Predlog za novi telefon umesto p910??

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

U pravu si s te tacke gledista, nisam tako razmisljao mi jos nemamo 3g, pa nisam ni pomislio.....a cujem ni u svetu ljudi nisu bas preterano zainteresovani za 3g :|
mada mogao bi kao drugi 3g telefon da uzmes motorolu v980 prakticno je za dz posto je vodafone 8)
5130+Koss the plug....

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

da samos shto ona ne bi radila ovde bash zato shto je vodafone...ma jok,kakav crni 3g,koji ce mi djavo sve t prednosti ako mi samo internet vrshi posao a to imampreko wifi....

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Masterokrata napisao:A koliko mu drzi baterija? Kod pda cuo sam ume da drzi 4-5 sati sto je zbilja jadno :ohmy:
Pa pazi,nije bas 4-5 sati al sa normalnim koriscenjem drzi mu (caletu) oko dan i po,sto i dalje nije bas dobro! :roll: :wink:
araphel,ako si tako cuo onda bolje da ne rizikujes,ovde u Srbiji retko ko to ima pa bas i ne znam utiske drugih ljudi,kazem ti cale mi je zadovoljan njime,al bolje da ne rizikujes! :wink:

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

ma evo gledao sam po netu i razmishljao i izbor definitivno pada na I-mate K-jam ili na Nokia e61 pa cemo videti,nigde se ne zurim :wink:

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

araphel napisao:ma evo gledao sam po netu i razmishljao i izbor definitivno pada na I-mate K-jam ili na Nokia e61 pa cemo videti,nigde se ne zurim :wink:
ja ti preporucujem K-Jam! ili QTek 9600 ili 9100!

Sava Savanović
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 20. Avg 2006. 14:09
:: RedmiNote3Pro
Lokacija: Belgrade

Post od Sava Savanović »

@ZedPi

Imam istu nameru.Trenutno sam na n6630,a uzimam E61.Možeš li da kažeš nešto na temu E61.
10X
Nokia 6630/Kingston MMC Mobile 1GB/Apacer Card r/w 23in1

Sava Savanović
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 20. Avg 2006. 14:09
:: RedmiNote3Pro
Lokacija: Belgrade

Re: Predlog za novi telefon umesto p910??

Post od Sava Savanović »

@araphel

Meni je WiFi bio prekretnica između P910i i E61.Međutim,niko ne koristi WiFi,jedni kažu plaća se,drugi kažu odeš u WiFi cafe,poručiš piće i ono,kao DL4Free..deder,dugokosi junače,vidim da arčiš WiFi i to extra,pa ako te ne mrzi,čisto par expliciranja,jer u BG ima priličan broj cafea..
LongLiveR&R:)
Nokia 6630/Kingston MMC Mobile 1GB/Apacer Card r/w 23in1

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Nema shta,startujesh wifi,on juri mrezu,kad je nadje trazi ti autorizaciju u vidu imena i passworda,ili je pak ne trazi ako je u pitanju otvorena mreza,kao shto je sluchaj u vecini kafica ovde....i onda startujesh browser i to je to...

barem je tako radilo na I-mate sp5 na kome sam probao kod poznanika s posla.

ja sam u medjuvremenu reshio da batalim stvar i pazario sam k750 uz p910,chisto da imam neshto manje i vishe "pocket friendly",a i voice control na k750 mi odlichno sluzi svrsi,tako da je barem taj problem reshen.......wifi mi trenutno ne treba jer sam se prijavio na neki internet paket kod operatera,pa placam neku sicu a imam neogranichen protok mesechno....

Sava Savanović
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 20. Avg 2006. 14:09
:: RedmiNote3Pro
Lokacija: Belgrade

Post od Sava Savanović »

@araphel

K750?Po tvojoj priči bio sam ubeđen da uzimaš E61 ili neki od modela koje si navodio(sa touch screen-om).Za relativno kratko vreme uzimam E61.Ma kakvi..hteo sam da kupim P910i.Pa sad,nije da mi je baš extra dosadno,pa kao,ono,jurim apps,provaljujem fore(a i iskreno,ne sviđa mi se rešenje sa jog dial-om)da dovedem do maximuma UIQ Symbian.Dovoljno vremena sam potrošio na n6630 i nije mi žao,extra sam ga nabudžio,jedino mi ne funkcioniše download iz OperaMini(bilo koja verzija),sve drugo je okej.Zbog veličine display-a sam krenuo u potragu i nema šanse da me neko ubedi da pređem na SE.Nokia RULEZ!!E61 je spravica,samo tako.Ima sve..samo da su joj nabudžili kameru,(pa i sa 0.3Mpx).Touch screen?..trulo,te vadi stylus,te pipaj prstima,još ja,kakav sam perfekcionista,ribao bih display svakičas,zato,kažem,E61 je zakon.WiFi,upravo tako sam mislio,ali u praksi,niko da potvrdi.
Gde živiš,nisi iz BG?Samo nemoj da kažeš da si negde iz Evrope,onda WiFi otpada.To važi za Svet,ne i za Albaniju sa republikama.
Nokia 6630/Kingston MMC Mobile 1GB/Apacer Card r/w 23in1

ZedPi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 02. Jul 2005. 15:42

Post od ZedPi »

@Sava Savanovic

E61 je BUKVALNO fenomenalan! U korishcjenju sam otkrio neke sitne i fine detalje vezane za sam OS i korishcjenje tj. fleksibilnost za koje nisam znao da postoje kod 6630 (jer ih nije ni bilo :wink: ). Pochev od Win shortcutsa, preko WiFi-ja (koji je ludilo!) do fabrichkog browsera kojim sam odushevljen koliko moze biti upotrebljiv, do active inbox-a... Mislim, ekran je totalno fenomenalan! Bash sam odushevljen (zar se ne vidi :D )... Nashao sam gomilu sajtova freakova koji se pale na ovaj fon i mogu recji da ih potpuno razumem... Nije potrebna kamera da bi telefon bio odlichan...

ZedPi
Chance favors the prepared mind.

Odgovori