Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Horejšio
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2011. 18:02

Post od Horejšio »

lepi mille, jesu li ti nudili neku povoljnost iz Telenora kad si podneo zahtev da ih napustis?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

lepi mille, sve sto si napisao si apsolutno u pravu, ma kavo br obavestenje ovde je neko pisao da je za promenu tar. paketa otisao to da uradi u poslovnici sve to lepo uradili i kad stigo racun on dosta veci zbog veceg broja potrosenih minuta itd. prema datumu u mesecu. I eto zar taj radnik u telenoru nije mogao da ga upozori da ako ima vise od polovine potrosenih minuta sve ce to doplatiti van paketa, nije hteo, nije znao ili nije smeo.
Horejšio, cisto sumnjam da su mu nesto ponudili, telenor je najtvrdji po tome ono sto ti je na sajtu totije.

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

Ljudi, ja ne znam sa kakvim ste vi to radnicima imali posla ali meni su uvijek napomenuli da se pri promjeni tarife racun dijeli i minuti i pretplata budu procentualno podijeljeni saglasno sa brojem dana koriscenja pojedinog tarifnog paketa. Oduvijek sam znao za ovo i uvijek su mi napominjali.

Tarra
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Čet, 10. Feb 2011. 20:15

Post od Tarra »

[quote="Tarra"]Takodje, nema "slucajnog" prekida veze na oko 1h razgovora ili cak pola sata kao kod mts.

Da se ispravim, veza se obicno prekine na oko 1h price. Onda nazoves ponovo i nastavis ako treba.U avgustu sam obavila 1-2 tako duga razgovora, pa izgleda nisam primetila. Sve ostalo radi kako sam vec rekla. Ali svakako super paket za dugu pricu. Pozdrav svima.

lepi mille
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sub, 16. Jul 2011. 14:42

Post od lepi mille »

Horejšio, ma nudili su 25% popusta na mesecnu pretplate naredne dve godine i sve sam odbio jer sam resio da odem od njih i evo jos jednog dokaza da nisam pogresio!!!
Svasta je pricala operaterka, ali ono sto bi treba nije!

Evil_Zo, vidi, kad su me zvali ponudili su neke povoljnosti, ali kad sam sve odbio samo je rekla dovidjenja prijatno... Ispada da nije duzna da mi da bilo kakvu informaciju koja je vezana za taj period od 15 dana, jer zasto bi to radila kad ja vise necu biti njihov korisnik... :dry: Ja sam zaboravio na tu mogucnost, ali oni su tu da te podsete... Toliko o tome da zele da privuku jednog dana one korisnike koji su otisli od njih! Dzaba im sto imaju najbolji signal i pokrivenost, kad osnovne stvari koje treba da kazu - ne kazu, pa ti onda odbruse kako si to sam trebao da znas!

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Post od mb011 »

ako pogledas realno, tvoje je bilo da se raspitas kako ce ti i koliko biti obracunato. Nijedan od tri operatora nije tu da stiti nase finansijsko stanje, vec da "uzmu pare". Uvek ce biti varijanta "mi protiv njih", zato mi moramo biti na oprezu, jer niko od njih nije dobra vila koja ispunjava zelje, vec kompanija koja gleda da ostvari profit... Shvatam tvoj bes, ali operaterka koja te je zvala da te pita zasto napustas mrezu zvala te je zato, a ne da diskutuje o racunu. Ja sam licno kad god sam zvao telenor call centar dobio i bar jos 2-3 informacije o stvarima za koje nisam ni pitao tako da... Sve je to licni dozivljaj.

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Post od PetarI »

Mada ova informacija nije vezana za Telanor,ipak cu da se javim,jer je govor o proporcionalnom obracunavanju minuta i sms,shodno broju preostalih dana u "nekom" mesecu.Iako svi kude mts zbog ovog ili onog,ja sam iskoristio promociju,koja traje do kraja 9.meseca,i bez kupovine telefona sklopio ugovor 28.08 avgusta.Odmah sam dobio SVE minute koje sleduju uz taj paket,uz popust od 50% za svo trajanje ugovora ,naravno nisam ih uspeo sve potrositi,pa su preneseni u naredni mesec,a racun je dosao 65 dinara.Toliko o "nefer" mts-u.

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

Da li neko zna:

Kada se prelazi sa starog tarifnog paketa Prenesi Plus 1GB (1.758,20 din.) na novi Prenesi i Surfuj 1000 (1.790 din.), da li se tada gube minuti i poruke preneti iz prethodnih mjeseci?

Horejšio
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2011. 18:02

Post od Horejšio »

Pri prelasku na bilo koji paket, gube se svi prethodno nagomilani minuti i poruke iz starog.
Isto vazi i u slucaju promene operatera.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Tako je ja sam menjao pakete i sve zaostale minute i sms je uzeo telenor.
Slika

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Detaljna mapa pokrivenosti Telenor mreže GSM, 3G i HSPA+ signalima: http://i.evocentar.net/tln_mreza
Poslednja izmena od evolution u Sre, 14. Sep 2011. 13:19, izmenjeno 1 put ukupno.
iPhone 6 Plus

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Post od fannY »

Da li neko mozda zna,posto sam korisnik Telenora i otplatio sam svoj telefon i ako bih hteo da uzmem telefon za 1 dinar,da li to moze?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

fannY, moze ako se je ugovor zavrsio a moze i ako nije ali uz novi ugovor, novu karticu i novu pretplatu.
Stigla mi juce poruka od Telenora da is predostroznosti podesim biranje operatera na rucno da slucajno nebih otisao u roming, razlog zbog nekih radova.Slika

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Post od fannY »

deksicom, hvala na odgovoru.:) I meni je to isto stiglo jos pre jedno mesec dana,samo ne znam sta rade na mrezi. :dry:

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Telenor obeležio 5 godina poslovanja u Srbiji

Za pet godina koliko posluje na srpskom tržištu, Telenor je proširio ponudu usluga i pored mobilne telefonije, počeo sa poslovanjem u oblasti Interneta i fiksne telefonije. Danas korisnicima nudi najbržu mrežu u Srbiji, spremnu da podrži najnaprednije usluge i uređaje, a njena kompletna obnova predstavlja jednu od najvećih kapitalnih investicija u Srbiji ove godine.

“Telenor se čvrsto obavezao Srbiji kada je 2006. ušao na ovo tržište kao najveći strani investitor do sada. Tokom pet godina, nastavili smo sa velikim ulaganjima u naše kadrove, mrežu i odnose sa korisnicima. Trenutno puštamo u rad našu najnoviju mrežu širom Srbije kako bismo dodatno unapredili pristup Internetu i time znantno doprineli socio-ekonomskom rastu ove zemlje. Ulaganje u Srbiju je naše trajno opredeljenje i zadovoljni smo što broj naših korisnika stalno raste svih ovih godina i sada ih ima više od 3 miliona. Ovom prilikom želimo da im se zahvalimo na poverenju koje nam ukazuju”, kaže Ćel Morten Jonsen, generalni direktor Telenora.

Opširnije: http://i.evocentar.net/qZHIee
iPhone 6 Plus

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

evolution, ma.... Pa sto nepuste neku promociju za rodjendan, npr. neka smanje cene telefona za 20 do 30% pa covek da ih i pohvali a oni ulazu samo da bi sto vise i sto pre uzeli nase pare. Internet daj boze da svakome zatreba ali nazalost sve nam vise treba para za goli zivot.

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Pametna mreža

INTERNET U NOVOM SVETLU!


Telenor predstavlja Pametnu mrežu, koja donosi kvalitetniji mobilni Internet, za 5 puta brže surfovanje!

Uz pomoć najsavremenije tehnologije i kroz proces unapređenja kompletne infrastrukture i ostalih pratećih sistema nastala je nova TELENOR PAMETNA MREŽA, u kojoj možeš da surfujes najbrže do sad, gde god da si. Ona podržava napredne uređaje i usluge i pružiće ti mogućnost da na svakom mestu i u svakom trenutku uživaš u najboljem internet iskustu.

Saznajte više: http://i.evocentar.net/rnhKYK
iPhone 6 Plus

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

novi telefoni kod telenora 8)
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

markomarko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 10:14

Post od markomarko »

evolution napisao:
Telenor predstavlja Pametnu mrežu,
Mogli biste da predstavite i neki pametni telefon, npr. iPhone 5!

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

O Telenor Pametnoj mreži

Svakodnevno radimo za vas, da vam obezbedimo najbolju pokrivenost signalom, gde god da se nalazite. Uz već provereni kvalitet govornih komunikacija, izgrađujemo najbolju mrežu za prenos podataka u Srbiji, kako biste doživeli najbolje moguće iskustvo na mobilnom internetu sa uređajem po vašem izboru. Imamo jasan cilj, da našu mrežu podignemo na još viši nivo.

Opširnije

Potvrda kvaliteta servisa Telenor mreže: http://i.evocentar.net/pscTeT
Poslednja izmena od evolution u Pet, 16. Sep 2011. 18:36, izmenjeno 1 put ukupno.
iPhone 6 Plus

Odgovori