MTS promo prevare

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

MTS promo prevare

Post od Tacty »

pre neki dan dobijem poruku od mts za promo akciju gde kao mogu da iskoristim 50mb data protoka do kraja maja 2012-e besplatno za probu. aktiviram tu mogucnost u tarifnim dodacima, i kao stici ce mi poruka da potvrdi. nista. nazovem korisnicki servis, i potrosim 10 dinara na pricu operatera kako to kosta ne znam koliko dinara, da svi tarifni dodaci kostaju i da ona (operaterka) ne zna nista o takvoj akciji?! a salju ljudima poruke o takvoj akciji...ne znam stvarno sta da kazem o toj "poslovnosti"!


u poruci stoji: "probajte internet na mobilnom. do 30.5 u tarifnim dodacima na 797 aktivirajte besplatan net i 7 dana koristite besplatnih 50mb." i niko tamo ne zna nista o tome?

jel dobio jos neko takav sms od njih?

potraga
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Uto, 16. Nov 2010. 17:41

Re: MTS promo prevare

Post od potraga »

To se aktivira u promocijama. Tamo gde su ti one manije, pojavi se i besplatan internet.
Promocija je individualna, tj. ne dobijaju je svi, i uglavnom zavisi koliko kredita uplacujes i koliko cesto.
Drugar moj je to dobijao, mislim da cak i sada ima aktiviranu tu promociju. Kad aktiviras imas 7dana da potrosis 50mb. On nije imao nikakvih problema prilikom koriscenja tog interneta.

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Re: MTS promo prevare

Post od Tacty »

ja sam na postpaidu, ne uplaćujem kredit, a poruku su mi oni poslali. ne znam zašto bi mi slali poruku da probam mobilni internet ako nemaju nameru da mi daju da to probam?

Odgovori