Pocinje odbrojavanje 10, 9, 8, ... - Docek Topnet-a

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Zaključana tema
vodafon-bre?
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 24. Maj 2007. 17:22

Post od vodafon-bre? »

opet bolje je i to , nego TOP NET...ipak je ovo za nijansu bar ozbiljnije :)

samo da krenu bre i sve ce biti super(a u cg od juna krece Mtel)

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

možda nam dodje pamela na svečanom otvaranju sa celom onom ekipom iz tv serije zajedno sa crncem. :oops:
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Tekst sa burek foruma:
Evo sta pisu na ES:
Ime: VIP - clan Mobilkom Austrija grupe
Reklame: pet komada krecu sutra na svim televizijama.
Bice i bilbordi.Slogani: Treca srecaDugo smo cekali slobodu govoraVreme je relativno.
Kod nas kosta manjeImate pravo da cutite, ali sve sto kazete platite manjeSmanjite troskove, ne razgovore
Distribucija SIM: na 2.500 mesta po Srbiji i u 16 prodavnica VIP-a.
Datum pocetka prodaje: 11.06. - ponedeljak
DATUM PUSTANJA KOMERCIJALNOG SIGNALA - JUN
Objasnjenje je da cekaju efekte reklame da bi krenuli sa signalom. Nije otkriveno kada ce tacno krenuti.
Pocetna ponuda: Ko do okoncanja TV kampanje i starta signala kupi pripejd karticu po ceni od 100 dinara, dobije 1.000 dinara kredita. Ponuda ogranicena na prvih 50.000 kartica.
Istrazivanje trzista: njihovi podaci - 46% ljudi hoce nize cene33% hoce bolji kvalitet razgovora21% hoce pristupacnije telefone___________obecavaju nize cene razgovora i to ce im po svoj prilici biti glavni adutZa kvalitet treba da se pobrine uglavno Alkatelova oprema, kada jelte jednom buduinstalirali sve to i prestane nac. roming.Pristupacniji telefoni - nudice Nokiju, i jos neke, ali nisam zapamtio koji modeli
Penetracija 75 odsto, 63% MTS, 37 Telenor
Samo da dodam veb sajt www.vipmobile.co.yu.
Krece danas ili sutra - ima tehnickih problema.
LG G2 Black,16GB

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Bacite pogled na sledeci link, ima nekih informacija i slikica :)

VIPMOBILE

Ovo je kada se klikne na brief info na onoj animaciji koja stoji na www.vipmobile.co.yu

PozZ

tui profi
Banned
Postovi: 30
Pridružio se: Pet, 25. Maj 2007. 18:25

Post od tui profi »

NOVI MOBILNI OPERATER U SRBIJI ZVAĆE SE VIP
EKONOMIJA - PRIVREDA - Sreda, Jun 06, 2007 17:44
Kompanija Mobilkom Austrija grupa najavila je da će se novi operater u Srbiji zvati 'Vip', a promotivna prodaja pripejd brojeva počeće u ponedeljak, 11. juna.

Predsednik Upravnog odbora novoosnovane kompanije 'Vip Mobile' iz Srbije, Aleksandar Šperl izjavio je na konferenciji za novinare da će operater poceti sa radom u toku juna, kada će biti obavljene I tarife, a koristiće pozivne brojeve 060 i 061.

'Vip je za prvih 50.000 korisnika omogućio da po ceni od 100 dinara dobiju pripejd broj i 1.000 dinara kredita', kazao je Šperl.
Citat i nastavak vesti: http://www.rts.co.yu/kategorija_vesti.a ... ategory=63
Za moderatera: ne znam kako da skratim url, sorry, nije namerno! :oops:

tui profi
Banned
Postovi: 30
Pridružio se: Pet, 25. Maj 2007. 18:25

Post od tui profi »

AnGeL oF LoVe napisao:Ako uzmem moj primer-90 % osoba sa kojim razgovaram su kod Telekoma vezani za razne ugovore i nece menjati operatera a sami znate da paketi i tarifni dodaci podrzavaju istu mrezu(besplatni minuti).Ostaje da se nadamo da ce konkurencija uciniti da pocne borba za svakog korisnika (i da se steknu novi i zadrze postojeci)
Vidis i oni konja za trku imaju: ni Mobilkom, ni Vodafone nisu firme od juce, niti su iz neke bananske drzave! :D Eto, naprimer i Austrija, Madjarska, i druge zemlje imaju otprilike isto tolko stanovnika kao Srbija, a imaju vise mobilnih operatera! Dosad i nije bilo konkurencije, samo nekih dogovora medju telekoma i telenora, a eto: vec danas telekom ima u ponudi Samsung X510 i 2 karte za koncert Z. Colica, sa tarifom od BEL 50 (ali ipak: dvogodisnji ugovor!)po ceni od 1din!! Sigurno sasvim slucajno i da nema veze sa ovim u VIP-u... :P 8) :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ovi sajtovi koje ste naveli NE RADE. Evo sad sam pokusao, i ni da mrdne. Dak-be, a taman sam se ponadao.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

tui profi
Banned
Postovi: 30
Pridružio se: Pet, 25. Maj 2007. 18:25

Post od tui profi »

Miodrage! Klikni na link sajt rts.co.yu, imas gore u mom postu, sad su najavili i zvanicno pocetak u vestima! VIP krenuce sa radom od 11. juna, a ovi sajtovi stvarno ne rade, verovatnu su jos u test fazi, a trebalo bi da krene i web sajt VIP-a u ponedeljak! Eto, najzad docekali smo i ovo! (Nadam se, da nece opet pomeriti rok!) :( Imace stvarno 16 poslovnica, kao sto je pisao clan sa nickom Topnet, a imace jos 2.500 prodajnih mesta, sto i nije lose! :)

misternobg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Ned, 20. Avg 2006. 09:10
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od misternobg »

Lepo rece onaj sa nickom Topnet da ce biti sve prekopirano od VIP neta iz Hrvatske. Sada sam cuo na b92 i enter televiziji da je danas bila koferencija za stampu i da ce se mreza zvati VIP Mobile i da krecu sa radom 11.06. znaci u sledeci ponedeljak zato sto im je falila jedna dozvola koju su dobili danas. A vi ispljuvaste coveka, kao ma to je neka fora! Radi sajt vipmobile.co.yu izgleda kao hrvatski, a to je ocigledno i bila namera!

vodafon-bre?
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 24. Maj 2007. 17:22

Post od vodafon-bre? »

e ovako sad sam zvao 061-1234
kaze sledece,za karticu koja kosta 100 din,dobijes jos 100 din kredita i nagradni kredit od 1000 dinara(znaci 1100)onda moci ce da se primaju pozivi i poruke dok se nesastave tarifni paketni (tokom juna)
dalje,svaki 50 pozvani korisnik dobice na poklon novi nokia telefon,(u ponudi ce biti noviji modeli samsunga i nokia-e )
sad dalje neznam preostaje samo da se prebacujemo od ponedeljka 11.6 :D

blaster90
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 198
Pridružio se: Sre, 06. Jun 2007. 19:32
Lokacija: Beograd - Vozdovac
Kontakt:

Post od blaster90 »

Da li neko zna tacno gde se nalazi VIP poslovnica?...Bas me interesuje kakva ce biti guzva u ponedeljak :D

pantadv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2007. 13:14

Post od pantadv »

Jbg ugovor sa MTS-om mi istice tek 02.2009, ali jedva cekam ponedeljak da isprobam VIP nadam se da ce doneti mnogo pozitivnih stvari na nase trziste. :D

tui profi
Banned
Postovi: 30
Pridružio se: Pet, 25. Maj 2007. 18:25

Post od tui profi »

blaster90 napisao:Da li neko zna tacno gde se nalazi VIP poslovnica?
Ja sam zvao 060/1234 sa mt:s mreze, bez problema i brzo sam dobio sve informacije, pa mogu samo preporuciti svima da slobodno zovu 060/1234 ili 061/1234 i dobice sve informacije (iako jos ni Call centar nema odgovor na svako pitanje)! Za sada ce biti dostupni stvarno samo pripejd SIM kartice (i samo ulazni saobracaj i mora biti ukljucen non-stop, inace nema nista od poklon fona Nokije ili Samsunga :oops: ), ali cim se steknu uslovi i kod nas pruzice iste usluge, kao Mobilkom u Austriji! Cene jos nisu formirane (ili je jos uvek poslovna tajna) ali dobio sam obecanje, da ce biti sigurno povoljnije od konkurencije!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

koliko mogu da prščitam izgleda da će ceo forum da ode i da pokupuje te kartice.ali to nije loše.kupiš idmah 10 kom za 1000din i dobiješ 10.000din kredita.divno
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Objavile su veceras sve televizije konferenciju za stampu i konacno smo docekali i treceg operatera.Mislim da ce biti strasne guzve u pocetku.
LG G2 Black,16GB

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

kad ja tamo al' ono medjutim
nema vise pljuvadzija
misija uspesno obavljena 8)
vip, srecno ti bilo u ovoj bari punoj krokodila(tj. nezadovoljnih korisnika)
Remember, remember
The 5th of November

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

tui profi napisao: Dosad i nije bilo konkurencije, samo nekih dogovora medju telekoma i telenora, a eto: vec danas telekom ima u ponudi Samsung X510 i 2 karte za koncert Z. Colica, sa tarifom od BEL 50 (ali ipak: dvogodisnji ugovor!)po ceni od 1din!! Sigurno sasvim slucajno i da nema veze sa ovim u VIP-u... :P 8) :D
:uhuh: :uhuh: :uhuh:

Pazi razlog je mnogo prozaicniji i stvarno nema veze sa konkurencijom. Naime umesto hiljade i hiljade karata za Colin koncert uvaljali su jedva koju stotinu, a sto se x510 tice tu je stvar jos gora od koju hiljadu koje su nabavili prodali su svega par desetina komada (sto ine cudi posto su ga davali uz iste uslove i u isto vreme sa x660, e250, se k510i i sada k320i, nokiama 6070, 6080, 6085, mislim da ce ista sudbina zadesiti i se k310i) , ostatak im skuplja prasinu u skladistu. Dakle nikakva konkurencija nego se samo vade necije brljotine u planiranju kampanja.

BTW inside iz mt:s expressa : posto sada svima koji su hteli x510 za 1999+pdv nude da uzmu i karte pa da telefon plate 1din+pdv covek bi pomislio da ce se ljudi obradovati ustedom ali jock nece ljudi karte za Colin koncert pa to ti je radije ce da plati dva soma vise samo karte nikako :lol: :lol: :lol: :lol:

Malo mi zao Cole (ahaaa) al sam je kriv kakva mu muzika takvo i intersovanje :P
batancev napisao: disclosure
Ti ocigledno nisi nikada cuo Netikeciju (slobodan prevod ;) ) tj da nije pristojno ispravljati greske u kucanju sagovornika na Internetu (btw moji tekstovi su i inace puni "stamparskih" gresaka i u samom citiranom postu ih ima vise)

Izmenio:gameforce:Ništa upssss nego "izmeni" pa spoji poruke sam ;)

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

nisam znao pa se (ne) izvinjavam
mozda cak i nije problem za greske u kucanju na srpskom
ali barem treba pravilno pisati reci na engleskom
i ispravke treba prihvatiti a ne bogoradati zbog njih ali dosta o tome

koliko sam ja razumeo u narednih nekoliko dana ce napraviti tarife
ima li neko blizi info za taj datum?
Remember, remember
The 5th of November

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Postalo je zvanično... Diskusiju nastavite ovde... Hvala :)

Lock... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Zaključana tema