Prodaje se deo akcija Telekoma

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Idzo,svaka cast.Odusevio me je tvoj komentar.Nije mi jasno da neko moze raci za Dveri Srpske da su politicka organizacija.Jedini koji neguju izvornu Srpsku tradiciju i mnogi su neupuceni oko njihovog delovanja.Dok jedni misle da su glasilo crkve drugi misle da su politicka partija a nisu ni jedno drugo.
LG G2 Black,16GB

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Bas me zanima koja je to "izvorna" srpska tradicija a i kakve veze ima sa temom. Mozemo i da pricamo o "Dverima" isto kao i o "D Dorsima" (The Doors, dveri).
I cemu poredjenje privatizacije sa Slovenijom - ili smo se "posvadjali" sa majkom ISTORIJOM pa NE ZNAMO, ili imamo <18 godina.
Ovo je realnost ma koliko se nekom nesvidjala. I nerazumem tu dozu pesimizma i fatalizma ("Grcki slucaj", znate li uopste kako zivi prosecan Grk...)
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Neobično je koliko se slažemo oko nekih pitanja, a koliko razilazimo oko drugih, ali pošto se sve što ja kažem doživljava kao napad (koji iziskuje odbranu) a ne kao konstruktivna kritika (uviđanje da možda neko gledište i nije jedino moguće), ja bih se odjavio iz dalje diskusije. Šta sam imao rekao sam, a dalje nastavljanje vodi samo zaoštravanju (a čak niste dovoljno temeljno ni pročitali da shvatite oko čega se to uopšte slažemo).

Ne razumeš ti to Vlado, sve sami humanisti i rab Božiji :dry:
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Главна не слагања су око тога да неки желе Капитализам а други Социјализам, и свако онда прича из свог угла. Једино се слажете око тога да желите доро сами себима а неки то виде у социјализму други у капитализму и онда долази до несугласица.

За овакве теме је најбоље да свако да коментар на тему и не одговара на туђе коментаре.

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Necemo da se prepiremo oko necega na sta ne mozemo da uticemo.
LittlePrince,daleko smo mi od kapitalizma,vise smo blize robovlasnickom uredjenju.U desetak firmi gde sam bio odnos gazde prema radniku bio je zalostan.Mnogo je vise cenio svog psa od radnika.Sindikat postoji samo na platnom spisku(pod uslovom da dobijete platu) kao stavka za clanarinu.
Vlade,nisam pominjao Dveri Srpske u tom kontekstu niti sam hteo da pisem o toj temi vec da ukazem da to nije politicka organizacija (kao sto mnogi misle).Porediti Dorse je bez veze a koja je to izvorna tradicija??,(imas link i tv emisije).Nisam poredio nasu privatizaciju sa Slovenackom(smesno bi to bilo porediti) vec sam samo pitao da znam kako su oni radili jer me je jedan priljatelj iz Slovenije pitao,zasto prodajemo sve sto mozemo a ja nisam znao sta da mu kazem.Zaboravio sam da ga pitam,kako je to kod njih , pa sam ovde pitao.Sve ce vreme pokazati.Sto se kaze zivi bili pa videli .Kako zivi prosecan Grk?(lepo je ziveo kada sam poslednji put bio,a sad ne znam),Znam da bi ja super ziveo jedno vreme, kada bih prodao ocevinu a pogotovo kad bih se zaduzio(verujem u narodnu dug je rdjav drug i izbegavam zaduzivanje) jer je mnogo lepo trositi ne zaradjeno i prodavati tudje. I ja se iskljucujem iz ove teme jer sve sto napisem,pogresno se tumaci.
LG G2 Black,16GB

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Slažem se u potpunosti da je ovo ovakvo stanje u zemlji najbliže robovlasničkom uređenju. Ja bih to najbolje opisao kao "kulturna okupacija". Sam termin objašnjava da su nas stranci okupirali bez upotrebe sile i na miran i kulturan način zavladali ovom državom koja polako počinje da nestaje. Pokupovali su najveći broj fabrika i kompanija, a uskoro će i ostalo uz prijateljsku podršku naših ministara i premijera, jer je to naravno u našem interesu i za dobrobit Srbije. Gde je svemu tome kraj i kakav će biti krajnji rezultat mogu samo da nagađam, ali da ne sluti na dobro , ne sluti.
Možda zvučim kao levičar ali to nisam. Generalno, ja se zalažem za privatizaciju ali ona ipak mora biti kontrolisana i opravdana a opravdanja za privatizaciju Telekoma nema. Ministarka za Telekomunikacije je pokušala da opravda prodaju činjenicom da se u Telekom mora uložiti puno para, koje naravno država nema, kako bi se poboljšale usluge, održala konkurentnost i produžila profitabilnost. E onda se ja pitam odakle državi para da pokrije gubitke JAT-a od nekoliko desetina miliona evra a nema da uloži u Telekom. Država se na taj način odriče kompanije koja puni budžet da bi održala kompaniju koja konstantno gubi. Gde je tu zdrava logika, ja ne znam.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »


Zaključana tema