novi mts-ov paket u najavi: myBEL

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Jel ima postpaid koji pokriva SMS za parkiranje? Odmah ga uzimam :D Isto i za flat internet, po mogucnosti 3G. Kazem da imam jedva 60 min poziva mesecno, i recimo 200 SMS-ova. To je sve. Sve ostalo ode na ono od gore. Koji postpaid uzeti, a da ne platim jos extra? Hocu da platim samo pretplatu i to je to. Ne dam im nista extra.
Jedino sto bih platio extra je Biznet, 0 u grupi, samo na poslu nikako da nagovorim kolege pa da se ukljucimo u to. Istog momenta bih doveo jos 5-10 drugih ljudi u mrezu i zabole me. Zbogom placanju telefoniranja.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

miodrage, kako mislis jel ima tarifa koja pokriva free sms parkiranje????
Pa normalno da nema,jer ti je tu u cenu poruke uracunata i cena parkiranja,mada nije losa ideja,ali mts bi morao da pokrije dosta gradova,npr ti si iz Subaje,ja iz NS-a,neko iz BG,a svukde su razlicite cene parkiranja i brojevi sms parkiranja,malo je tesko to uskladiti (postoji nacin da uprosece cenu za svaku zonu,npr 1. zona u SU 20din/h,NS 30din/h,BG 40din/h........pa sve to zajedno dodje na 30din/h,ali onda ces se opet buniti jer imas 50% visu cenu u svom gradu)...........
D500&E71

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Pa koliko ja znam i na razlicite brojeve se salju poruke. U Subotici je 9241, 9242 i 9243, u zavisnosti od zone. Nadalje, operater moze da te locira gde si sa preciznoscu od 2 metra, pa gde nece moci da locira koji je grad u pitanju, i koja zona. Imam ja dosta ideja, i sta bih sve napravio i to tako da i korisnici budu prezadovoljni, i operater da mlati pare. Daj za malo para puno toga, i nateraj ih da troshe jos vishe, i da troshe stalno.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

miodrage sad malo preterujes, pa mora i parking servis od necega da zivi :D Sa potpunom sigurnoslcu mogu da kazem da ni mt:s ni Telenor a ni Topnet (ili kako vec) nece davati nijedan paket koji u pretplati obuhvata VAS usluge, mislim da to ga nema nigde pa nece biti ni kod nas (ko misli da ima slobodno neka baci linka ka operateru koji nudi VAS u okviru pretplate), takvu uslugu ti prodaje Parking servis a ne operater

Flat internet i dodaci za minute i poruke su vec nesto sto bi se realno moglo ocekivati, za sada je pocelo a videcemo kako ce biti za godinu-godinu i po.....

ceki
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 94
Pridružio se: Pon, 04. Sep 2006. 10:18
Lokacija: INDJIJA

Post od ceki »

evo ja narucio i za 2 dana dobio na kucnu adresu - ugovor, karticu, kartu za RHCP, kartu za the Chemical Brothers i propusnicu za sva 4 dana Exit-a...

Odgovori