Najpovoljniji postpaid paket danas?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Koliko sam ja citao mts je popravio proveru stanja .

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

Banega, gresis silno sine! :D Salu na stranu, mt:s je bio ocajan do pre godinu dana, sada je daleko popravio uslugu, i ima najpovoljnije tarife! E, sad, ljudi su ovde skloni, da slepo hvale svoga "konja", istina je da nijedan operater nema niti "najbolju", niti "najpametniju",niti "mrezu broj 1"... vec su svi na nivou nekog proseka! A sto se tice profesionalnosti radnika u poslovnici, ne bih rekao da je Telenor ista napredniji, vecina, nazalost, ne poznaje svoj posao(ili ga namerno rade lose!)! :dry:
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Banega, ja sam cekao skoro 45 min u redu za jednim jedinim pultom u Telenor poslovnici, kad je ortak hteo da predje sa prepaid na postpaid. Na kraju je posle tolikog cekanja odustao (jos je bilo 7 ljudi ispred nas u tom momentu). Toliko o "profesionalcima"
mt:s je sada poprilicno popravio i mrezu i sve, a Vip je standardno dobar.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Banega, svako ima pravo na izbor, i to je dobro. Ako tebi Telenorove ponude odgovaraju, sasvim je ok. Meni mt:s sasvim dobro završava posao. A što se tiče provere stanja, prethodnici su ti rekli. Ažurna je od drugog u mesecu (pre Telenora) i ažurira se na 15-20minuta, tako da tu mt:s ne zaostaje za Telenorom i Vipom, možda je čak i bolji. Paketi su na mt:s-u i Vip-u, po meni, bolji nego kod Telenora. Jedino šta mogu da kažem da je Telenor bolji od mt:sa, to je internet. Međutim, meni to nije od presudnog značaja, pa sam se opredelio da ostanem kod mt:s-a. Na postpejdu sam kod njih od 2007, a na pripejdu, od 2005.

Banega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2011. 19:26

Post od Banega »

AquaZX napisao:Gde si nasao MTS i VIP po usluzi da stavis u isti kos? :uhuh: Ako nisi koristio VIP i njihove usluge onda bolje titju.
U pravu si skroz, VIp i ne moze da se poredi sa telekomom jer je Vip daleko ispod njih. Podji samo od toga da on nema svoje predajnike pa teraj dalje... Net im je najjaci, imas signala u centru grada, a ako uspes da otvoris google stranu onda si kralj.
Ensiferum napisao:Banega, gresis silno sine! :D Salu na stranu, mt:s je bio ocajan do pre godinu dana, sada je daleko popravio uslugu, i ima najpovoljnije tarife! E, sad, ljudi su ovde skloni, da slepo hvale svoga "konja",:
I da su popravili stanje, mene su izgubili. I danas mislim da to nije na zadovoljavajucem nivou, bar sam primetio kod drugih kada proveravaju racun. Ne hvalim ja svog konja, ja sam samo realan . eto ja sam ih zvao da mi ne salju vise upozoravajuce poruke za racun, kada racun placam istog dana uredno u mesecu 25-tog, i oni su mi iskljucili sve dolazne poruke od Telenora. Kazu ne mozemo samo to da iskljucimo vec i informacije i sve. Koja im je to fora, sta rade zaposleni u tom sektoru.. Znaci kao sto si i sam rekao nista nije idealno i bez nedostataka
miodrage napisao:Banega, ja sam cekao skoro 45 min u redu za jednim jedinim pultom u Telenor poslovnici, kad je ortak hteo da predje sa prepaid na postpaid.
samo 45 minuta i 7 ljudi??? i odustao? ti se to salis sa mnom. JA cekam napolju 20 metara ispred ulaza poslovnice na Trgu Nikole Pasica, radnik obezbedjenja pusta jednog po jednog. Znaci ne mozes ni da udjes unutra. POsle nekih sat ,dva pocinje napolju da pada kisa, veliki pljusak, e sad gde sta i kako??? nekako je i to proslo, kada sam dosao do ulaznih, tu sam onda bio zaduzen od strane radnika da ne pustam nikog unutra. I tako nisam dao nikog da udje unutra jer je taj neko mogao upasti preko reda, a onda se naravno pojavi neki celavi lik koji me samo pitao, "sta bilo, ko si ti?, jel ti radis ovde??? Da ne pricam dalje detalje. Sve ovo moras podneti ako zelis uzet telefon na predplatu u MTS-u. Tako je bilo pre par godina i verujem da se nije nista promenilo, jer sam i pre godinu dana prisustvovao nemilim scenama kada sam isao raskinuti ugovor. To sam vec napisao u prethodnom postu. ;)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Banega, koji si ti hejter i flejmer pa to nije normalno. Gledas u Telesmor jer ga ti koristis kao u neko bozanstvo, a ustvari ne znas sta pricas. Vip ima sjajnu mrezu, i sjajno radi na dobrom delu teritorije. Dobro, nije svaka cuka pokrivena, ali mene kao krajnjeg korisnika to i ne interesuje, interesuje me samo da tamo gde sam ja imam dobar prijem, i imam ga svuda gde mi treba. Net radi daleko bolje od mt:s-a jer posle 11 godina kao korisnik mt:s-a ovo mogu odmah da ocenim.
Ne znam, ta poslovnica u Nikole Pasica, kao i na Terazijama jesu opterecene, ali nisu jedine poslovnice... Recimo mnogo je bolje u Uscu ili Delta City-u, ili ponajbolje u Bulevaru Kralja Aleksandra 84 (to im je ujedno i glavna poslovnica).
Pricas o operaterima i o stanju koje je bilo pre recimo par godina. Gde si ti ziveo covece? Ispod nekog kamena sve ovo vreme?
Ti po svojim stavovima i sovinistickom nastupu (Jedino Telesmor valja ostalo su g**na), verovatno kao idola vidis Adolfa Hitlera (posto je i on zastupao stavove o arijevskoj rasi).
A pricas o svom provideru kao da su ti dali priolicno velike pare da njih uzdizes u nebesa i blatis druge. A istina daleko drugacija. Niko nije idealan, pogotovu ne Telesmor koji dere kozu s ledja sa svojim stjupidnim paketima i cenama.
Eto, ja cu to licno da iznesem, paketi su im UZAS! Ako hoces nesto vise, e to kosta pravo malo bogatstvo.
Vip makar ima Smart, pa mogu da biram na sta ce da mi idu pare. mt:s daje sakom i kapom... Sta mi daje Telesmor za istu cenu? -Jedno veliko J*bi se!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Post od PetarI »

miodrage: U potpunosti se slazem sa tom ocenom,narocito na kraju...Uzdizes jednog operatera u nebesa,ima dobar net imaju i drugi,ima dobru mrezu...imaju i drugi,pricas o proveri a ne pitas...Jedino olaksavajuce,navika je cudo.Imao sam malo slobodnog vremena,pa rekoh da obidjem malo ponudu,naravno i neke privatne stvari da zavrsim,poslovnost Telenora,Novi Sad Bul.Oslobodjenja oko 10.30,hocu da promenim adresu na koju mi stize racun,da bude kao u lk...Od 4 saltera rade 2 1|2 jer zena se lomata oko devojke koja kupuje neki tablet,druga ceka na listing po reklamaciji i kaze mi pa to mozete resiti pozivom na kol centar...a je li mislim,i jos jedan tip za koga je vrh telefona Nokia C2-01(ne kazem da je los,ali njegova prica) i naravno uvali starijoj zeni pink Samsunga slajdera,posle silnog hvaljenja Nokije...Trgovac nema sta...Znaci ne zamajavajmo se,svako uzima sto misli da mu valja...

Banega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2011. 19:26

Post od Banega »

@Miodrage, hteo sam da ti ne odgovorim na ovu tvoju prostacku poruku koja ne dolikuje nekom ko je zavrsio medicinski fakutet (u što čisto sumnjam da je istina), prepuna vulgarnih reči izraza i pominjanja Hitlera, arijevske rase i drugih. Obrati pažnju šta pričaš.
Telenor nigde nisam hvalio, jel vidis ti negde to ili si nepismen da čitaš, rekao sam samo da od kada sam prešao kod njih da mi odgovara, ali nista vise od toga. O Vipu nemam sta da pricam, znam ko su vecinski korisnici istoga, klinčadija, školarci i drugi koga navuku reklamice na tv-u i tome slično. Internet van centra provereno ne sljaka (ne govorim nigde da je to bilo u Bg-u)moras malo promisliti i shvatiti da ljudi ne zive samo u Beogradu :lol: , postoje i drugi gradovi po Srbiji . To sto nisam uspevao satima samo google da otvorim na laptopu, govori o cinjenici da je mreza trubadurska.
Ti očito imaš neki pik na telenor, cim si se ono bas isprimao sa predjasnim postom. Za doktor ortopeda i previse slobodnog vremena za neadekvatne rasprave.
Lp

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Banega pljuje vip i mt:s, a miodrage pljuje Telenor... Baš lepo. Ne znam samo čemu tolika mržnja. Hajde pokušajte da pričate zdravorazumski, smireno i svoje stavove potkrepite valjanim argumentima kako bi se lepo razumeli i kako bi to što pričate imalo "težinu".
Za razliku od Banega, ja tvrdim da mt:s ima najjeftinije osnovne pakete, a naročito sada kada može da se ostvari ušteda od 50% na mesečnu pretplatu. Primera radi, duplo više mi se isplati da uzmem MIX 1250 uz 50% popusta, nego "Prenesi 200" kod Telenora ili (što je najgora opcija) postpaid 150 kod vip-a, a za iste pare. Uzmite digitrone, izračunajte i videćete da sam u pravu. Pored toga, moram da naglasim da je Telekom dosta poboljšao kvalitet svoje mreže u zadnje vreme i sada je super.
Drugo, ne mogu se složiti ni sa miodrage da Telenor ima loše pakete, dere kožu i ne nudi ništa. Osnovni paketi na postpaidu su povoljniji kod Telenora nego kod vip-a. Uzmimo na primer "prenesi 200" paket sa 200 minuta i 200 poruka. Kod vip-a za iste novce imam 150 minuta i 150 poruka na "postpaid 150" ili 300 smartova na "smart 300". Dakle, manje. Tačno je da se smartovi isplate zbog fleksibilnosti, jer možeš da ih trošiš kako hoćeš, ali Telenor nudi prenošenje saobraćaja što je isto vrsta fleksibilnosti koja štedi novac. Pri tome, Telenor još nudi postpaid dodatke koji su super a meni lično najviše znači omiljeni broj i jeftini međunarodni pozivi, što takođe dosta štedi moj račun. A te dodatke vip nema.

Banega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2011. 19:26

Post od Banega »

@Aleksaboy, tako je. lepo si to rekao. Jos samo da kazem da pljujem ja i Telenor ako treba, samo me pitajte u vezi cega? recimo telefoni su im preskupi u paketima, bolje nov da kupim i da se ne vezujem za iste. Roming im je skuplji od telekoma itd. Ja sam realan za razliku od drugih.
Ako zelite jeftinije pakete da imate vise minuta poruka i slicno, onda uzmite telekom. Telenor uzmite ako zelite po meni profesionalniju uslugu i prenos nepotrosenih minta i poruka u naredna 3 meseca. To je itekako meni znacajno, jel se desi da neki mesec veoma malo pricam, ali zato sledeci trostruko vise sto je mora se priznati odlicno..
e sad kome sta odgovara, vip ne ubrajam u konkurenciju jer je to mreza za decu, koja koristi telekomove predajnike.

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

Banega, Miodrage je bio isprovociran tvojim pisanjem, to mogu da razumem, a to da osporavas mt:s i VIP svojim pisanjem je istina! Zasto usput nisi spomenuo i mane Telenora, osim ako nisi jedan od njihovih radnika! :roll: Strucnost radnika je stvarno ocaj kod svih, i red bi bio da zaposle vise inzenjera, a manje ekonomista (nemam nista protiv ekonomista, da se zna!)! Samo u tom slucaju bismo imali radnike koji umeju da objasne, a ne trgovce! :dry: Cast izuzecima! :P
Aleksaboy, Miodrage verovatno hoce da kaze da Telenor ima losije pakete,a ne lose! :oops:
Hajde ljudi smirite malo strasti, svi smo malo subjektivni, mada neki i preteruju! 8)
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Ensiferum, znam ja šta čovek hoće da kaže kada koristi izraze "dranje kože sa leđa, užas, j*bi se isl. Kada dodamo na to i pominjanje Hitlera i arijevske rase, što inače nema veze sa gore pomenutim tekstovima, onda je to krajnji prostakluk i bezobrazluk pa o kome god da se radi. Banega, jeste preterao ali bez obzira na to, postoji neki nivo kulture i pristojnog izražavanja koji mora da se ispoštuje. A ako neko ima drugačije mišljenje, može to lepo da kaže, obrazloži i iznese argumente. Hajde iskulirajte malo...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Jeste, uvek sam isprovociran uzdizanjem necega u nebesa i blacenja drugoga ukoliko to sve zaista nije istina. Gde sam ja pljunuo na Telenor osim sto sam rekao da ima najskuplje i najneizbalansiranije pakete? Doduse, rekao sam to na jedan ostriji nacin. Jesu i derikoze, i telefoni su im bezobrazno skupi.
A sto se ponude kod sva 3 nasa operatera tice, mogu samo da kazem blagi uzas i katastrofa. Zasto niko ne nudi Trophy ili Mozarta za dinar, ili recimo Sonim... Nude se neke budjave Nokije, Sljamsunzi i zaluta neki primerak onog sto se zove ostalo... STRASNO!
Banega je naveo da Vip radi samo u BG (evo ja sam trenutno u Subotici i sljaka perfektno, na autoputu celom duzinom do BG sljaka ko Doxa...), za mt:s je naveo da provera stanja ne radi do 20. u mesecu i tako razne budalastine, neistine i poluistine, ili nesto sto je sada vec pluskvamperfekat.
U prethodnoj poruci opet omalovazavanje i mene na kraju krajeva kao korisnika Vipa da to koriste klincudija skolarci i sl. jer su me navukle reklamice na TV. Pa ovo stvarno moze da napise samo neko ko je ili toliko zadrt da ne vidi dalje od svog nosa, ili neko ko mozga uopste nema. Smart paketi su genijalna stvar za one koji puno pricaju, jer drugi paketi za korisnike sa tim potrebama i ne postoje. Koji ce meni zilion poruka i milion sega-mega-giga turbo neta? A minuti mi trebaju. Inace Vip odavno koristi svoju mrezu, mozda jos neka cuka nema svoj predajnik, ali se i to resava ubrzano.
Usput Banega, Telenor hvalis vise nego Evolution. Pa ko je tu objektivan? Po cemu je Telenor profesionalniji?
I naravno, kad mi neko takvim tonom pisanja digne pritisak i secer, jednostavno osetim potrebu da malo ostrije odgovorim.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Odavno se neko ovakav nije pojavio 8) Banega sinko, pa VIP ima Call centar zategnut kao pracka, ne moze ni Telenorov da im parira a kamoli MTS, oni i nemaju CC vec nesto nalik nivou 988 nekada :)
Telenor ima nesto jeftinije pakete do 800kinti ali iznad toga ne moze sa VIPom da se meri, VIP Postpaid 325 ili 600 su objasnili stvari a SMART 550 i 1100 su objasnili u Srbiji sta znaci imati dobru bateriju na telefonu :)
Telenor inace ima dobro zategnutu mrezu, uigrani su i grabe ka vrhu, VIP ima svoju pricu dok je MTS cist bubanj potok 8)

darkooni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 29. Sep 2009. 00:27

Post od darkooni »

Auh stvari su se zahuhtale:)
Korisnik sam Telenora-postpaid i mts-a KT 500 uz 50% popusta.
Mislim da je najpovoljinije trenutno mts-minxnet L uz 50% popusta (za prosecnog korisnika).
Ako vam treba tel za pozive tu su mts paketi ili ti Vip-ovi smart paketi.
A ako vam treba vise za sms i malo razgovora tu je Telenor prenesi + dodatak od 1000sms.
A ako pak zelite da uzmete telefon onda definitivno otpada Telenor jer su im telefoni skupi. Vip i mts su prihvatljivi po tom pitanju pogovo Mts jer ima distrubutere koji daju akcije i sl kao recimo proslog meseca smartphone neverovatne akcije je dao.
Ja nikada nisam imao problema sam racunima ni kod Telenora ni kod mts iako sam recimo pre koju god kada sam bio na klasicnom mts pospaidu dobijao racune po 7000 ali nije greska, napravio sam ih.
Provera stanja radi dobro kod oba operatera ta prica za mts vise ne vazi,poboljsali su se.
Korsinicki servis kod Telenora je znatno profesionalniji u odnosu na Mts ali ruku na srce sta ce mi Korsnicki. Kada hocu da sklopim nov ugovor sve lepo ima na netu a u medjuvremenu nemam neku potrebu da ih zovem posto probleme sa racunima nemam kao ni moja porodica koji imaju Mts postpaid

Zakljucak:
Svako neka uzme operatera koju mu najvise odgovara, ja cu kako stvari stoje najverovatnije otkazati ovaj Telenorov postapaid i ostati na mts-u i preci na mixnetL .
Telenor sam postovao zbog svoje profesionalnosti ali posto me nisu udostojili ni na maill da mi odgovore (a uvek su do sada) veliki minuuuuus za njih. To sam mogao od Mts da ocekujem i ne bih se iznenadio ali od Telenora nisam.

O Vipu nemam dobro misljenje iako ga moj brat koristi te smart pakete ali me nervira to sto im ponekad mreza pukne cisto tek tako. Naime desava mi se veoma cesto da ga pozovem a on nije dostupan iako ima pun signal a u pitanju je Banjica.
Slican problem ima i Mts, da se ne lazemo ali Telenor ne, barem ja nisam imao iskustva do sada.

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Ja primarno koristim Telenor "Prenesi 200" paket + svakog meseca uplaćujem dodatke "omiljeni broj" i "međunarodni pozivi". Kada govorimo o osnovnim paketima, najviše bi mi se isplatilo da uzmem MIX 1250 uz 50% popusta jer bih dobio duplo više saobraćaja za iste pare. Međutim, postoji jedno veliko "ALI"! Prvo, omiljeni broj na mt:s postpejdu je praktično neupotrebljiv jer se prvo troše besplatni minuti iz pretplate, dok je to kod Telenora obratno. Drugo, prenošenje koje Telenor ima mi jako puno znači i štedi račun. Ja znam koliko okvirno mesečno trošim ali to nikada nije isto u minut ili u poruku. Nekada je to malo više, nekada malo manje i onda prenošenje baš dobro dođe. O vip-u, kao trećoj opciji, uopšte ne razmišljam jer ne nudi ništa od usluga što mi treba i to što nemaju omiljeni broj im je najveći minus.

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Sto se mene tice VIP ima dosta bolje pakete od Telenora! :D

Ja koristim smart 1100,i nevidim nijedan drugi paket gde za 1100 dianara dobijes 1100 minuta! :lol:

MTS stvarno ne znam sta nudi,nekad davno sam bio njihov korisnik i nikad vise,tako da njihov sajt,reklame po novinama... nisam pogledao godinama! :D
Sony Xperia P

Banega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2011. 19:26

Post od Banega »

miodrage napisao: Banega je naveo da Vip radi samo u BG (evo ja sam trenutno u Subotici i sljaka perfektno, na autoputu celom duzinom do BG sljaka ko Doxa...), za mt:s je naveo da provera stanja ne radi do 20. u mesecu i tako razne budalastine, neistine i poluistine, ili nesto sto je sada vec pluskvamperfekat.
U prethodnoj poruci opet omalovazavanje i mene na kraju krajeva kao korisnika Vipa da to koriste klincudija skolarci i sl. jer su me navukle reklamice na TV. Pa ovo stvarno moze da napise samo neko ko je ili toliko zadrt da ne vidi dalje od svog nosa, ili neko ko mozga uopste nema. Smart paketi su genijalna stvar za one koji puno pricaju, jer drugi paketi za korisnike sa tim potrebama i ne postoje. Koji ce meni zilion poruka i milion sega-mega-giga turbo neta? A minuti mi trebaju. Inace Vip odavno koristi svoju mrezu, mozda jos neka cuka nema svoj predajnik, ali se i to resava ubrzano.
Usput Banega, Telenor hvalis vise nego Evolution. Pa ko je tu objektivan? Po cemu je Telenor profesionalniji?
I naravno, kad mi neko takvim tonom pisanja digne pritisak i secer, jednostavno osetim potrebu da malo ostrije odgovorim.

Miodraže, jednostavno pišeš nešto što ja nisam rekao. I sa takmim ja nemam sta pričati. Ti ne znaš da čitaš. Ja sam napisao od 20 do 10, a ne do 20 i drugo izvrtanje reči... Drugo vredjas, ja tebe nisam vredjao. POsto se prepucavamo preko neta, ja to više necu raditi jer nije to moj stil. To je za decu. Ne bih da ti dižem više pritisak i šećer u pravi si eto VIP je bombona, Telenor je krš. :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Sta nisi rekao? Jel nisi napisao da Vip nema svoju mrezu, jel nisi napisao za mt:s notornu neistinu da provera stanja ne radi do 20. u mesecu, radi bolje nego na tvom ljubljenom Telesmoru? Jel nisi napisao da Vip koristi klincudija i skolarci koje su navukle reklamice na TV? Pa nemoj molim te ti da pricas neistine.
Nemoj da sada radim ono sto najvise mrzim a to je prekopavanje i kopiranje iz tvojih postova od reci do reci sta si napisao... Mozda bi i trebalo da ti ne dam prilike da editujes...
Ako nisi ti napisao ko je? Tvoj nevidljivi zli brat blizanac?
Jel nisi napisao da Telenor pruza profesionalnu uslugu, a da su ostali boranija (ovo nisi napisao, ali se iz tvog pisanja jasno dalo naslutiti. Ok, za tebe postoji samo Telesmor, i gotovo.
Za mene postoje svi operateri i priklanjam se onom ko mi za moje potrebe da najvise.
Iako smatram da se uz 50% popusta na mt:s dobija daleko najvise, ja koristim Vip jer mi ne trebaju poruke i megabajti (trebaju u nekoj mizernoj kolicini).
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Banega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2011. 19:26

Post od Banega »

Banega napisao:@Mezzano, bio sam 10 godina korisnik telekoma, a onda sam pre godinu presao na telenor. Milina Bozija. Moze mts da mi da i dzabe da telefoniram, neka hvala. ja racun ne mogu danima na mts-u da proverim (recimo desi se od 20.-tog u mesecu do 10.-tog sledeceg meseca ), a zapitaj se sta se dogadja kada odem na more, pa koristim i roming i cudo mudo., ej to je 20 dana. Nemam pojma koliko ce da me oderu i zasto i koliko imam čega u paketu. jel ti mozda radis kod njih???? Prica zavrsena . Lep pozdrav
Miodraže ti ne znaš ni da čitaš. Što se to sramotiš? :D
Smešan si mnogo, smešnijeg još nisam sreo :lol: Pise lepo od 20, a ne do 20.-tog. A sad ako si bukva ti ces to procitati i da je stalno tako jer treba imati mozga (ja ga nemam kako si napisao, ali ti ga imas to se vidi) i shvatiti da se ovo nekad desava u mesecu tj desavalo mi se, pa sad gledaj kako je kad odes na more pa ne znas na cemu si. I nemoj više da baljezgaš nemas bre veze sa vezom vidi se iz priloženog.

Lp

Odgovori