Jedan tarifni paket na dva razlicita broja?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
zex_91
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 18. Nov 2014. 17:31
:: Samsung S4 mini
:: Nokia Asha 202

Jedan tarifni paket na dva razlicita broja?

Post od zex_91 »

Interesuje me da li je moguce onda jedan tarifni paket koristiti na dva razlicita broja?
Ja imam telekomov BOX paket uz koji je nekad bilo 500 minuta i 500 poruka, a sad je 300 minuta i 600 poruka pa me interesuje da li se to moze podelit. Npr. 100 minuta i 200 poruka da prebacim na drugi broj.

Ne bi da placam dva racuna, a minuta i poruka mi ostaje poprilicno, dok se kredita na ovom drugom telefonu nemogu nplacati.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Kako promeniti svoj Caller ID?

Post od toda81 »

Prvi put cujem ovakvo nesto. To je logicno da je nemoguce i da ne postoji. Jedino mozes da kloniras karticu i da je imas u oba telefona, ali nikad ne bi smele da budu aktivne obe kartice
Note IV N9100 dual

snebivljiva azdaja
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 212
Pridružio se: Sre, 13. Dec 2006. 09:48
:: iPhone 14 Pro
Lokacija: DK

Re: Kako promeniti svoj Caller ID?

Post od snebivljiva azdaja »

@zex_91: Za deobu minuta/poruka iz paketa nikad nisam cula, ali deoba MB/GB iz paketa postoji - ja imam takav paket kod TDC (Danska), i ovde se to naziva datadeling ("deoba interneta"). "Glavnu" karticu (za pozive, poruke i internet) koristim u telefonu, a "pomocna", koja ima drugi broj, nalazi se u tabletu i nju mogu da koristim iskljucivo za internet. Mogu preko nje da primam poruke , ali ne i da ih saljem. Nije bitno u kojoj razmeri koristim internet preko jedne i druge kartice, bitno je samo da u zbiru ne bude vise nego sto je predvidjeno u paketu.

Odgovori