Novi VIP postapid tarifni paketi sa vise minuta i povoljnost

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Ti nemas ni srednju skolu? :ohmy:


:P

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Glupo je sto na 2 najmanje tarife ne daju fri internet. Da daju, ozbiljno bih porazmislio da, kad mi na mt:s-u istekne ugovor predjem na Vip. Ovako, nije mi preterano interesantno. :(

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

AquaZX, već sam nekoliko puta pisao da imam 15 godina XD, smatram da nema razloga da se ponavljam.
Mezzano, apsolutno se slažem. Da daju 150 MB protoka, opet bi bio plus, u svakom slučaju je glupo, ali bolje išta nego ništa.
Nokia Lumia 630

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Ma opusteno, bilo mi simpaticna ona tvoja informacija da su "mafijasi naterali VIP da obara svoju mrezu" :roll:

@Ostali: sacekajmo da vidimo da li je VIP promenio tarifiranje na 60+60s i za postpaid :|

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Uh... mene su vala pokolebali, iako znam da ne bih presao kod njih... Bio sam vec nesto malo, i nije mi se svidelo jer nema prenosenja... meni je recimo to najvaznije, jer sam tada skroz opusten, i ne opterecujem se glupostima. Trosis kad sta hoces, bukvalan osecaj prepaida.
ALI, ali... 300 MB je 600 dinara, tu bih ustedeo... pa 350 minuta u mrezi (ovaj mesec je to bilo kriticno), pa plus jos i 350 poruka prema svim mrezama(!), moze i MMS (poruke redovno probijem, ko ne? :) )... pa dok ovo kucam ja se sve vise i vise kolebam :) :)
I sto je najvaznije, racun bi mi bio zakucan na 1000 dinara + PDV, ne bi bilo teoretske sanse da ga probijem...
Sada sam na prenesi 150, tu je pretplata 500 + PDV, ali redovno probijam, ali ne sto probijem, nego pretplata je ovog meseca zanemarljiv faktor... :) :) :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

AquaZX, bilo je nekoliko slučajeva kojih je policija pratila i prvi put ceo dan nisam imao mrežu dok nisam saznao da je neko koristio vip i oni blokirali repetitor. To me najviše izluđuje i jedva čekam dan kada ću da raskinem ugovor, a i sama mreža je no comment !!!
Edit : Upravo su javili na lokalnoj televiziji da su uhapsili nekog danas.
Inače sam hteo da napomenem da su to radili više puta da se neko ne zbuni.
Nokia Lumia 630

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Tarifiranje za NOVE postpaid pakete je 60+30, na starim je kao sto je i bilo 60+1.
Ko ne zeli da predje moze da ostane na starom paketu.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Ova tarifa ce pomutiti monopolske planove ostalih operatera (kako je lepo kada dvojici velikih full uzitak kvari jedan mali... :P :P :P :P ),stvarno je extra....razmislicu o njoj,tj dacu mts-u mesec dana da naparavi adekvatan odgovor....
djolex,da nije to poskupljenje vezano za dodatnih 10% poreze???

Jedino me interesuje ako npr zoves nekog u vip mrezi da li skida prvo minute za SVE mreze ili besplatne VIP minute?
D500&E71

vukbojan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 99
Pridružio se: Ned, 16. Mar 2008. 06:54

Post od vukbojan »

Потпиши уговор па зови и провери. Ја сам убеђен да се прво троше минути у мрежи.
Ја сам, иначе, велики поборник VIP-a и волео бих да они једног дана освоје макар 1/3 тржишта, а Telenor ништа. Ако пређем на нову тарифу, купићу двема драгим особама по једну картицу за 200дин и разговараћу ко господин човек.
Две године скоро користим услуге ове компаније и никада нисам имао проблема са мрежом у току разговора. Сигнал сам губио само повремено у току вожње, али само сачекам који километар даље и зовем кога хоћу...
Шта Вас још занима......??

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

@vukbojan, ti si brate car, a sto telenor nista?
Vi sa predrasudama ste mi najjaci. Ti bi se opet vrnuo na dva operatera, m?
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Надам се да ће одговор из телекома бити адекватан.
Једино ако не одлуче да постојеће постпејд кориснике заобиђе то побољшање.
А имам такав осећај. :|
Слобода или смрт

zALFex
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 17:10

Post od zALFex »

Ja koristim Prenesi 150 sa tarifnim dodatkom od 300 MB (koji je realno preveliki za mob surf,ali manjeg nema u ponudi) i to me kosta 1090 bez poreza. A redovno prekoracim poruke. Nadam se da ce telenor odgovoriti slicnim paketima (verovatno bez prenosenja:( ) ili manjim tarifnim dodatkom za internet.
Iako mi vip nije bio simpatican, ove pakete pohvaljujem!

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Pa znaci ovako,ovo je stvarno cool sto je uveo vip,ali moglo je i malo bolje po nas korisnike da se odradi,ali ok je i ovako,znaci sad stavke pod zvezdicom :)

besplatni minuti u okviru Vip mreže važe nakon iskorišćenih minuta ka svim mrežama,dobro je da nije obrnuto :lol: i ono za 60+30 mi je isto :unsure: ,ali ok u svakom slucaju pomak napred bar sto su dodali i vise besplatnih minuta u paketima.

mada jos uvek nema odgovora od ova dva konkurenta

http://www.vipmobile.rs/privatni/postpa ... fa.33.html
:D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Pa ovo je generalno poskupljenje, nadajmo se da odgovora Telenora i raspalog MTSa nece ni biti.

:)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Imam lep naziv za ovakve promocije:

‚‚‚Šišajte ovce dok ima vune i dok ih juri vuk..." :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Besplatni minuti u okviru Vip mreže važe nakon iskorišćenih minuta ka svim mrežama. Cena svih nacionalnih poziva je 5,9 din/min, a cena SMS poruka je 2,4 din, ne uključujući roming i usluge sa dodatom vrednošću.Cena uspostavljanja poziva je 3,9 din.
Hahaaa :lol: Koga vip promovise, mt:s informise... Oduvek mi je Vip bio najbedniji operater, a tako ce izgleda i ostati... Jedino ovi megabajti, ako i tu nema neko slitno slovce.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

djolex, to sto ti pricas za kriminalce su gluposti.Prvo se malo raspitaj kako se prate brojevi pa onda pričaj nešto.Zamisli kad bi svaka mreža obarala saobraćaj zbog praćenja kriminalaca :wacko:

Poskupljenja su defacto poskupljenja zbog novog poreza i u nekom obliku će ih biti kod svih operatera.Od danas je to i zvanično svuda najavljeno,jer novi "anti kriza" porez od danas stupa na snagu.

Što se mreže tiče,poznato je da ja sa službenim telefonom već godinu ipo imam samo reči hvale,toliko da sam od vikenda i privatno prešao na Vip,i kvalitetom poziva i signala sam veoma zadovoljan.Nisam uzeo ništa od ovih novih paketa,jer nisam ni znao za ovo,ali sad kad pogledam da bi moj Postpaid 700 bio ustvari Postpaid 900,malo mi žao....ma dobro,ja sam ionako ufuravao zbog besplatne BIS i Internet usluge. :wink:

zALFex
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 17:10

Post od zALFex »

Da li se na vip-u proverom stanja vidi i preostali broj MB? Na Telenoru se ne vidi, pa samo mozes da primetis da si potrosio ako stanje pocne da se povecava (a nisi prekoracio poruke i minute).

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

zALFex, Vidis,na to nisam obratio paznju,ali hocu.

Dakle,u mom slucaju(vec negde ovo napisah):posptaid 900.Prvo 900 minuta za sve mreze,pa kad se to potrosi,onda jos 900 u VIP mrezi.900 sms ili mms,dakle nije bitno sta saljes,sve dok ukupni ne ode prelo 900.I jos 900 mb za surf.....Meni se ovo za 2000+PDV+novi porez itekako isplati,ako racunam da sam na MTS za 1000+PDV+novi porez na 325 minuta,325 poruka(samo sms) i nista mb.Jasna racunica,a jos mi uz Storm dadose i dzabe BIS i 1gb za surf na 24 meseca.

Definitivno promocija po mojoj meri :wink: :roll:

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

zALFex operateri su rekli da se pokazuje i megabajtaža.e sada o infou vezano za to mogu reči tek posle 18og...
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Odgovori