Servisiranje - pitajte

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Odgovori
siki069
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 369
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2010. 20:48

Re: Servisiranje-pitajte

Post od siki069 »

Probaj sa original punjačem.
Ako neće da puni onda je crklo kolo za punjenje.

lakig
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 20. Apr 2013. 11:51
:: n95 8gb
:: n73

Re: Servisiranje-pitajte

Post od lakig »

eh hvala ti.,,probao sam sa drugovim original punjacem i puni bez problema,,izgleda je nesto crkao onaj punjac,sad ekstra radi telefon :D

lakig
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 20. Apr 2013. 11:51
:: n95 8gb
:: n73

Re: Servisiranje-pitajte

Post od lakig »

jel zna neko da dekodira nokiju 5230 imei 355965041106019???

cyber_vrbas
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 223
Pridružio se: Ned, 20. Sep 2009. 16:36

Re: Servisiranje-pitajte

Post od cyber_vrbas »

Znamo, skoro pa svi servisei, nije nikakav probem 8)

lakig
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 20. Apr 2013. 11:51
:: n95 8gb
:: n73

Re: Servisiranje-pitajte

Post od lakig »

pa ne,posto sam se nesto raspitivao ovde kod mene u novom sadu...neki nerade sl3 seriju,,, a u zadnjem servisu mi rekli tek za nedelju dana ce poceti da rade sl3.....jel zna neko u novom sadu neki dobar servis koji bi mogao da ga otkljuca......
e da nasao sam jedan servis al traze mi 20e plus da ostavim telefon na 2 dana kod njih

cyber_vrbas
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 223
Pridružio se: Ned, 20. Sep 2009. 16:36

Re: Servisiranje-pitajte

Post od cyber_vrbas »

Nemam pojma kod koga ste nosili telefon, ja znam barem 20 servisa u NS-u gde mozete posao odraditi za najvise 2 (DVA) sata. E to sto Vam se cene verovatno ne svidja to je neka druga prica, Da to je otprilike cena dekodiranja SL3, medjutim cudi me vreme cekanja, kod mene je cekanje otprilike 2-3 sata.

pozz.

mvasqez1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 12. Maj 2013. 10:34
:: Nokia 6700

Re: Servisiranje-pitajte

Post od mvasqez1 »

Imam problem sa Nokiom 6700c, kodirana je na mts mrezu. Desava mi se sledece, ponekad sam izbaci iz aplikacije, kao da se restartuje, npr udjem u operu on sam izadje, telefon se ne ugasi, vec samo izbaci iz te aplikacije, telefon na kratko izgubi signal, ponovo ga nadje i to je to. Kako resiti ovaj problem?

anci87
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 22. Jan 2013. 15:49
:: 0654255294

Re: Servisiranje-pitajte

Post od anci87 »

Hitno potreban odgovor.....
Samsung Wave II ne rade zvucnik i mikrofon, ne cuje se zvono, ne cuje se sagovornik prilikom razgovora, a prilikom slusanja muzike muzika se cuje ali onako usporeno. Koliko kosta zamena zvucnika i mikrofona?
Unapred hvala.

Casting
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Čet, 15. Jul 2010. 12:15
Lokacija: Beograd

Re: Servisiranje-pitajte

Post od Casting »

samsung u900, koliko bi kostalo da se otkljuca sa mts mreze i da se zameni flet kabal?

kahpjax
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 26. Okt 2011. 21:59

Re: Servisiranje-pitajte

Post od kahpjax »

Da li je moguce dekodiranje Lumia 820 i 920 ili bilo kod drugog WP 8 telefona i kolika je barem priblizna cena?

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Servisiranje-pitajte

Post od PetarI »

Neznam da li ej stvarno velika zavzrzlama,ali imam Motorolu Defy mini i mnogi mi kazu da ju je tesko rutovati(sto je zelim da bi ostala kod mene)...Pitam,ima li neko ko u Novom Sadu to moze da uradi ili neko posten,kome mogu poslati telefon na post ekspres.Placanje se podrazumeva.

Dojce
Banned
Postovi: 100
Pridružio se: Ned, 20. Maj 2012. 22:20
:: nokia
:: samsung

Re: Servisiranje-pitajte

Post od Dojce »

LG L7 II desava mi se da kad mi se ekran sam zakljuca nakon 5 sekundi i kad hocu da ga otkljucam pojavi mi se onako zamrljan ekran (kao kad crkne flet) samo opet probam da otkljucam i zakljucam i sve radi normalno, u radu mi je sve ok zna li nesto sto se to desava
LG

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Servisiranje-pitajte

Post od PetarI »

Nije ni bitan odgovor u vezi Motorole,prodao sam je.... :DNe vredi ulagati pare u kojekakve egzibicije pored telefona za dinar...

joejoe
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 25. Maj 2010. 00:43

Re: Servisiranje-pitajte

Post od joejoe »

Ljudi, je l zna neko majstora koji bi uzeo na popravku ZTE Blade kojem radi ekran ali ne radi touchscreen funkcionalnost? Zamenjen je digitizer - i stanje ostalo isto. Ili je los zamenski digitizer ili nije uopste do toga...

Marko_1989
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 05. Jun 2013. 13:46
:: Alcatel one touch997
:: Samsung wawe 3

Re: Servisiranje-pitajte

Post od Marko_1989 »

Pre svega,pozdrav svim forumasima... A sada bih izneo svoj problem u nadi da ce mi neko brzo odgovoriti...
Samsung wawe 3 operativni sistem BADA kupljen nov,dekodiran,radio perfektno mahom je sluzio za razgovore i SMS na internetu nije proveo ni 30 minuta. od juce se dogadja sledece:
Sam se ugasi,sam pokusa da se upali podige sistem i nakon 3-5 sekundi ( ne uspevam cak ni da pokrenem neku aplikaciju )
ponovi gore pomenuti proces i tako u nedogled dok mu se ne iscupa baterija.
Unapred hvala

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Servisiranje-pitajte

Post od loki13 »

Koliko po trenutnom cenovniku kosta otkljacavanje mocne nokie 206?
I koliko vremena je potrebno da se to odradi?
D500&E71

NijeZauzetoIme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Čet, 10. Feb 2011. 21:23
:: Pocophone F1

Re: Servisiranje-pitajte

Post od NijeZauzetoIme »

pozdrav, imam huaweja u9200 iliti ascend p1. igrom slucaja zavrsio je u torbi sa vlaznom i znojavom odecom na deset minuta, povukao je puno vlage,i totalno zablokirao ekran. drugar ima servis, odneo ga, isusio, resio, doneo ga, i kaze, kad zoves nekog ekran ce ti se gasiti, bez da reaguje, pa vezu moras prekidati power dugmetom gore. uz to, baterija drzi stabilno i kako treba, samo sto je indikator trsno, pa nekad iz cista mira sa 50% padne na 5% izbaci warning, pa se nakon par sekundi vrati na 50, i u par minuta tako izvrti i do 15 puta. a kad ga takvog stavim na punjac, notifikaciono svetlo se ne pali, i baterija se kao ne puni, a puni se, i izbaci zeleno notification kad je skoro pun. inace je fabricki resetovan i radi ko sat. sta mi je ciniti?
Huawei Nexus 6p - Xiaomi Mi Note 3 - Pocophone F1

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Re: Servisiranje-pitajte

Post od drgrga »

loki13, Nemoguce ga je dekodirati,20cifara NCK. pozz

NijeZauzetoIme, Zbog takvih stvari sam odavno prestao da uopste uzimam na popravku kvasene telefone,nikad posle vode nije k'o sto je bilo.Sta ti je ciniti ? Nista patices se tako i dati ga nekom za jeftine pare kad ti dosadi....pozz

f117
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 08. Jun 2013. 00:17
:: htc

Re: Servisiranje-pitajte

Post od f117 »

Interesuje me koliko kosta maticna ploca za Htc Sensation?

Win6.1x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:41
Lokacija: Srbija

Re: Servisiranje-pitajte

Post od Win6.1x »

Pozdrav ! :) Zna li neko gde mogu naci zadnju masku (tj samo poklopac baterije) za Htc TyTN 2 ? Nova/Polovna, svejedno.. Kupio sam taj telefon zato sto sam ga nekada imao :) Stigao je u odlicnom stanju stim da se zadnji poklopac poceo tanjiti. Neki uvrnut materijal i pritom se oseca miris ,a nije od baterije (tj sve je u redu sa unutarnje strane. Nasao sam celu masku za TyTN 2 za 25e, ali to mi je skupo (sam fon jedva vredi vise), pa mi treba samo zadnji poklopac da sredim ovaj model.

Odgovori