Najbolja prepaid mreza po vasem misljenju.

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge

Najbolji prepaid?

Telenor
17
47%
MT:S
12
33%
VIP
7
19%
 
Ukupno glasova: 36

ovoima
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 23. Okt 2010. 21:37

Najbolja prepaid mreza po vasem misljenju.

Post od ovoima »

Od kako koristim telefon koristio sam postpaid, medjutim potreban mi je i jedan prepaid broj, tako da bih zamolio one sa iskustvom u koriscenju istih da mi pomognu u izboru mreze i paketa...

Konkretno me zanima ono besplatni minuti i sms poruke, ili koja mreza ima najbolje pogodnosti za to.

Hvala unapred...

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Mts i telenor zbog niskih cena SMS-a u TIPI i PORUKE tarifama. Telenor konstantno ima promocije, skoro uvek, obicno su relativno upotrebljive, ogroman broj opcija za prepaid korisnike, vrhunska preciznost i fin mobilni net besplatan do kraja godine a posle toga povoljan.
Mts ima slabije promocije ali moram da priznam da su obicno jako dobre kada se dese. Nisu precizni kao telenor sa promocijama aktivacijama i slicno ali to ume da bude prednost npr. Aktivirao sam SMS Maniju promociju i umesto 7 dana imao sam free SMS 7.5 dana. Jer mts ne meri kao Telenor vreme u minut, a ponekad nepreciznost bude mana. Telenor ima i jako lepe tarifne dodatke za neke od tarifa a mts ima mondo web sms, deset SMS-a dnevno ka 066 065 064.

VIP mi je preskup svaka promocija slabo upotrebljiva a bez promocija SMS je 4.35din, VIP OUT za mene. Glasao sam za mts jer mi mnogo znaci mondo SMS, mada i telenor tarifni dodaci i net me taraju mozda da se predomislim ali za sada mts. Ko nema internet (ne moze da koristi mondo)definitivno Telenor (jos jedan razlog je i net na mobilnom) !

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Na mts-u sam iz glavnog razloga jer imaju najdrazi broj, koji mi znaci kao hleb. :) A mts mondo websms je super opcija za malo ustede, kao sto kaze mp3mp3. Promocije su odlicne kad ih ima.

Po meni mts je za mene prvi, posle ide Telenor sa svojim promocijama, a Vip isto ne dolazi u obzir kao prepaid mogucnost. :wink:
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

vukbojan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 99
Pridružio se: Ned, 16. Mar 2008. 06:54

Post od vukbojan »

Имам дуго постпејд 065 број. Међутим, због повремених (и дугих- по 1 сат) међуградских разговора пожелео сам да мало смањим трошкове. Једна промоција МТ:С-а учинила ми се изузетно изузетно примамљива. То је 'Здравко Чолић' пакет. Има их још да се нађу, по мањим забаченим киосцима, а можда чак и у пословницама МТС. Званична тарифа је КУЛ (по мени најбоља припејд). Али, месечном уплатом од 300дин, ДОБИЈАШ НА ПОКЛОН 500мин за разговор са три МТ:С Френдс&Фемили броја. Оних 300дин можеш да користиш за разговор са неким четвртим МТС бројем (старт 7,55дин + 3 минута по 7,55 = 30,20дин, а после сваки следећи минут по 1,15дин СА ПОРЕЗИМА). Када истекне промоција после Нове године, или ако уплатиш мање од 300дин, разговори према Френдс&Фемили бројевима је старт+3мин по 2,56дин, па сваки следећи по 1,15. Са порезима, али укинуће ваљда онај јадни и бедни ПУМТ од 10$%. Још нешто СМС према Френдс&Фемили је ПОТПУНО БЕСПЛАТАН. Имаш и опције Припејд најдражи број -може и постпејд број (243,2дин кошта, после плаћаш само успоставу 1,92 дин и причаш колико хоћеш за о дин/мин месец дана) или Три најдража броја (382,72дин исти услови разговора). Код ове две последње опције, 'лоше' је то што се при њиховој активацији привремено замрзавају три Френдс&Фемили броја, па тог месеца немаш бесплатан СМС према њима. Али шта сад.
Што се тиче Теленора, имам и један њихов број, али им све оне промоције трају 7 ДАНА, после мораш поново ДА ИХ ПЛАЋАШ! Што се мене, уосталом, тиче, имам само две пријатељице са Теленор бројевима и још само 4 пријатеља/ице који имају алтернативни и Теленор и МТС број. Њих онда зовем на МТС, а оне две пријатељице више и не зовем.
ВИП отпиши.

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

E da još da dodam još jedan razlog zbog kog sam na mts-u. Imam 90 % BITNIH kontakata u mts mreži. Svi prijatelji i bitne osobe su na mtsu i nekoliko na vipu. Tako da mi Telenor promocije ako bi koristio telenor broj ne bi mnogo značile jer su u glavnom povoljne za Telenor mrežu.

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Trenutno bih dao prednost Telenoru zbog interneta, i češćih promocija (ali to zavisi koju mrežu najviše pozivaš, pa ti mogu biti dosta korisne, a mogu i da ne budu), a mt:s zbog "najdražeg broja". Vip-never!

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

VIP je dobar za razgovore sa svim mrezama koji traju preko 1min.. Ali mora da se uplacuje 200kinti nedeljno.
Dakle za velike potrosace, a takvih je na prepaidu malo (mada ih ima koji uplacuju svaki dan 100din kad kupuju hleb, mleko, cigare i dopunu) :)

knjaz
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 01. Apr 2010. 17:37

Post od knjaz »

Prepaid je dobar za sekundarni fon. Po meni trenutno najbolji je telenor jer daju ok promocije. Post paid (mts, telenor, vip) + telenor prepaid promocije idealna kombinacija, bar za mene

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Ako bi ih bodovao Telenoru bih dao 3 poena , mts-u 2,9 a vipu samo jedan jer tamo za svaku promociju koju reklamiraju na tv stoji i onaj uslov koji oni ne pominju kao uplata tpliko i toliko dinara pa onda moze i promocija.

joejoe
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 25. Maj 2010. 00:43

Post od joejoe »

Људи, а који препаид је најјефтинији за одржавање, у смислу мора толико и толико да се уплати да не угасе број? Треба ми препаид за неког из фамилије, да може само да цима, прима позиве и куцка смсове.

И још ово питање: шта конкретно губим ако у пословници узмем мтс кул тарифу, насупрот тога да негде пронађем здравко сморић пакет?

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Zdravko davno nije u prodaji, teško ćeš naći ako nađeš imaš neke razgovore ka 3 broja ako uplatiš svakog meseca ne znam koliko dinara.
Ima CD Električni orgazam koji daje net i SMS-ove. opet imaš na mts sajtu pa pročitaj ili na forumima.


Ako ta osoba želi SMS pređi sa KUL tarife --> TIPI, prva promena je besplatna.

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

joejoe, svi su jeftini za održavanje. Jedini uslov je da uplatiš 50 din svakih 10-11 meseci i broj će ti biti aktivan.

joejoe
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 25. Maj 2010. 00:43

Post od joejoe »

mezzano, хвала пуно! На препоруку корисника vukbojan сам погледао мтс кул, заиста звучи као тренутно најбољи припејд, хвала свима, јоејое

Odgovori