MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
misapop
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2012. 01:50
:: Microsoft lumia 550
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Kraljevo,Kragujevac

Re: MT:S novosti

Post od misapop »

Ne znam da li ova informacija treba da stoji ovde,ali je blisko povezana
Sada daju i tablet uz ADSL
http://www.open.telekom.rs/home/Content ... 76&id=1773

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: MT:S novosti

Post od miodrage »

misapop, hvala na onfo, jako mi se svidja cena za Asus T100 :D Sad cu da probam da ga iskamcim :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Re: MT:S novosti

Post od Nikola031 »

Uz postpaid paket, prepaid paket za 1 dinar!

Iskoristite povoljnosti naše praznične ponude, opredelite se za postpaid paket sa mobilnim telefonom ili tablet uređajem, uz postpaid tarifu, tarifu mt:s Kontrola troškova, Mobilni Net ili Box paket, i po ceni od samo 1 dinar dobijate prepaid paket sa telefonom.

Prepaid paket sa telefonom uključuje model Alcatel 1060 i prepaid karticu sa promotivnim prepaid tarifnim dodatkom Uzmi sve besplatno. Pored toga, na novoj prepapaid kartici možete da ostvarite i specijalni bonus do ukupnog iznosa od čak 30.000 dinara.

Cela vest: http://www.mts.telekom.rs/index.php/pro ... onuda.html
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: MT:S novosti

Post od Baraba »

U sustini 50% nisu nadmasili ni jednim promocijom?

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: MT:S novosti

Post od Pinocio »

Brat danas uzeo Box i hteo i taj alkatel,ali on ide samo ako uzmes odredjeni telefon ili tablet uz ugovor,tako da ga ne dobijaju svi koji recimo potpisu ugovor i uzmu tel od dinar,cisto da znate

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Re: MT:S novosti

Post od Zligor »

Ovakvim "akcijama" samo trose pare za reklame i vreme zaposlenih koji moraju x puta dnevno da ponove "nemamo taj telefon u poslovnici"
Nedavno sam integrisao broj u box paket, (nisu imali 3 telefona koje sam zeleo uz ugovor, neki su preko noci nestali npr lumia 520) i kad sam vec cekao pola sata hteo sam o istom trosku da prebacim pripejd broj u kt uz akciju i popust i telefon, ni jedan od ponudjenih nisu imali na stanju pa ni taj alkatel 1060.
Kad sam kasnije povezao opremu kod kuce prvo sto sam video bila je reklama za blutut slusalicu uz ugovor. Odmah sam kontaktirao korisnicki i zalio se da nisam dobio. Kasnije su me obavestili da me slusalica ceka u poslovnici. Kad vec imaju akcije onda neka ih sprovedu do kraja. I cemu vise ovolike pripejd kartice, kad su im postpejd paketi sasvim solidni, dobio sam 2, iskoristio kredit za parking i bacio.

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: MT:S novosti

Post od m@c|-|oR »

Nikola031 napisao:Uz postpaid paket, prepaid paket za 1 dinar!
I, šta je tu revouionarno (ne pitam tebe Nikola, pitanje je retoričko)?

Ovako nešto sam dobio od Vipa pre 4(?) godine - uz postpaid bio neki Alcatel (?) i prepaid paket - prestolonaslednica ga i danas koristi (broj, telefon je zamenjen).

Lepo reče kolega:
U sustini 50% nisu nadmasili ni jednim promocijom?
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Re: MT:S novosti

Post od Nikola031 »

Ali što je najjače od svega, ne dobija se taj Alcatel uz sve telefone nego samo uz neke (tipa Galaxy Ace, Blackberry-ji i slični kojima valjda hoće da poguraju prodaju) dok za npr. Lumiu 520 ili neke tog ranga se ne dobija.
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Shubiglajzer
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 21:07
:: LG L7
:: LG NEXUS
Lokacija: Novi Sad

Re: MT:S novosti

Post od Shubiglajzer »

Jedna informacija. U Merkatoru u Novom Sadu mts otvorio radnju, slobodna prodaja telefona i opreme, ugovori papirologija i slično. Juče sam svratio, malo zirnuo.

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: MT:S novosti

Post od cvoruga »

Prenosi li se nepotrošeni saobraćaj iz decembra u januar :wacko: ?

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: MT:S novosti

Post od miodrage »

Cvoruga, prenose se minuti i sms, Internet se vise ne prenosi
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MT:S novosti

Post od Ensiferum »

Zanimljivo je da ovu prepaid akciju daju samo uz starije i manje popularne modele, verovatno im ostali na lageru! :dry:
http://www.mts.telekom.rs/index.php/mob ... edaji.html
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: MT:S novosti

Post od loki13 »

Zar im nije prostije da su za cenu tog prepaid paketu spustili cene datih modela i tako ih prodali....
Ok, kapiram da im je ovo promocija gde prodaju starije modele a pritom i dobijaju nove prepaid korisnike (uslovno nove), ali sa aspekta potrosaca ne vidim da je taj prepaid paket dovoljna stimulacija za kupovinu.
D500&E71

geza
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 548
Pridružio se: Uto, 01. Feb 2005. 11:24
:: Moto G5
Kontakt:

Re: MT:S novosti

Post od geza »

Još jedno praznično iznenađenje!

Besplatno koristite Twitter, Facebook i Instagram tokom praznika
http://www.mts.telekom.rs/index.php/pro ... denje.html

Tokom promotivnog perioda, do 15. januara 2014, pristup ovim društvenim mrežama biće besplatan* i to po maksimalnoj brzini protoka u mt:s mreži za sve korisnike postpaid tarifa Mix Net, Mega Net, X Factor, mt:s Kontrola troškova, ali i postpaid tarife u okviru Box paketa.

Ukoliko koristite prepaid tarife Moj Prepaid i Moj klub, aktivirajte Uzmi Internet dodatke do 15. januara 2014. i opušteno koristite Twitter, Facebook i Instagram, jer će pristup ovim društvenim mrežama za vas biti besplatan i to po maksimalnoj brzini protoka u mt:s mreži tokom perioda trajanja aktiviranog dodatka.

Praznično iznenađenje pripremili smo i za korisnike postpaid tarifa Mix, Bel i Moj klub - poklanjamo vam 500 MB za prenos podataka koje možete da iskoristite do 15. januara 2014. godine.

Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova promocije.

* Besplatan je pristup pomenutim sajtovima (postavljanje sadržaja, lajkovanje i slično). Pristup ostalim sajtovima koji su povezani putem sadržaja koji se deli (npr. youtube) nije besplatan

Misha V
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2006. 14:15

Re: MT:S novosti

Post od Misha V »

Nesto sam mnogo brzo potrosio MB u decembru, poslali mi 25. poruku da je sve iz paketa potroseno. Primera radi, nisam nikada uspeo da potrosim 600MB iz paketa. Jos je i net nestao iz stanja. Kradu provereno.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Re: MT:S novosti

Post od VeNoM »

Misha V kod mene je stanje standardno tj jedva sam uspeo da roknem 1.3gb i naravno stigla mi je poruka da sam potrošio 80%
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: MT:S novosti

Post od vla-do »

Jel sad kradu ili ne? Planiram preći sa Telenora na MTS ili Vip, pa još važem. Na Telenoru nikada nisam imao problema sa računom, ali ostali operateri za iste pare imaju dosta bolje ponude. Da ne pišem o popustu na ugovor bez telefona. :)

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: MT:S novosti

Post od Nenad-77 »

popust na ugovor bez tel je sjajna ponuda kod mts mada i vip ima lepe i primamljive ponude,dok za telenor nema sta reci sami su se pokazali koliko misle na korisnike za teko reci oni korisnike teraju od sebe.

godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Re: MT:S novosti

Post od godja »

pa realno gledano kod vipa se sad najviše isplati bez telefona... prvih 6 meseci 45% ( 5 manje od mts-a ),pa onda 55,pa onda 65 i na kraju 75 %... ne vidim da je tu bolji mts sa 50 %... barem dok traje ova promocija
Samsung S10+ red

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: MT:S novosti

Post od vla-do »

godja, ja gledam pakete MixNet M i Standar 350. Pošto je MixNet M nešto jeftiniji u startu, krajnja računica je vrlo slična. :wink:

Odgovori