Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Ne brini se, samo ćeš 9% manje da pričaš :P :wink:
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

I 9% manje sms poruka i 9% manje mms poruka i 9% manje gprs-a. :cry:
Milina, em lepota... U prevodu, ispada dosta. :uhuh:

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

Pre par dana sam kupio poruke (dodaj sms), i umesto tih 50 poruka koliko sam trebao dobiti ja sam dobio 1048 :o :? . da li mozda neko zna u cemu je stvar?

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

sssikisss, Telenor ima promocije za prepaid tipa dopuni do kraja meseca kredit i dobijas 1000sms-a i minuta u telenor mrezi.

Verovatno si dopunom dobio 1000 sms-a, dva potrosio i aktivirao TD SMS 50 i tako imas 1048.
Sigurno da je to. Ovih 1000 sms-a vazi valjda mesec dana ili dok ne potrosis ne znam. Tako iso dobila i moja drugarica pa zato znam.

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

mp3mp3, te poruke vaze mesec dana (od aktivacije dodatka), odlicna je to promocija jos samo kad bi bilo tako za svaki mesec 8) .

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

sssikisss, OK svejedno, pokusao sam da objasnim odakle 1000 vise sms-a. A jedna drugarica mi je rekla da joj poruke vaze dok ne potrosi, ja rekoh nemoguce, to je telenor a ona je i dalje tvrdila... :o
Ipak naravno od telenora nikada ne ocekujte duze od mesec dana da nesto traje

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Nove cene - promena cena međunarodnog saobraćaja, pripejd Telenor Interneta i uspostavljanja veze za paket „Tako lako“

29. maj 2009. – Od prvog juna za Telenorove korisnike važiće nove cene određenih usluga.

Za sve korisnike međunarodna SMS poruka (važi i za korisnike paketa „Kombinuj“) koštaće 15 dinara bez PDV-a i Poreza na upotrebu mobilnog telefona.
Za postpejd korisnike važiće nove cene međunarodnih poziva.

Nove cene međunarodnog saobraćaja biće primenjene i na postpejd pakete Vlasina, Pešter i Nišava.

Za pripejd korisnike u okviru paketa „Tako lako“ cena uspostavljanja veze iznosiće 3,9 dinara bez PDV-a i Poreza na upotrebu mobilnog telefona.

U pripejd ponudi za Telenor Internet biće promenjena samo cena Srednje dopune (250 MB) i Srednjeg tarifnog dodatka (250 MB) i iznosiće 690 dinara sa PDV-om i Porezom na upotrebu mobilnog telefona. Cene Male i Velike dopune i Malog i Velikog tarifnog dodatka neće se menjati, ali će u njih biti uračunat i Porez na upotrebu mobilnog telefona od 10 odsto.

http://www.telenor.rs/?section=about&page=6617&pn=1
iPhone 6 Plus

mdenic85
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 325
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2006. 01:16

Post od mdenic85 »

Uz novi porez od 10% morali ste da povecate i uspostavu veze na 3,9 din. sto sa PDVom i ovim novi porezom iznosi negde oko 5 dinara... mozda sam pogresio negde oko racunice, slobodno me ispravite... ali stvarno jadno! A sinoc sam se dopisivao sa drugom iz Amerike, posle 00:00, pa vidim ja poslao 5 poruka, a meni vise nema kredita, sada mu dodje da je SMS sa inostranstvo 19 dinara! Poskupljnje interneta necu ni da komentarisem! :shock: :wacko: :blinky: :ohmy: :uhuh: :P

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Ja OBICNO napadam telenor ali kada MTS i VIP mogu da imaju 3.9din zasto ne bi telenor, meni je to normalno...

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

izgleda ovog meseca samo vip ima lepe vesti...
cekamo odgovor telenora na vip-ove postpaid pakete i nadamo se da ce ubaciti internet protok i na nize tarifne profile, tj bar od prenesi 150.
a da bi bili inovativniji, neka npr dupliraju broj poruka a da minute u mrezi ne dodaju
::luv phonez::

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Koje crne lepe vesti od Vipa? :lol: pročitaj vipovu ponudu bolje...

Telenor je bar najviše fer jer imaju najmanje sitnih slova i zna se odmah... ako je poskupljenje onda je tako... samo par puta su išli na tu foru kao vip i mts... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

:blinky: :blinky: PET DINARA za uspostavu veze, pa dal' ste bre vi normalni!
Ruku na srce, sad su svi tu negde, tako da se i ocekivalo.
Telenor: 5.5 Din/min ; 2.2 Din/sms; fiksna nadoknada 3,9; svaki treci min besplatan;
mts: 5,90 Din/min, 1,90 Din/sms, fiksna nadoknada 3,9; cena minuta nakon treceg u okviru mt:s 0,90; F & F 2,00 din/min
Vip: 5.9 Din/min; 2,4 Din/sms; fiksna nadoknada 3,9
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

Od danas pa dok SEKA traje netreba gledati dal je to vip ,telenor ili mts nego treba gledati sta nude i za koliko para su cene nize bukvalno gledati u paru , tupo glupi postovi koje citam i smejem se kad procitam o ljubavi i geneckoj veznosti za lep broj od prvog dana na telenoru ili mts su totalni spam .

Telenor mi je danas dobar zbog signala i jasnoce zvuka zato je i sluzbeni i to su jedini razlozi ( ali to su potrebe firme moje misljenje o telenoru je svima ovde jako dobro poznato ) vip je za moje licne potrebe povoljan signal je dobar i nezavisi od njih nego od mts saradnje . Za inozemne pozive odavno niko normalan ne koristi mobilni i fiksni nego skype :wink:

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Besplatan Telenor Internet u parku kod Vukovog spomenika - park sa besplatnim Internetom u blizini fakulteta i studentskog doma
3. jun 2009 – Park kod Vukovog spomenika prvi je beogradski park koji je ove godine dobio besplatan Telenor Internet. Građani će moći besplatno da koriste Telenor Internet tokom naredne dve godine.

Zahvaljujući saradnji kompanije Telenor i Skupštine grada Beograda, u nekoliko gradskih parkova biće obezbeđen besplatan internet, a sledeći su parkovi „Proleće“ i „Skejt park“ na Novom Beogradu. Tokom ove godine, Internet parkovi biće otvoreni i u Kraljevu, Kragujevcu, Nišu, Čačku i Novom Sadu, gde će besplatan internet biti dostupan.

Srbija je u junu prošle godine dobila svoj prvi Internet park u istoriji, kada je Telenorov signal u Studentskom parku omogućio brzi Internet na otvorenom. Posle Beograda, Internet parkove dobili su i stanovnici Novog Sada, Niša, Kraljeva i Kragujevca. Telenorov 3G signal, koji obezbeđuje brz Internet, danas stiže do gotovo 45 odsto stanovnika Srbije u više od 200 gradova i manjih mesta.

Internet park kod Vukovog spomenika danas su otvorili Dragan Đilas, gradonačelnik Beograda, i Ćel Morten Jonsen, generalni direktor Telenora u Srbiji.

„Dostupnost Interneta i informatička pismenost već su godinama kriterijumi razvijenosti jednog društva. Želimo da verujemo da Telenor u Srbiji projektima poput ovog doprinosi da se Srbija ubrzano priključi grupi razvijenih zemalja i po ovim kriterijumima.“, kaže Ćel Morten Jonsen, generalni direktor Telenora u Srbiji.

Kompanija Telenor pripremila je idejna rešenja za svaki park pojedinačno, postavila opremu i brinuće o njenom održavanju.
Grad Beograd će, uz podršku Sekretarijata za komunalne i stambene poslove, JKP „Zelenilo Beograd“ i Uprave za energetiku, obezbediti da parkovi budu dobro osvetljeni, a javne površine uređene.

Internet u parkovima podstiče i razvoj turističke ponude grada, koji svim posetiocima Beograda omogućava da se osećaju kao i u svakoj drugoj svetskoj metropoli u kojoj mogu u realnom vremenu da budu informisani o dešavanjima u svojoj zemlji, kao i da na najbrži način saznaju sve o gradu u kome borave.

http://www.telenor.rs/?section=about&page=6635&pn=1
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Telenor Internet anketa

Post od evolution »

Nove Internet anketa za sve korisnike Telenor mreže u okviru Portala Moj Telenor, a odnosi se na Telenor Internet.

http://www.telenor.rs/portal
iPhone 6 Plus

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

^Kakva genijalna konstrukcija rečenice. :D

zALFex
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 17:10

Post od zALFex »

Nakon povecanja cene usluge Omiljeni broj na mt:s-u, Omiljeni broj na Telenor postpaidu je najpovoljniji zbog popusta na uspostavu veze!

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

zALFex, kažu da je cena uspostave na mts vraćena na 1.5 + porezi.
Tako da za duže razgovore od min. na postpaidu se svakako NE isplati više od mts-a, a naravno omiljeni br. i služi da se priča duže od minuta, tako da ...

S tim da je pretplata veća 91din+porezi

zALFex
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 17:10

Post od zALFex »

Ako je uspostava na mt:s-u 1,5 onda je ovako:
Ako je broj minuta sa omiljenim brojem manji od 182 minuta + 2,5 minuta*broj poziva, Telenor postpaid omiljeni broj je jeftiniji.
Za one koji pricaju vise od toga jeftiniji je mt:s.

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Ja kontam da prosječan korisnik omiljenog broja priča sa istim makar 10 minuta dnevno, a obično 30 pa i 60...

Odgovori