Puko display na 7610

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
SerDavor
Banned
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 13. Feb 2009. 03:03

Puko display na 7610

Post od SerDavor »

Da li neko zna da mi kaze koliko bi me izasao servis tj menjanje displaya na 7610 ? I da li se tako nesto uopste isplati sa ozbirom na to da je taj fon mozda 50 jura polovan , mada ja ovaj imam 3 god od te 3 god sam ga koristio 6 meseci i od kada je display otisao stajao je u fioci radnog stola tako da bi se mozda ipak isplatilo telefon u takvom stanju popravljati :)

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

SerDavor, druze minimum 25 evra sa zamenom najbolje da si zvao i pitao u servisu ja mogu samo da nagadjam ja znam da je za n73 35,40evra!

SerDavor
Banned
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 13. Feb 2009. 03:03

Post od SerDavor »

u myphone mi traze 4300din za display na 7610 ( ne super nova nego stara 7610 )
shnostra,pa za 4300din mogu da uzmem taj isti mob samo ceo :lol:
da li neko zna neki malo jeftiniji servis gde uzimaju u obzir to sto je u pitanju display starijeg mob-a a ne nekog novijeg sa vrhunskom rezolucijom?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

SerDavor, tesko. Njih radno vreme kosta isto - bez obzira koliko je telefon star - a rezervni delovi za stare telefone nisu obavezno jeftiniji, osim ako nisu "polovni" skidani sa rashodovanih aparata.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

SerDavor, daj nedji ekran ja cu ti zameniti nece mi biti prvi :-) !

sleepy85
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 17:10

Post od sleepy85 »

Ekran nema sanse da nadjes polovan ispod 15e.nece niko da radi za manje para...racunaj da ce te izaci do 20e eventualno 25e.sve zavisi ko ti bude radio jer nisu cene iste svuda...

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Bukvalno za iste pare može da kupi isti taj polovan, mada to... mislim da bi bila promašena investicija
Nokia Lumia 630

SerDavor
Banned
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 13. Feb 2009. 03:03

Post od SerDavor »

Igor88bg napisao:SerDavor, daj nedji ekran ja cu ti zameniti nece mi biti prvi :-) !
javljam ti ako uspem da nadjem display :oops:

ProfiTel
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Pon, 16. Mar 2009. 15:27
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od ProfiTel »

NAZALOST, displej za tu nokiu idalje(razlog mi nikako nije jasan) drzi cenu
cak je skuplji od nekih novih modela (E51,6300,6120,luna...)
cena novog je ne ispod 35e(naravno sa zamenom),sto je opet na granici ne/isplativog...
polovan original sa nekog telefona tesko ces naci za manje,jer onaj ko otkupi neispravan telefon za delove zna koliko displej vredi i na njemu izvlaci pare :wink:
toliko o ovoj temi
pozz

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

ProfiTel, moze i tako za slupanu 7610 ili 6670 (isti ekrani isto sve sem maske) das oko 1200 dinara i to je to!

ProfiTel
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Pon, 16. Mar 2009. 15:27
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od ProfiTel »

Igor88bg napisao:ProfiTel, moze i tako za slupanu 7610 ili 6670 (isti ekrani isto sve sem maske)
isti displej je za NOK: 7610/3230/6260/6630/6670/6681 !
:wink: :wink: :wink:

sleepy85
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 17:10

Post od sleepy85 »

Jel si nasao displej?ako nisi javi mi se na pm.pa cemo resiti problemcic:) :D :D :D
__________________
Izmenio McLaren F1: Zabranjeno je komentarisanje ograničenja od 100 karaktera! ;)

phone market
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Ned, 02. Jul 2006. 21:34
Lokacija: Odzaci - Srbija
Kontakt:

Post od phone market »

dacu ti ja display polovan za 15eu ako ti odgovara a ako imas alat reci cu ti i kako a namestis sam da ti drugi ne uzimaju pare
Phone market
sve za vas mobilni telefon

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

ProfiTel, a pretpostavio sam ali sta ja znam :-) :wink:

ProfiTel
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Pon, 16. Mar 2009. 15:27
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od ProfiTel »

@Igor88bg:
:wink:
ja da imam polovan resio bih ti i cena bi bila vise nego korektna...ALI NEMAM jbg, a NOV je jednostavno TOLIKO u veleprodaji...

neki ljudi evo vidim imaju, sto znaci da je tvoj problem resen...

ako i kad ti sta zatreba,adresu ces naci
pozz

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

ProfiTel, hehe ali SerDavor je imao probemcic, na nemam 7610, ja jurim negde dobro ocuvdanu 7650 :-) :lol:

SerDavor
Banned
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 13. Feb 2009. 03:03

Post od SerDavor »

Hvala momci,ali sam uspeo nekako preko caletovog prijatelja koji drzi radnju i servis mobilnih telefona da ubacim nov display i da stavim novu original masku za 2k din sve zajedno :wink:
Imao sam srece,mogao sam da bacim telefon u djubre,vise para nikad ne bih dao jer sam telefon ne vredi te pare,a opet,mnogo mi je drag... jos mi je samo ostalo da fleshujem software tj da mu se instalira neka novija verzija symbiana koja bi na njega mogla kako bi telefon normalno radio jer sam mu navukao neke viruse koliko se secam jos pre 3 godine :smutny: mozda neko od vas zna gde bih to mogao dobro da odradim za "male" pare,da me ne odere neko bas sad kad mi ovako dobro ide,bez potrebe :dry:

Pedjos
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 106
Pridružio se: Pet, 11. Nov 2005. 18:02
Lokacija: Beograd

Post od Pedjos »

Da li ima neko mozda polovan displej za 7610 da radi da mi proda? :) ;) hitno bi mi trebao, moj se polomio dijagonalno...
________________________________

Edit:
SerDavor napisao:jos mi je samo ostalo da fleshujem software tj da mu se instalira neka novija verzija symbiana koja bi na njega mogla kako bi telefon normalno radio jer sam mu navukao neke viruse koliko se secam jos pre 3 godine :smutny:
A sto jednostavno ne uradis master reset kodovima, ona kombinacija *+3+zelena slusalica i upalis telefon?
_________________________
Izmenio i spojio McLaren F1: Zabranjeno je citiranje cele poruke, citiraj samo onaj deo posta na koji odgovaras. Zabranjeno je i uzastopno postovanje, koristi opciju "Izmeni".

>>Pravila otvaranja tema i davanja odgovora<<

SerDavor
Banned
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 13. Feb 2009. 03:03

Post od SerDavor »

Tel ima gadne viruse u sebi. Npr,sam trosi kredit tako sto salje textualne poruke sa nekim slicicama,zvucima i nazivima nekih sajtova -_-
_________________
Izmenio McLaren F1: Zabranjeno je citiranje cele poruke, a pogotovo one iznad jer se podrazumeva da se na nju nadovezuješ.

>>Pravila otvaranja tema i davanja odgovora<<

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Pokusaj pomocu Nokia PC Suite-a da odradis update softvera. Mozda to resi problem. Ako ne, onda pomocu usb kabla povezi telefon s racunarom i pokreni skeniranje telefona antivirusom koji imas na racunaru. Ja sam tako "ocistio" komsijin 6120.

Odgovori