i je stvarno ocajan. Inace hardverska platforma je ista za K700, K500 i K300. Znaci ista kamera, isti procesor, podrska za iste stvari. Telefon jeste manji od Simensa, ali ti to nije neka preporuka. Ja sam koristio po malo i K700 i K300 i K500 i CX70 (isto sto i C75 i M65) i ovo je zakljucak: O ukusima se ne raspravlja. Zasto?

SE telefoni na prvi pogled izgledaju super, ali ... Uvek postoji ali. Duzom upotrebom pokazuje se da su ovi telefoni prilicno ograniceni. Ako pokusate nesto malo komplikovanije, kao da napravite direktorijum u direktorijumu, bicete neprijatno iznenadjeni jer to jednostavno nije moguce. File System je zatvoren. Pregled direktorijuma sa vise slika traje i traje i traje. . . Problemi sa kesiranjem thumbnails-a znace da cete cesto resetovati telefon jer on jednostavno ne moze da pregleda neke slike u memoriji. Ni zvucnici nisu neko cudo tako da ni MP3 podrska nije nesto posebno

Siemens serija x65 je u prvim verzijama softvera imala probleme, koji su uglavnom ispravljeni do verzije 25, a trenutno aktuelna verzija je 43 (na zvanicnom sajtu). Zato je nadogradnja softvera bezbolna i besplatna (ako imate kabl). Dalje, imate pun pristup File System-u, mozete da birate nacin pregleda fajlova, mozete da postavljate svoje shortcut-e na tastere 2-9, a sa patchiranjem mozete da personalicujete telefon do masimuma (ili da ga ubijete :uhuh: ) . . . Ekran ima vecu rezoluciju u odnosu na K300 i K500, nema MP3 podrske (ADPCM WAV nije tako losa zamena).

Sve u svemu pitanje ukusa.
Fear is the mind-killer.

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Daleko bolja kupovina je jedan od navedenih Simensa.Posto su Simensi m-65,sx-65 i c-75 slicni,jedino mozes da se odlucis izmedju zasticenog,radnog m-65,slicnog nesto manjeg cx-65 ili manjeg,lakseg,novijeg( i nesto manjeg ekrana)c-75.Svi ovi telefoni dugo su u upotrebi pa su prelezali decije bolesti i sada rade dobro i stabilno.

Odgovori