Xwave Tab M9 3G 2GB bez IMEI broja

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Sishke88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 03. Maj 2019. 21:32
:: Alcatel
:: Xwave

Xwave Tab M9 3G 2GB bez IMEI broja

Post od Sishke88 »

Pozz svima, potrebna mi je mala pomoc. Naime kupim deci nov tablet u skladu sa mogucnostim u Emmi Shopu ( Win Win ), Xwave Tab M9 3G 2GB, radi super, deca pice igrice ali ne mogu da zovem i saljem poruke posto ima Dual Sim slot. Ima signal MTS i protok ali nece da zove ili salje poruke. Strucnjaci u radnji odma da salju u servis, hvataju se za par ogrebotina, kazu ispao neko pa se zeznula antena. Odustao od toga, 2 ulice dalje lik koji zivi od servisiranja tableta i telefona za minut nadje prob. Tablet nema IMEI broj, ja nemam kesa da mu sotavim da odradi sve, pa me zanima da li ima nacin da ja sam to uradim i kako to da nov tablet uzet iz vitrine i upakovan predamnom ima gresku takvu. Malo sam cackao po njemu nisam nista menja i nadjem da cak ni serijski br nema pa mi malo cudno. Nadam se da neko moze malo da me prosvetli. Hvala

cekicm83

Re: Xwave Tab M9 3G 2GB bez IMEI broja

Post od cekicm83 »

Vrati se u radnju i prezentuj im da uredjaj nema IMEI broj i zapreti inspekcijom.Svaki uredjaj koji ima mogucnost povezivanja na mrezu mora da ima jedinstveni IMEI.Ne mozes nikako sam to srediti.Zato sto nema upisan IMEI zbog toga i ne radi mogucnost pozivanja niti slanja sms-a.

Odgovori