Besplatno za dvoje - ISPRAVITE NEPRAVDU!!!

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Besplatno za dvoje - ISPRAVITE NEPRAVDU!!!

Post od djoxie »

svi koji imaju potpisan ugovor pre 1.10.2009. ne mogu da aktiviraju ovu promociju i osteceni su.
ako se uslovi ne promene, treba reagovati i pri nacionalnoj asocijaciji potrosaca.
udruzimo se!!!
::luv phonez::

paja_186
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2008. 03:37

Post od paja_186 »

Slazem se sa tobom, trebaju da promene uslove pod hitno, bas nije posteno, ja bih prihvatio i novi ugovor na godinu ili dve, posto mi je ova promocija bas super
BlackBerry 8800

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

voleo bih da uspete ali nisam veliki optimista. Oni uvek mogu da kazu kako su uslovi jasni i da nema nikakve diskriminacije.

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Ma neka pričaju šta god hoće, ovo nije pravedno. Nego neka, videće oni uskoro kada se korisnici iznerviraju pa počnu da odlaze kod konkurencije. Ja koristim "Prenesi" paket ali se već dugo razmišljam o tome da pređem na VIP jer daju više (mislim na MMS i MB u okviru pretplate). Nedostajalo bi mi to prenošenje ali bih prežalio jer bih prolazio jeftinije. Ovako koristim internet za dodatnih 300 - 400 din. mesečno a onako bih imao besplatne MB pa bi mi račun bio manji.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

zvao sam danas operatera zbog nekih drugih stvari i pade mi na pamet ovo da pitam za druge pošto ja koristim već ovu opciju.i kaže meni on da prijavljuivanje važi do 26og ovog meseca.ok pitaj ja ako se uzima npr mob oni kažu može i sa time se podrazumeva ta promocija da se aktivira.ok a šta ako imam mob pod ugovorom e to već nisam lepo razumeo ali sam aktivirao na broju koji je sklopljen davne 97godine..naravno promenio sam paket[ovo nisam radio za sebe već za dva druga broja] 8)
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Ova promocija za post paid korisnikeje trebaloduvek da postoji zbog postovnja onih koji im svakog meseca uredno isplacuju svojeracuneko sto su potpaid korisnici
Note IV N9100 dual

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

danas mi je došla poruka da sam ja poslao zahtev za raskid date promocije.koja je fora jer me je ovo veoma iznerviralo zbog poruke tog sadržaja.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Meni je stigla poruka ove sadrzine: Vas par je napustio vasu grupu za besplatne razgovore. "Vasi pozivi se od sada tarifiraju. Izaberite drugi broj. Vas Telenor", a ja sam mislio da je to vezano za promenu paketa koji je drugi broj danas izvrsio,kad ono i tebi je stigla poruka. Pogledao sam ugovor i procitao da istice 31.12.2010,a eto do danas je sljakao,povezao sam sa tim,da su na odmoru,posto i stanje nisam mogao da proverim do juce uvece! Smor je i što mi je poruka stigla nocas u pola jedan,meni ne smeta,ali mozda nekom smeta ovako kasno. I bas me zanima da li ovo moze da se produzi,jer iz poruke ocito sledi da moze...ili komp salje tu standardnu poruku,umesto da kaze ukinuto je..:)
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

El' me lozis?! Ladno sam se danas malo jace nego obicno zakacio sa zemskom, da se ne vidimo ocima, i pre nekih sat vremena mi stize poruka da je ona napustila grupu za besplatne razgovore! I ja onako besan sto se sad kao nesto tripuje, pozovem je i krenem svasta da joj pricam, ona pocne da place, da mi preti, da se inati, kolaps. Pa se razmisljam sada da tuzim telenor za traumu i dokrajcivanje veze, predjem na Vip, i usput uzmem Desire Z za 1 din i zalecim rane. 'bem ti novu tehnologiju.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Lobachewsky razumem te u potpunosti.
mislim kakve su to pederčine da pošalju poruku te sadržine.uneli su razdor medju parove :x
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Lobachewsky, uzmi Desire Z, ali se pomiri sa devojkom. Buket ruza upali u vecini slucajeva, kao i skruseno priznanje: Izvini najdraza, pogresio sam. Tehnologije dodju i odu, ali ljudi...
Pozdrav i zelim ti lepo izmirenje...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Hehe Lobachewsky :D . Inace stigla mi je poruka od telenora izvinjavaju se sto su pustili onu poruku kasno,naveo sam u prethodnom postu. Profesionalno od njih "Postovani, iskreno se izvinjavamo zbog moguce neprijatnosti koju je prouzrokovala sistemska poruka u kasnim vecernjim satima. Hvala na razumevanju, Telenor"
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Odgovori