Cekanje na telefon vip

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Cekanje na telefon vip

Post od NightBird »

Posto nije bilo htc telefona rekli su mi da ce poruciti. Proslo je 5 dana i nista mi ne javljaju... uzeo bih postpaid... kao da narucuju telefon iz australije... ne mogu da razumem takvu neodgovornost... da li se vama nesto slicno desilo i koliko ste cekali?
htc wildfire s

mira81
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 03. Dec 2007. 18:51

Post od mira81 »

Ja sam cekala 2 dana, posto sam iz unutrasnjosti pa dok su porucili telefon (ZTE Racer je bio u pitanju) iz Beograda i dok je isti stigao u poslovnicu u mom gradu.

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

i ja sam iz unutrasnjosti ali ja sam porucio crn htc a obicno idu crna pozadina a napred siv, pa mozda zato dugo cekam.. mada ko zna izgleda da su neodgovorni...
htc wildfire s

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Drug moj je jesenas narucio Desire kao danas i on ga je vec narednog dana preuzeo.
NightBird, sigurno ga nemaju na lageru u BG. daga imaju verujem dabi ti ga brzo dostavili. Koji telefon je upitanju?

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

E da mi je uci u taj "lager" pa da nesto proberem :D Vjerujem da bih nasao nesto za sebe :D Sta kazes deksicom :D Da li bi se nasla neka N8,C7 ili mozda sacekati jos malo da izadje N9 :)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

htc wildfire s je u pitanju
htc wildfire s

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

evo ja i dalje cekam telefon imaju ga samo u beloj boji :chytry: a ja hocu ili siv ili crn
htc wildfire s

Odgovori