E60-kupiti ili ne?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

E60-kupiti ili ne?

Post od Azimuth »

Kao prvo me interesuje da li je moguce da cena ovog telefona varira u zavisnosti od prodavnice do prodavnice u 100 eura (posto tako pise na razlicitim sajtovima) i kakav je dzojstik tj navigacioni taster? Nije valjda kao sto je bio na starim modelima npr. SE T68 pa da posle nekog vremena iako si nezno i s oprezom koristio taj taster on jednostavno toliko postao ne osetljiv da jednostavno nece da registruje pokret ukoliko ga toliko jako ne stisnes da dodje do granice da se slomi. Cini mi se da je sve ostalo sto se tice ovog telefona ok,lep,fine izrade,deluje nekako cvrsto a o softveru necu nista govoriti. Da ima petosmerni navigacioni (kao 6630 i sl.) bez razmisljanja bih ga uzeo a ovako se lomim pa mi treba misljenje nekog ko ga koristi ili ga je koristio. Hvala unapred! P.S. Imam jos jedno pitanje,kolika je blizina maske i displeja? Kao na 6233 ili...? I cena ako moze na PP ;)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ajmo redom: razlike jesu moguce u ceni, svaka roba ima svog kupca po odredjenoj ceni, pa tako i ovaj telefon. Ako je skidan sa mreze (sto je extremno zahtevan poduhvat zbog novog symbiana) naravno da ce da bude jeftiniji nego original, nekodiran telefon. Dzojstik je koliko ja znam petosmerni, kao na E61 (na ovom potonjem je odlicne izrade, za 3 meseca koriscenja nemam ni Z od zamerki). Cena ti je okvirno oko 300 Evritja +/- 20. Vise detalja mislim da moze Jager da ti da.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

To je meni jasno ali da kosta koliko i N72 ( po cenovnicima koji su ovde postavljeni) mi nesto bas i nije logicno...A to kad sam pomenuo petosmerni kao 6630 mislio sam da ima dugnice a ne kao "palicu" xexe al dobro..ako radi kako treba tj kako ti kazes da radi onda mu to nije mana. Moracu to nekako da proverim sto se cena tice iako sam sumnjicav a sto se skidanja s mreze tice to je najmanji problem raspaliti mu fles na neku od postojecih verzija ili jednostavno samo "overiti" tu koja je vec na njemu tako da me to bas i ne dotice mnogo :wink: Hvala u svakom slucaju na izdasnom odgovoru,pomoglo je donekle u razresenju dileme. Sad samo jos da se i Jager oglasi sa njegovim iskustvima i to je to :D[/b]

Odgovori