Prikaz sakrivenog broja

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Prikaz sakrivenog broja

Post od 90knele90 »

Zzz svima ovako postoji budala kojoj hocu da saznam broj jer zove sa sakrivenog broja. E sad znam za black listu koja moze da blokira skrivene brojeve ali ja zelim da saznam taj broj da ga ja malo "nazovem" :D

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

90knele90, ma to je neka devojka,koju je sramota,pa te cima tako.. :D
Ja mislim da slabije moze da se otkrije broj..jedino onaj black list sto blokira brojeve koji te smaraju.. 8)

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

ma tebra nije riba vec cimaju moju ribu. devojka ne sme ispred zgrade da izadje sta joj lik sve rekao. A da odem u telekom oni ce da mu ugase broj (jake mi zastite) i on ode kupi nov za 200 kinti. Celu noc sam sedeo u autu ispred zgrade ali nema vajde i pratio je na posao da vidim dal ce neko prici ali nista. A znas kako lepu kuku imam na kolima atestirana do 800kg :D

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Nema mogucnosti da saznas skriveni broj(nekad je bilo saveta da se iskljuci telefon pa pomocu propustenog poziva da se prikaze broj,listing poziva, ali ni to nije pomoglo).Moras sakupiti sto vise poziva u telefonu i sa istim idi u poslovnicu,prijavi uznemiravanje.Oni ce nazvati taj broj (jer oni imaju mogucnost da saznaju sa kog je broja upucen poziv) i upozoriti ga da ce mu iskljuciti karticu ako nastavi da uznemirava drugog korisnika.Takvi tipovi nece odustati,jer kartica nije skupa,kupice drugu i nastaviti po starom.Moj savet je da (ako si u mogucnosti) promenis karticu a na staroj aktiviras govornu postu,neka mu skida kredit.Ili black lista..
LG G2 Black,16GB

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Да је Пера одмах отишао у полицију свега овога не би било...

А да ви одете до керова, неки пут и они умеју да буду корисни, али неки пут :dry:

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

90knele90, e onda ako je dotle doslo da ti i devojku cimaju..odi lepo u policiju,naravno objasni sve kakva je situacija,sve lepo ispricaj,jos kako vidim ti iz ove price znas(ili sumnjas na nekog) ko to radi..Jer nema svrhe da ides u telekom jer i ako ugase mu broj,on ce kupiti novu karticu i opet iznova..Moj savet ti je da nista sam ne radis..jer ima ljudi koji su ovlasceni za takav posao..
Sta da ti kazem nadam se samo da ces uspeti, da se batali "taj" od tebe..pa javi sta si uradio.. :wink:

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Ako se ne varam moguce je u Telenoru traziti dodatnu opciju da se prikazuju skriveni brojevi, ali ne znam da li je to samo za biznis korisnike. Raspitaj se da li jos uvek postoji takva opcija, a naravno proveri i kod druga dva operatera (ovo pisem jer nisi rekao koja mreza u pitanju).

Slazem se sa komsijama iznad, treba da odete kod plavaca i prijavite pretnje i uznemiravanje i nadate se da im se nesto radi taj dan pa se mozda i aktiviraju, ali ako ga nadju onda morate podizati krivicnu prijavu i sve ostale peripetije koje idu uz to.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ako imas dobru vezu u operateru mozes da saznas koji je broj, mozes da saznas i gde se nalazi. A onda zna se :D Skupis 5-6 ortaka, pa ide "informativni razgovor".
Usput, ako imas materijalne mogucnosti, mozes devojci da kupis suzavac, i taser, pa neka joj onda neko pridje. Ali to ne sme da se nosi u tasnici, to se nosi skriveno, ali na dohvat ruke. Pa kad budala naleti.... Mada je moja omiljena stvar jak stisak oko grudnog kosa, pogotovu kad pukne prvo rebro... E od toga boljeg filinga nema :D
Dobro, malo preterujem, ali razumete me :P
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

Ona ima mts mrezu. Jbt ne mogu i ove debile iz mts-a da shvatim pruzili su tu uslugu da moze neko da te uznemirava a ne mozes kao obican smrtnik da odes i da im platis tu opciju da vidis broj. A na kraju cu i otici do policije jer sad su kartice 200 dinara nemam nosta od toga, ma da bi iskreno voleo da saznam ko je taj :D

d27
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pet, 26. Nov 2010. 16:50

Post od d27 »

90knele90, "tebra", ako neko hoce da ti bije devojku nece da te na to upozorava nego ce da je bije.

Ako ti se nesto desi devojci (nedaj boze), ti mozes da kazes policiji da si imao pretnje sa skrivenog broja, a policiji ce to dosta olaksati posao pronalazenja pocinioca.

Dakle kuliraj. Kod mene u kraju se kaze da "kuce koje laje ne ujeda".
Galaxy S, Note 2 demo unit, Note 3 demo unit

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Mene su tako prosle godine zvali,nazovu i onda izvredjaju,a posto nisam kukavica zvao sam ih da dodju tu i tu pa da razresimo sta imamo,niko nije dosao u vise navrata.Obratio sam se operateru,oni su iskljucili taj broj,a ja naravno nikad nisam saznao koji je broj u pitanju.Posto oni to ne rade.
Neke jajare koje samo tako i smeju da se skrivaju.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Nemanja 3.5G
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2011. 18:36
:: HTC M8

Re: Prikaz sakrivenog broja

Post od Nemanja 3.5G »

Jel mogu nekako da se vrate obrisani kontakti iz telefona i sim kartice?
Nokia: N73 ME, N95 8GB, HTC One_M8

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Re: Prikaz sakrivenog broja

Post od tomas.hokenberi »

Nemanja 3.5G, a kakve to ima veze sa temom o skrivenim brojevima? Odgovor je "u principu ne", a mozes da proveris za konkretan model na temi o svom telefonu.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Prikaz sakrivenog broja

Post od toda81 »

Operater nece da da nikakvu info o broju koji vas uznemirava.Ja sam se par puta zalio i samo su usmeno opominjali tog ... i na moju srecu prestalo je uznemiravanje
Note IV N9100 dual

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Prikaz sakrivenog broja

Post od acamatic »

toda81, druze zasto ako nije tajna postavljas odgovore u temi koja je stara po 2-3 meseca..? :wink:

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Prikaz sakrivenog broja

Post od janka_88 »

acamatic, ma dobro nije na odmetu podijeliti iskustva vezano za ovu temu, a bolje i ovo nego otvarati novu temu. :) Inače takođe je moje iskustvo da neće reći koji broj uznemirava već će operater preduzeti određene mjere da taj isti korisnik prestane sa uznemiravanje. Na "žrtvi" je samo da prijavi uznemiravanje i ako je prijava opravdana onda će operater postupiti po već utvrđenoj proceduri. :)

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Prikaz sakrivenog broja

Post od toda81 »

acamatic, ne vidim razlog zasto ne bih pisao. Ako ti smeta nemoj da citas. Operater ne reaguje ako vas neko samo "cima" i traze da se bar uspostavi veza na par sekundi i da se zapise tacno vreme i datum da bi oni mogli to da registruju na sistemu, a meni su trazili da saljem faksom fotokopiju licne karte i da napisem kada sam uspostavio vezu sa tim skrivenim brojem. Naravno moze i licno da se ode u poslovnicu i da se prijavi uznemiravanje
Note IV N9100 dual

Odgovori