wifi i 6630

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

wifi i 6630

Post od Azimuth »

Jel postoji neki program za tako nesto? koji je najbolji telefon sa podrzanim wifi-jem i da li se isplati menjati 6630 za taj neki telefon?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Azimuth, takav program ne postoji...a E61 je jedan od telefona koji podržavaju Wifi...i ako ti kamera nije neophodna kod telefona, razmisli o ovom modelu...Za razliku od 6630 za E61 ćeš naći mnogo manje podržanih aplikacija jer za OS 9.1 za sada nema veliki broj programa koji su s njim kompatibilni... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Ninolina, a 6233? jel i taj ima wifi? ili oni u prodavnicama nemaju pojma o telefonima? :blinky: kamera mi je totalno ne bitna stavka,kako glavna tako i pomocna pa zato pitam. ako postoji jos neki u toj nekoj cenovnoj klasi sa N70...p.s. hvala ti u svakom slucaju 8)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Imas jos E60 i E70. Jako je tesko odgovoriti koji je najbolji telefon sa WiFi podrskom. Zavisi sta nameravas da radis sa time. Ako imas nameru da dosta surfujes, sto podrazumeva i kuckanje, onda toplo preporucujem E61. ako ce ti telefon sluziti prevashodno za VoIP, onda moda da razmislis o E60. Sa E70, recimo da dobijas najbolje od oba sveta. Meni je bio jako bitan ogroman ekran, sto mi E61 daje.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Imas takodje i SE P990 na primer,takodje smartphone i to jako dobar (sa novijim verzijama softvera) a ima i Wi-Fi,nije Nokia jedina koja pravi dobre telefone!
Pozdrav 8)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Azimuth, 6233 nema Wifi... :roll:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Hvala vam svima na odgovorima :) Imam jos jednom pitanje...vredi li menjati 6630 za recimo N70 ili N72? Kakve su to rezlike koje vrede tih para ? Interesuju me realne razlike,razlike u radu a ne ovo sto je na papiru. Pa ako neko mozda zna,nekada imao 6630 a sada N70/72..Unapred zahvalan :roll:

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Azimuth, Kamera je osetno bolja na N70, kao i ekran sa više boja, zatim dobijaš više RAM memorije, i ako ti se dešavalo do sada da ti telefon izbaci poruku Memory Full sa N70 se te stvari neće dešavati...Ostale karakteristike koje možeš i u specifikacijama da pročitaš...pokrivena kamera, Radio, 3G...ja sam zamenila N6680 za N70 i nikada se nisam pokajala...tako da milslim da i prelazak sa N6630 na N70 ima smisla i da se dobija bolji telefon... :roll: :) :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Moja devojka ima vec drugu 6630 pa joj ja stalno ubacujem programe i ostale i imao sam prilike da je koristim dosta (mada sam je koristio i pre par godina kada je izasla i kada je moj burazer imao ali tada je bio jos pocetni softver i nije to bilo to) a imao sam dve N70 i sada N72 pa mi se cini da je 6630 najbrza i najudobnija za kuckanje poruka zbog velike tastature,N72 je najlepsa,jako dobra sa autonomijom i ima najbolji paket (AD-41 audio adapter i 3.5mm slusalice) dok je N70 samo 3G model,to je jedina prednost po meni jer mi je na obe koje sam imao maska bila isuvise plasticna,autonomija do 2 dana (na N72 imam oko pola dana vise) a i tastatura je nekako isuvise zbijena za osobu sa krupnijom sakom,tako da preporucujem N72 jer ima bolje opcije od 6630!
Pozdrav 8)

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Azimuth, a da razmislis o n80? Ima dobru kameru i wi-fi, a polovna stara mesec dana moze se naci na ovim oglasima za 310-320e. +sto taj telefon ima bas onaj lep slajd mehanizam :|
5130+Koss the plug....

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Masterokrata, gledao sam n80 ali iskreno nisam neki ljubitelj slider telefona valjda zbog loseg iskustva ljudi iz okruzenja sa tim tipom telefona,mada,iskreno,ne znam nikog ko ima n80 pa da mi bez ustezanja i laznog pretvaranja kaze sve mane samog mehanizma za otvaranje i zatvaranje. To je jedino sto me odbija za sada od n80. Pa tako ako je neko dobre volje da nabroji sve mane..bio bih mu zahvalan

Djera
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 13:17
Lokacija: Kovin

Post od Djera »

Evo ovako:Ja sam sa 6630 presao na n80.U startu nisam bio nesto posebno odusevljen,ali sada volim sve vise ovaj telefon jer ga sve vise provaljujem,a izlazi i sve vise programa za 3rd edition.Imam karticu od 1gb,na kojoj imam oko 300 pesama u Eaac+ formatu i par filmova koje stalno menjam.Od softwera:Opera,Profi mail,Yucca browser ,lgc jukebox i smartmovie.Kamera je solidna,ekran odlican,telefon jako lepo lezi u ruci,Svidja mi se i tastatura.Vredi li preci-DA.
nokia n80

Odgovori