SMS... [sto je dzabe i bogu je drago]

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@escobar,bela: pa naravno kada si postavio temu na srpskom forumu, sta si ocekivao od srba... :D

Ljudi, smanjite dozivljaj, ce da unistete ceo server :D :D :lol:
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hehe,gotovo... :D Zatvorili su server chim smo mi doshli i nekontrolisano da shaljemo bezbroj poruka na dan... :lol:
Shalim se,ajd' valjda nije neki veci problem... :wink:

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

meni sever ne radi.a taman sam napravio spisak kome sve treba poruku da pošalje...
nije to spisak to je imenik žutih strana :D :D :D
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Dexter, ko voli nek izvoli ali meni nema poentu dok ne krene medjunarodno jer meni tu ode veca kinta nego ovako:disgust:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Ljudi o cemu vi pricate? Meni cijeli dan radi mobik, poslao sam ko zna kolko poruka, evo i dok ovo kucam saljem ih.....

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Proradio server! :) Ajde sad svi ponovo na slanje poruka! :D

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Nije svaki sajt za Srbiju, ovi se gadno <beeep>... :roll: :wink:
Pozdrav :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

EsCoBaR
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 20. Feb 2005. 06:30
Lokacija: Vrsac - SRBIJA
Kontakt:

Post od EsCoBaR »

Dobro da je FAKE ALARM... :roll:

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Post od Malone »

I meni radi.To se ljudi isplati ko ima adsl...A sto se tice broja telefona pri registraciji stavio sam pogresan...Nego meni sve to mirise da je to neki sajt koji planira nesto vece pa je sada zakupio besplatne poruke.Nece ovo bas dugo da traje.No mi njih u stvari reklamiramo.Zato napred da ih unistimo.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

fain2daniel napisao:ko voli nek izvoli ali meni nema poentu dok ne krene medjunarodno jer meni tu ode veca kinta nego ovako:disgust:
Sada sam primetio poruku...
Sto se tice ovog medjunarodno, nisam probao, ali zar ne mozes da se registrujes kao Nemac (ili sta ti vec treba), a ne kao da si iz Srbije... Ionako ne mora da ostavis ni jedan tacan podatak (pa ni broj telefona).
Ako si Nemac, i saljes Nemici... tu nema roaminga ;)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

EsCoBaR
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 20. Feb 2005. 06:30
Lokacija: Vrsac - SRBIJA
Kontakt:

Post od EsCoBaR »

Nije tu u pitanju roaming ili slicno... Ako se ne varam njima je sve jedno u kojoj ce zemlji da posalju SMS poruku... Jer se to ne radi ne preko 063 niti preko 064 mreze pa da sad imaju veci trosak....

Glavni uzrok je taj sto zemlja u bih ste poslali SMS nema sponzora na sajtu ili slicno... tako sam bar ja razumeo! Ali sam siguran da nema veze to roamingom... 8)

p.s - Mozda ste primetili da se reklamira kao neko energetsko pice ili slicno... Nesto DEW ili tako.. A oni su jedan od najvecih sponzora X igara (na sport klubu sam juce gledao)...

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Post od Malone »

Ovo je prvi put da sa neta mogu da posaljem ovoliko poruka...Probao sam sa clickatell.Registrovao sam se ali valjda mora da se kupi kredit.Nisam uspeo za dzabe.Aj nek neko malo pojasni ako je slao preko clickatell-a 8)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Sada sam pokusavao i nema sanse... Srbija ne moze da salje van Srbije, nebitno koju zemlju stavim u registraciji i da li sponzori pokrivaju drzavu u koju saljem ili ne. :( Izgleda da je fora u necemu trecem... (mozda IP :roll: )
Ovo je prvi put da sa neta mogu da posaljem ovoliko poruka...Probao sam sa clickatell.Registrovao sam se ali valjda mora da se kupi kredit.Nisam uspeo za dzabe.Aj nek neko malo pojasni ako je slao preko clickatell-a
Imas 10 promotivnih poruka, a posle toga mora da se kupi kredit. U registraciji mora da upises pravi broj jer ti potvrda stize na mobilni telefon. U svakom trenutku mozes da podesis nov ID. ID ce primaocu pisati umesto tvog broja.
Poslednja izmena od Lobachewsky u Sre, 31. Jan 2007. 16:38, izmenjeno 1 put ukupno.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

E vidim diskusiju o romingu,danas sam se vratio iz Nemacke, i normalno sam bio u romingu i poruka je iz Nemacke sa 063 mreze oko 23 din.otprilike i video sam da pricate o ovom sajtu i ja sam se registrovao i probao i poruke idu normalno ka nasaoj zemlji i ka njihovim mrezama tacnije o2 mrezi i stvarno moze da ustedi kredit kada si u inostranstvu cesto,jer otprilike sam poslao oko 60 poruka,oseti se usteda :lol: :lol: .A za ovde je isto super jer sam stalno na netu posto imam kablovski net,ali ja ne saljem poruke puno,ali nije lose,jer se lakse kuca na qwerty-i tastaturi 8).btw. :lol: :lol: Sajt je odlican :lol: :lol:
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

Lobachewsky napisao:neovo, to mozes preko clickatell-a :wink: Pozdrav 8) :)
ma znam da moze,ali sam poslao par takvih poruka a prikazao se moj broj,tko da to odsad izbegavam
jel sapunjate macora?

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Tvoj broj?! Kako je to moglo da se desi kad ti ubacujesh sam ime/broj koje zelish?

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Lobachewsky, nista od toga a to sto je EsCoBaR, rekao isto ne pije vodu jer ako malo bolje pogledate na njihovom sajtu pod sponzori imaju sve zive mreze a nista im od toga ne radi :uhuh: :disgust: pfff...
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Post od Malone »

E da,i meni je neko poslao poruku sa ovog sajta i bio mi je ispisan broj posiljaoca.Ja sam slao sebi ali nema mog broja koji sam upisao dok sam se registrovao...

EnricoAdams
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Ned, 02. Apr 2006. 17:04

Post od EnricoAdams »

Јел може неко да ми појасни како да подесим ону апликацију која се инсталира на телефон, мени увек пријави неку грешку да не може да ме ауторизује на крају регистрације, а онај корисничко име и шифра које користин на компу наравно не раде.
И још једна ствар, да ли има начина да ономе коме стигне поруке пише моје име или број телефона, и да ли постоји могућност да се пошаљи порука већа од 120 карактера?

mdenic85
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 325
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2006. 01:16

Post od mdenic85 »

I ja imam isti problem... ja sam se regisrivao na sajtu, na www... i sve super radi, salje poruke ko ludo... ali na mobilnom imam problem. Skinuo sam programchic... instalirao, pokrenuo, uneo podatke, ali nece da me loguje... kaze: NOT AUTHORISED!!! Help!
Inace, imam N 6233.

Odgovori