A1 novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

Po meni je to extra ponuda! Samo jos ne znam kako VIP tarifira prenos podataka, to jos niko nije razjasnio! :unsure: :unsure: :unsure: Zavisi koliko trosis, meni bi takva tarifa koristila, 250sms,150MB, par MMS-ova i skoro mi ostane 700min, strava! :o :o :o
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Ma internet mi je najmanji problem,kad sam imao onu promociju KLIK na telenoru,nisam trosio vise od 30-tak MB. A na sajtu VIP-a pise ovako: Obračunski interval za prenos podataka je 100 Kb. :unsure:


E sad mene jos samo interesuje tih 255 procenata sto ljudi spominju za prvih 6 meseci. Jel to vazi samo za stare korisnike koji obnavljaju ugovore ili i za nove,i da li uopste i jos traje ta akcija? :)
Sony Xperia P

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

@aleksa:
To ostvarujes u novim prodavnicama VIPa u Knez Mihajlovoj i na Banovom brdu. 060/1234 i pitaj

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Tarifiranje je na 100 kb, ma koliko da se potrosi, 5 ili 95 kb, sto ce da kaze 10 konekcija manjih 0d 100 kB = 1 Smart. I ja cu verovatno ovo da uzmem krajem meseca.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Post od godja »

@aquaZX mislim da je na Karaburmi a ne na Banovom Brdu..to je promocija u novootvorenim shopovima,a na Brdu već dugo ima VIP
Samsung S10+ red

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Jel ima neko da postavi mapu pokrivenosti sa VIP signalom? :)

Odlucio sma se da predjem na VIP,a i dlaje mi mnogi pricaju kako im je los signal,kako ga negde uopste nema!? :unsure:
Sony Xperia P

n82
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 05. Dec 2008. 01:25
:: Huawei P10 plus DS
Lokacija: Beograd

Post od n82 »


aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Mislio sam na ovako nesto. :)

http://www.telenor.rs/sr/O-Telenoru/Mre ... rivenosti/

Ma kakva god da je pokrivenost,1100 smartova ce presuditi! :lol:
Sony Xperia P

n82
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 05. Dec 2008. 01:25
:: Huawei P10 plus DS
Lokacija: Beograd

Post od n82 »

aleksaa,
pa ova VIP_ova je detaljnija jer su gradovi obradjeni do nivoa ulica, doduse bez naziva istih, a hvale se i rezultatom testiranja od ETF_a. Evo mesec dana koristim besplatni promo paket smart 120 i u BGD_u radi bez greske.

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Pa najbolje da jos po gradovima ima problema sa signalom!? :)

Mene interesuje cela srbija,planine,zabiti,gudure... Ja sam covek avanturista! :D
Sony Xperia P

mile500
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 197
Pridružio se: Sub, 14. Jul 2007. 20:24

Post od mile500 »

aleksaa
Nemoze niko to da ti kaze a mape o pokrivenosti su ono da negovorim svako svog konja hvali u tom fazonu, ja sam se dosta puta razocarao koliko puta mi se desilo nema signala pa odjedamput nestane mreza na Ceraku,Stari Grad pa ima 1 crtica i to u strogom centru grada po ulicicama nekim zabacenim, pa na autoputu sto je bizarno nema signala na nekim delovima auto puta ni na vip ni na telenoru posto idem do sela signal je 1 crtica za sve mreze,pa ako nemas fiksni places...
Najbolje bi ti bilo uzmes isprobas i ako ti se nesvidja vratis ili

Ako hocess signal svuda imas ponudu neznam to sam odavno ja gledao i hteo da uzmem ali nisam,a to je mobilni preko satelita pa kada ga uzmes onda ti samo preostaje avantura po celoj Srbiji :)

srki90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 11. Mar 2011. 20:23

Post od srki90 »

Ja sam pre neki dan malo prelistao net, vremenski par minuta, imam 150 poruka, i 150 min nemam mb, za tih par minuta 20 dinara vidim naplaceno... Sdruge strane ja sam zadovoljan korektni su za sada.. Necu menjati operatera. Ovde pokrivenost je jako dobra, bolja od mt;s-a... Imam drugu zamerku treba malo da misle na stare korisnike da daju neke povoljnosti bar malo... :) E da zaboravi kad sam vec tu da pitam...
Jer probao neko u romingu kakve su cene? Vidim imaju one pakete mislim da je malo skupo?? sta mislite??? Po meni malo su jake cene u romnigu mozda gresim...

misadjole
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 13. Feb 2010. 19:15
:: samsung ace plus
Lokacija: Srbija-provincijalac
Kontakt:

Post od misadjole »

promociju 2 meseca dž, treba li ja da raskinem ugovor ili se sam raskida po isteku 2 meseca? ok je vip ali nemam mb u ovom paketu...
android ili wp8 ?

n82
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 05. Dec 2008. 01:25
:: Huawei P10 plus DS
Lokacija: Beograd

Post od n82 »

misadjole, kada dobijes racun nemoj da ga platis i, kako kazu u vipu, promo ugovor se raskida automatski. Obrnuto, ako platis smatra se da nastavljas u izabranoj tarifi. Ja sam uzeo smart 120 i trosio mb

misadjole
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 13. Feb 2010. 19:15
:: samsung ace plus
Lokacija: Srbija-provincijalac
Kontakt:

Post od misadjole »

pa ja uzeo tarifu 60 u promociji a trosio mb, pa nista kad odem da platim racun da pitam sta i kako i ako treba napismeno da trazim da raskinemo... a dobre zenske u poslovnici zao mi je samo zbog toga 8)
android ili wp8 ?

bmarke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Čet, 20. Dec 2007. 07:21

Post od bmarke »

Ako si trošio MB u toj tarifi, to će ti mislim biti naplaćeno, jer ta tarifa 60 ne uključuju besplatne MB...

Na sajtu stoji da ti nisi ograničen na taj paket (iako za njega važi promocija), a ti ako si zadovoljan mrežom/uslugom možeš da pređeš i na neki za tebe isplativiji paket koji sadrži i MB, uz naravno odgovarajuću pretplatu. :roll:

http://www.vipmobile.rs/privatni/postpa ... .1373.html

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

I ja sam razumeo tako radnika iz poslovnice. Sve sto je ukljuceno u pretplatu, ne placas, sve sto potrosis preko, placas.

Dzeki Cen
Banned
Postovi: 60
Pridružio se: Čet, 11. Nov 2010. 14:53

Post od Dzeki Cen »

Dobro ste razumeli. Mislio sam da te posle potrosenih minuta/smartova seku ali prc :D Navlakusa da se ti zaletis pa ces posle da placas. Logicno mi je da iskljucuju jer ko bi se setio da mozes koliko hoces ako je u pitanju promocija.
Banada a tebe ce da kosta internet kad nisi uzeo 120 smartova :wink:

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Neko je pomenuo da promocija sa dupliranjem Smartova važi do kraja meseca, a na sajtu i dalje piše do 15og :wacko:
Usput ako neko zna, jel može da se iskoristi promocija sa dupliranjem, ponuda da se ne uzme telefon i dobije 25% popusta i još priloži vaučer sa 25% koji bi trebalo da dobijem ovih dana? Mislim možda je ovo sve malo 'leba preko pogače ali što ne iskoristiti sve što nude..........
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Ja sam upravo danas potpisao duple smartove uz 25% popusta. :wink:

Ja sam isto prosle nedelje pitao jel to traje do 15-og,oni mi rekli ma slobodno dodji sledece nedelje i dobices duple smartove. :D

Odakle ti vaucer? :angry: :lol:
Sony Xperia P

Odgovori