Hitan savet Telenor vs VIP

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Hitan savet Telenor vs VIP

Post od miodrage »

Anony, ja cu verovatno prodavati svoj iPhone4 sredinom decembra... cisto da budes obavesten, ako budes zainteresovan...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Anony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 97
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 00:00
:: iPhone 6 16GB Silver
Lokacija: Pozarevac

Re: Hitan savet Telenor vs VIP

Post od Anony »

miodrage, hvala na ponudi, imacu je u vidu. Mada, mislim da cu u skorije vreme zameniti telefon, a i kupio bih nov telefon, iako ne sumnjam u ocuvanost tvog :)

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Hitan savet Telenor vs VIP

Post od Baraba »

Anony napisao:Bio do VIPa, ispostavilo se da ekomotivacija i rodjendanska akcija ne mogu da se kombinuju (iako mi je u istoj poslovnici receno da moze, pre par dana), ali...posto nemam kreditnu sposobnost, ne mogu da uzmem cak ni neki jaci paket (tipa postpaid 325). Moze ukoliko dodje neko ko ima racun u banci i primanja, pa preko njega da uzmem, sto ne zelim. Tako da, polako odustajem. Na kraju cu ostati u Telenoru, a telefon cu traziti u oglasima itd. Pa cisto da kazem, ako neko prodaje iPhone, S2 ili S3, nov, do 350e, tu sam :D Hvala svima na savetima, pa videcu sta cu uraditi do kraja ;)
Kako ti misliš ispostavilo se? Ne može popust i telefon i minus 5000din. Može rođ. popust i 25% na taj popust ili rođ. popust i telefon, ipak daju dobro, malo je nerealno i popust i telefon i 5000din :)

Anony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 97
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 00:00
:: iPhone 6 16GB Silver
Lokacija: Pozarevac

Re: Hitan savet Telenor vs VIP

Post od Anony »

Jbg...ja sam mislio (i nadao se) da moze :D A plus zato sto su mi pre nekoliko dana u poslovnici rekli da to moze, verovatno zbog guzve, pa da me se sto pre otarase.

Odgovori