Mobiklik za 100din sa 200 din kredita

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Pa jurila sam...ali bezuspešno... :smutny: Imam druga u MOBTELU, ali ono, nije nikakav faktor tamo...pa mi čak ni neki pristojno lep broj nije morao nabaviti...nema veze... :smutny:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Eh sad i ti...pa proshla je ta akcija,znam da je vec frka bila naci kad je to bilo aktuelno,a ti sada hocesh da nadjesh,xexe pa teshko,al ti pokushaj ako te ne mrzi... :D 8)

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Pa ja fino rekoh da je prošla ta akcija, ali oni meni da nije... :chytry:
Ja bih neki 63 lep broj...ali gde to da nadjem?

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ee, za 063 ne znam dje mozes... :roll: Ali ja cu ti nabavim 069 il 067 mnooogo fin broj, mozhe? :D :P

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ja sam nashao lepe brojeve,imash na Bulevaru,odma kod picerije Orao(objasnicuti na private ako te bash zanima)...tu su ok br,kupovao sam za par ljudi tu i stvarno su bili ok br,sad zadnja serija valjda pochinhu 78 78... 8)

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

stefank, super, pa da stalno budem u roamingu? :D :D :lol: :lol:
Dexter, zanima me, baš bih uzela jedan lep broj, treba mi...ako te ne mrzi šibni mi pp :wink: :)

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

@Zoka

Jos bolja stvar, ne bi bila u roamingu vec ne bi mogla ni da ih koristish... :D :D :lol: :D :lol: :lol:
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

A što ne bih mogla da ih koristim? Ako on tamo aktivira karticu, ja je ovde ubacim u fon, i onda bih trebala biti u roamingu, zar ne? :|

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Meni moja 069 koju sam sad uzeo bio na moru dok sam bio u CG ne radi ovde u BG tako da ochigledno da nije u roamingu... :wink: :)

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Baš čudno...pa kako onda kad oni dodju ovde, ne mogu da verujem da nisu u roamingu... :ohmy: :blinky:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Stvarno ne znam... :? Stefank je iz Cg pa ce nam on reci,al moja 069 chinimi se da ne radi...mozda kod njih mora neshto da se aktivira da bi imao roaming?! :?

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Stefane, ajde oglasi se po ovom pitanju...baš me zanima...mada mislim da bi trebalo da može nekako... :unsure:

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Paralelni_Svet, jel možeš da biraš post paid broj? Kako to funkcioniše? :| :? :unsure: :unsure:

maka_boom
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Čet, 18. Avg 2005. 23:34

Post od maka_boom »

Da,Zoko. Post-paid broj mozes da biras,ali su vecinom super brojevi zauzeti. Naravno ta usluga nista ne kosta. :) :)

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Išla baš da vidim brojeve u MOBTELU...izbor je nikakav, stvarno mi se to ne isplati... :uhuh: :disgust:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

ne mozes da biras bilo koji broj, vetj samo od ponudjenih... ako hotjes poseban broj onda se to platja, cini mi se 6000... ali kao sto rekoste vetjina dobrih je zauzeta.... iz tog razloga sam ja uzeo 3 broja na koje platjam samo pretplatu :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Naravno, nisam ni rekla da može da se bira bilo koji broj. I baš pričam o tome da od tih ponudjenih nema nekog izbora.... :uhuh:

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

Monet i proMonte nemaju automatski aktiviran roaming vec moras da ih zoves i ostavis neke podatke pa ti ga osposobe,inace sam nasao novu Mobtelovu ponudu:
Za 690 dinara pre paid kartica sa 1.300 dinara kredita!

Beograd, 01. novembar 2005. - Kompanija 063 Mobtel Srbija pripremila je novu prodajnu akciju za sve nove pre paid korisnike 063 i 062 mreže! U periodu od 1. novembra do 1. decembra 2005., po promotivnoj ceni od samo 690 dinara, Mobtel nudi specijalnu seriju pre-paid paketa sa ukupno 1.300 dinara kredita!

Ovi specijalni Mobiklik 063 i Mobi 062 pre paid paketi sadrže inicijalnih 300 dinara kredita, a besplatan kredit od cak 1.000 dinara dobice svi novi korisnici ukoliko aktiviraju pre paid kartice do 1. decembra 2005.

Iskoristite priliku da po najpovoljnijoj ceni kupite Mobiklik 063 i Mobi 062 pre paid pakete. Požurite, broj specijalnih pre paid paketa je ogranicen!

Detaljnije informacije mogu se dobiti pozivanjem Mobtelovog Call Centra 063/9863.
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

mis, hvala puno...ovo nije loša ponuda, nadam se da je i serija brojeva ok.... :wink: :roll:

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

Nema na cemu 8) Ja se nadam da cu uloviti neki dobra broj...inace veoma je indikativno sledece:
MTS-ova ponuda:
Promotivna prodaja prepaid SIM karticaSvakom kupcu prepaid broja - na poklon CD dopuna!

Ukoliko aktivirate novi prepaid broj, očekuju Vas neverovatni pokloni! U svim poslovnicama mt:s-a i prodajnim mestima naših dilera možete da kupite SIM kartice pod sledećim uslovima:

Za 650,00 dinara* dobijate telefonski broj, 500,00 + 300,00 dinara kredita, slanje 50 besplatnih SMS poruka i besplatno slanje multimedijalnih poruka (MMS) u trajanju promocije.

Za 1150,00 dinara* dobijate telefonski broj, 1000,00 + 500,00 dinara kredita, slanje 100 besplatnih SMS poruka i besplatno slanje multimedijalnih poruka (MMS) u trajanju promocije.

I to nije sve! Svaki kupac prepaid broja dobija na poklon i CD dopunu muzički CD sa 14 popularnih trubačkih kompozicija, na kome se nalazi i kod za dopunu prepaid kredita apoenske vrednosti od 500,00 dinara.

Promocija traje od 1. septembra do 1. novembra 2005. godine.
Znaci kada zavrsi od jednog operatera pocinje od drugog,uz manje vise istu ponudu,smrdi zar ne????
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

Odgovori