Nokia za 4.000 din na postpaid-u

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Nokia za 4.000 din na postpaid-u

Post od Njegovan »

Хајд још једно питање.
Данас читам у новинама да у Србији на МТС мрежи дају Нокију за 4. 000 динара али на постпејд. Па ме интересује како бих ја могао да је узмем и шта све траже да се испуњава? Напимињем да имам фамилије у Србији ако треба бити држављанин Србије.
Ако може појашњење.

Хвала

Premestio:gameforce:

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Post od mb011 »

oni ne daju nokiju za 4000 vec, sklapas ugovor na dve godine za odredjeni postpaid paket, u zavisnosti od paketa ide i cena telefona, ona je verovatno OD 4000 din, i to je cena za najskuplju tarifu - sto jeftinija tarifa - to skuplje izadje telefon. dalje, prilikom sklapanja ugovora u mts-u prilaze se kopija licne karte, a ja mislim da mora biti iz srbije. moze sigurno neko drugi da prilozi svoju, ali ce na njega glasiti ugovor, i njemu ce stizati mesecni racuni...

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

Oni ti ne daju telefon, nego na osnovu tog ugovora koji traje dve godine, prodaju telefon za 4000 din i moras da im das uz to i svoju dushu........


Sve u svemu pise ti sve o tome na www.mts.telekom.yu

Moj savet ti je da dobro obratis paznju na sve detalje...npr. vidis da ti daju tu nokiu sa najskupljom tarifom i kada saberes oduzmes koliko trosis inace na racun za mob, pomnozis to sa 24 meseca, oduzmes trzisnu cenu telefona i na kraju kazes sebi ovo je ok......na primer.....medjutim brdo ljudi zaboravi da uracuna i pdv. A kada to uracunas u prvobitnu cenu izadje te na isto kao da si uzeo kredit za otplacivanje kredita, koji si prvo digao da bi kupio mobilni.

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

Hvala na odgovorima

Izmenio:gameforce:Najstrožije zabranjena dopuna tačkicama!

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Post od mb011 »

[quote="cebzab"]Oni ti ne daju telefon, nego na osnovu tog ugovora koji traje dve godine, prodaju telefon za 4000 din i moras da im das uz to i svoju dushu........
quote]

ne znam kakvu dusu da im das, ako koristis mobilni za ono za sta je namenjen, a to je razgovor, poruke i sl. onda je post paid za svakoga ko trosi mesecno vise od 300 din za mobilni, a ako si za varijantu cim - i slicno, ti mobilni i ne koristis, i treba da ostanes na teenage - prepaidu. ja evo izgurah drugi ugovor od dve godine kod mts-a (4 godine), i jos uvek imam dusu, ali pricam jeftinije nego na prepaidu, nemam uspostavu veze 1.50 dinara, ne razmisljam o kreditu, a kapnuo je i po koji telefoncic.

ja zadovoljan.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

mb011, kako ne placas uspostavu veze? Ona se kod mt:s-a svuda placa. I nije bas da je postpaid povoljniji za svakoga ko troshi vishe od 300 din mesecno na fon. Sve zavisi na sta ga troshi. Ako troshi iskljucivo na razgovore ajde, recimo da se isplati (po meni tek za preko 500 din), ali ako je prevashodno u pitanju SMS, prepaid Tipi je najpovoljnija stvar trenutno na trzistu.
A sta ako neko kao ja najvise potroshi na internet? tebi je mozda postpaid najpovoljniji, nekom drugom nije. Po mom racunu, meni ce sad najbolja da bude Laki tarifa. Samo cekam deaktivaciju omiljenog broja pa da se prebacim. I sa 980+ dopunom, ja sam sve svoje potrebe podmirio. I jos za poruke kupio Telenorovu karticu, cisto da imam obe mreze... Ma Bog da me vidi.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

Pa bre miodrage, ako ne potrosi besplatan saobracaj onda mu se i ne tarifira uspostava veze ...
Kod mt:s-a tek kada potrosis besplatno iz pretplate pocinje tarifiranje (na zalost tek od tog momenta se primenjuju i razni popusti)
Tipi ume da bude jako nezgodan ako koristis jos nesto sem SMS-a, a sto je karateristicno za sve one koji se ne svrstavaju teen kategoriju, jedino sto od ove promene Bel SMS vise nema nikakvog smisla.

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

mb011 napisao:
ne znam kakvu dusu da im das

ja zadovoljan.
Ajde, kada moram da objashnjavam.....

Spomenuo sam dushu radi humora i da bih metaforicno rekao da stvar nije za salu, jer se mnogo ljudi prevarilo, zato sto se nisu dobro raspitali i jer su bili brzopleti ili videli kao i Njegovan telefon za 4000,potpisuj,potpisuj ugovor.

Ja sam presrecan, ako je tebi dobro sa tvojim ugovorima, ali moras da shvatis da ti u ni jednoj kombinaci ti nisi prosecan korisnik, pa da mozes sebe ,svoje potrebe i mogucnosti da poistovecujes sa svacijim potrebama i mogucnostima.

Ja sam decku rekao samo da treba dobro da se raspita i da se iskalkulise i to je sve.

Odgovori