Nove Mix Net tarife, 066 postpaid tarife ne postoje vise

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
dusan78
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Sre, 13. Jun 2007. 07:45
:: note 4

Nove Mix Net tarife, 066 postpaid tarife ne postoje vise

Post od dusan78 »

Mix Net tarifni profili
Prenos podataka, minuti i SMS poruke uključeni u pretplatu!

Uz odabrani Mix Net tarifni profil dobijate i određenu količinu podataka za prenos koji su uključeni u mesečnu pretplatu, a koje možete iskoristiti za surfovanje. Naravno, u pretplatu su uključeni i minuti za razgovore i SMS poruke, čija količina zavisi od vaših potreba, odnosno od Mix Net tarifnog profila za koji se odlučite


http://mts.telekom.rs/index.php/mix-net-tarifa.html


Stari postpaid tarifni profili nisu više u ponudi za nove korisnike.

Korisnici koji su se ranije opredelili za neki od ovih tarifnih profila moći će i dalje da ih koriste po nepromenjenim uslovima.

* Stari Mix,
* 066 Postpaid,
* Profesionalna tarifa.
* Poslovna tarifa.
http://mts.telekom.rs/index.php/stari-postpaid.html

Laki024
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 19:53
Lokacija: Subotica

Post od Laki024 »

neznam zasto su ovoliko zakomplikovali sve, ali svejedno.
Pitanj je sada doklece moci da se koriste stari postpeid tarifni paketi.
Do sada je bilo do isteka ugovorne obaveze, a od sada ko zna, to najverovatnije ni ono sami neznaju sta hoce.

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Laki024,moci ce se koristiti sve dokle god korisnici to budu zeleli,citat sa site-a Telekoma:
"Korisnici koji su se ranije opredelili za neki od ovih tarifnih profila moći će i dalje da ih koriste po nepromenjenim uslovima."
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

A pazi foru, pre nekoliko dana je stiglo obavestenje da mozemo da predjemo na 066 postpaid tarifne modele, ja zvao CC da se raspitam, sve kao nema frke, a sada ih izbacuju, i uvode nesto sasvim novo. Dobro da se nisam odlucio :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

miodrage,ali i tu neke stvari ostaju nedorecene,na samom site-u pise sledece:

"Stari postpaid tarifni profili nisu više u ponudi za nove korisnike."

E sad,sta oni podrazumevaju pod "nov korisnik" to samo oni znaju... :roll: :dry:
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Fox, to samo znaci da ako vec imas neki od starih profila da mozes da ga zadrzis i dalje, a naravno mozes i da predjes na neki od novih.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

tomas.hokenberi,ukapirao sam odmah o cemu se radi,samo ta recenica "novi korisnik" moze da se shvati na dva nacina:

1. Lice koje tek sada sklapa ugovor sa mt:s-om (nov korisnik),nema prava izbora tih paketa;
2. Ni stari (postojeci) korisnici nemaju mogucnost izbora doticnih paketa.

A stvarno mi nije jasno zbog cega su uopste omogucili izbor 066 postpaid paketa za sve korisnike (10.09.),pa su onda posle nepunih 10 dana te iste pakete poslali u istoriju... :uhuh:
Inace,pre par dana sam regularno presao na Postpaid 1000 (za sledeci mesec),i jedva cekam prvi da vidim na kojoj tarifi cu biti od narednog meseca.
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Fox, "novi korisnik" je onaj ko prvi put potpisuje ugovor i korisnik koji nesto menja u svom ugovoru i time ga "cini novim" (sklapa novu ugovornu obavezu, menja tarifu). Pošto si prešao na Postpaid 1000, na njemu ćeš i ostati dok ne odlučiš da izvršiš neku izmenu.

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Fox,
1. tačno - to znači biti novi korisnik, a kad neki paketi prestanu da postoje ti automatski ne možeš više da ih biraš (da pređeš na njih jer ne postoje, jel) nego samo možeš da pređeš na nove. Znači samo možeš da za držiš stari dok ti odgovara a bilo kakva izmena te prebacuje na nove pakete. Šta je tu nejasno?

066 - :wacko: :wacko: :wacko:

Ostaćeš Prepaid 1000 sve dok ne budeš hteo i to da promeniš.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

mezzano,poenta je u tome da taj paket prakticno vise ne postoji,a meni ce paket tek od 1.10 biti Postpaid 1000.Bice zanimljivo videti kako ce oni to "formulisati".

gargamel4,sve ja to dobro razumem,u svakom slucaju su to mogli drugacije da formulisu i ne bi bilo prostora za ikakvu dilemu (ukoliko uopste postoji).
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Ako sam dobro razumeo...
Pošto sam ja na starom mix1000 (pod ugovorom), mogu da se prebacim samo na paket koji više košta, a to je najmanje "mix net L". Je li tako?
Sony Ericsson C510

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

brankons,tako je,mozes izabrati samo paket cija je pretplata najmanje 1000 dinara,ili vise bez uracunatog PDV-a i PUMT-a. 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

E pa izgleda da ću se još koju godinu zadovoljiti ADSL-om! Ne dam tolike pare. I to obračunavaju po sistemu 60+60! Znači da ti po razgovoru u proseku ukradu 30 sekundi.... Strašno.
Sony Ericsson C510

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

brankons, ne mere to bez kabla :D
Salu na stranu, ali bezicni Internet je uvek za nijansu loshiji od zicnog. A mobilni Internet je daleko najloshiji. Naravno, u svetu postoje mnogo vece brzine, i kvalitet mreza... Pogledajmo sta imaju u Japanu recimo, ali mi smo u Srbiji i moramo da se prilagodimo domacim uslovima.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

Jos uvek postoji mogucnost prelaska na 'ukinute' 066 postpaid tarife, malopre sam proverio na 788!;-) Sto se tice prelaska na vise tarife,ja sam mix500,i ne mogu da predjem na nijednu od tarifa gde je pretplata 500din(kao na mix500), ne mogu ni na bel100 koja je 550din,kao ni na mybel,najmanja koju mi nude je bel150,pa vidite! Razmisljam da predjem na postpaid 1000,dok jos nisu izbrisali,ne znam koliko je to pametno?! Pozz
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

korki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 12:29
Lokacija: Beograd

Post od korki »

Jel se uspostava veze naplacuje posle potrosenih besplatnih minuta ili se naplacuje i dok imamo besplatne minute? Kod starih pise jasno da se uspostava naplacuje posle potrosenih minuta, kod novih samo da se naplacuje.
RENAULT F1 TEAM...............RENAULT F1 TEAM

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

korki, uspostava se naplaćuje posle potrošenih minuta iz paketa.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Juče je konačno proradila provera stanja preko *#797# za "Novi Mix". Još kad bi skratili nemogućnost korišćenja usluge između 1. i 8. u mesecu na 10-15 minuta posle ponoći, bilo bi lepo. Neverovatni su, kao da sa drvenom računaljkom svode stanje na postpejdu... :dry:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ja sam trenutno na MIX1000, i imam jos dodatno kupljeno 50 MB neta (vishe mi i ne treba). E sad sam poceo da se razmisljam o promeni tarife. Pitanja su sledeca:
1) ako se ukljuchi omiljeni broj, njega mogu da trosim tek kad potrosim besplatne minute jel tako?
2) da li mogu da kupim neke megabajte a da troshim 3G ?
3) ukoliko je pod 2 odgovor NE, pretpostavljam da mi se vishe isplati Mix 1250, a ako je pod 2 odgovor DA, onda bih razmislio o MixNet sa 600 MB
4) Ukoliko bih uzeo pomenuti MixNet, vredi li zrtva 25 min?
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

1) Da. Tek kad potrošiš sve besplatne min onda kreće omiljeni broj.
2) mislim da ne, ali nisam 100% siguran
4) mislim da da. Ja bih tako uradio, ali pošto sam pod ugovorom na MIX1000 ne mogu da predjem na MixNet M, a L mi je previše.

Odgovori