Postpaid extra!!!

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Postpaid extra!!!

Post od sasa-SE »

Pored standardnog postpaid paketa sada možete odabrati dodatke koji Vam omogućavaju više razgovora, SMS dopisivanja i skidanja željenih sadržaja sa interneta po znatno nižim cenama. Pravo na korišćenje dodataka imaju korisnici BEL, profesionalnog i poslovnog tarifnog profila.

Odabirom željenih dodataka možete razgovarati sa nekim ko vam je drag sa 99% popusta za samo 125 dinara mesečno, slati 300 poruka za samo 230 dinara ili skidati 60 MB po ceni od 600 dinara.

Izaberite dodatke koji najviše odgovaraju vašim potrebama i navikama.

Izabrane postpaid dodatke možete aktivirati slanjem SMS poruke u određenom formatu na broj 7888 ili pozivanjem Korisničkog servisa. Na primer, ako želite 120 SMS poruka, ukucajte SMS120 i pošaljite na broj 7888. Ako želite dodatnih 60 MB, ukucajte DATA60 i pošaljite na broj 7888. A ako želite 60 dodatnih minuta razgovora u okviru mt:s mreže, ukucajte MIN60 i pošaljite na broj 7888.


SMS PORUKE

Pošalji SMSxx na 7888
Mesečna količina Cena u dinarima
60 60
120 90
300 230
600 330


WAP/Internet

Pošalji DATAxx na 7888
Mesečna količina Cena u dinarima
12 MB 150
30 MB 330
60 MB 600
120 MB 990


mt:s najdraži broj

Pošalji MOJBROJ_06xxxxxxxx na 7888
Pozivanje jednog mt:s broja sa 99% popusta
cena 125 dinara


Pozivi u mt:s mreži

Pošalji MINxx na 7888
Mesečna količina Cena u dinarima
30 min. 75
60 min. 120
120 min. 210

*Napomena: Sve cene su prikazane bez PDV.-a.

Kada jednom aktivirate dodatak, on automatski važi za svaki mesec, sve do trenutka kada odlučite da ga deaktivirate. Ukoliko ste u toku jednog meseca aktivirali više dodataka, sledećeg meseca će automatski biti aktiviran samo poslednji izabrani dodatak.

Deaktivaciju usluge možete obaviti slanjem SMS poruke na 7888, i to u sledećem formatu:
za deaktivaciju usluge "SMS poruke", tekst poruke je: SMS_STOP,
za deaktivaciju usluge "WAP/Internet", tekst poruke je: DATA_STOP,
za deaktivaciju usluge "Pozivi u mt:s mreži", tekst poruke je: MIN_STOP, a
za deaktivaciju usluge "mt:s najdraži broj", tekst poruke je: MOJBROJ_STOP.
Možete uzeti sve dodatke, a jedan isti dodatak možete koristiti najviše tri puta u toku meseca.

Obogatite i Vi tarifni profil superpovoljnim dodacima!

http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=22441


opet se presisali telenor ;)

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

A pozivi van mreze?????
Jel mogu oni da se dokupe??? :|
Trebalo bi i to da uvedu. 8) 8) 8) 8)
and justice for all...

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Mnogo hvala sasa,to mi bas treba i dugo ocekujem ovako nesto.Telekom sve bolji i bolji.Konkurencija je cudo.Kako se priblizava taj famozni 1,jun usluga i paketa sve vise i vise.Samo neka tako nastave...
LG G2 Black,16GB

djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Post od djuice »

I kakva su iskustva? Jel neko aktivirao neki dodatak? Ili mora da se ceka 24 casa na aktivaciju. ;)

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Post od mb011 »

djuice napisao:I kakva su iskustva? ;)
ja sam aktivirao sms 60. dobio sam odgovor da ce mi potvrditi aktivaciju u roku od 24h. aktivirali su kroz 3-4 sata i javili mi sms-om. extra stvar!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

a sto sve aktiviraju samo za postpaid majke im ga spalim? Jedva cekam da postanem apsolutni vlasnik sopstvenog broja, a onda da se setam gde i kako meni odgovara. Pa imaju i prilican broj prepaid korisnika koji isto tako ostavljaju svoj novac njima.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Na zapadu samo maloletnici i stranci(po pravilu) imaju prepaid kartice,tako da i nasi operateri zele istu situaciju kod nas.Zasto to zele,i zasto su najbolje akcije rezervisane za postpaid korisnike?Jednostavno - ti kao prepaid korisnik ne donosis konstantne prihode Telekomu,jer mozes `ladno da danas dopunis kredu sa 50 dindzi,pa za godinu dana jos 50,i sta mislis,kako mreza da zivi od toga?Oni zive od pretplate koju imaju postpaid korisnici,i koja podrazumeva redovan prihod iz meseca u mesec,takodje i od poslovnih(Biznet) korisnika.Nijedna mreza ne zivi od prepaida...
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Oh, konačno! Ovo sam i ja željno iščekivao. Još da omoguće da se neiskorišćeni minuti, poruke, itd. prebace u sledeći mesec ili da se konvertuju u nešto drugo po izboru i biće milina. :)

Što se tiče postpejd korisnika, uvek su bili u povlašćenom položaju u odnosu na pripejd. Jedan od primera je i čekanje da se javi operater u Call centru. Sada to i nije toliko izraženo, ali ranije su pripejd korisnici čekali i po 20-30 minuta dok su postpejd preuzimani odmah ili za najviše par minuta.

MB maneken
Banned
Postovi: 619
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 16:07

Post od MB maneken »

Super, i ja sam zeljno ocekivao ovakvu uslugu, neka se samo oni nama utrkuju sa pogodnostima i neka kopiraju usluge jedni drugima... jer cemo mi korisnici samo "profitirati" od toga.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

lepo je to sa njihove strane ali šta da radimo mi jadni pripejd korisnici koji neće postpejd?!to je pravo pitanje
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Koji rip off... neverovatno... za sms i net su jako dobre cene... ali pozivanje broja bez poruka i sa 99%... tu je ipak telenor bolji... mislim da se tarife mts-a ne uklapaju baš najbolje sa tarifnim dodacima... dok je kod telenora to baš super odradjeno... jedonostavno propadaće ljudima mnogo besplatnih minuta... :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Miškoni napisao:Oh, konačno! Ovo sam i ja željno iščekivao. Još da omoguće da se neiskorišćeni minuti, poruke, itd. prebace u sledeći mesec ili da se konvertuju u nešto drugo po izboru i biće milina. :)
Kad bi ovako nesto uveli, bas bilo milina. Meni svakog meseca prpadne oko 30 min (bel400) i oko 150-200 poruka.
Ako bi se neiskoriscene poruke i minuti prenosili dogurao bih ja i do bel1000 za jedno 3-4 meseca :lol: :D
and justice for all...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Evo ih... bude se i oni :roll: Nego, mana je sto ne postoje za prepaid, tako da je Telenor u prepaidu bolji.
Sto se tice postpaida, mt:s je i ovako bio dosta povoljan, sada je jos povoljniji...
btw. da podsetim da telenor na postpaidu ima 50% popusta tako da je situacija sledeca:

npr:
najskupji SMS dodatak kod mt:s kosta 0.55 po poruci; telenorov 0,5;
najskupji Internet dodatak kod mt:s kosta 8,25 po MB; telenorov 7,2;
omiljeni broj kod mt:s-a je 125; kod telenora 75...
napomena: kod telenora sa manjom potrosnjom mogu da se dobiju jeftiniji dodaci, tj. telenorov paket od 50 MB kosta 7,2 dinara po MB, dok kod mt:s-a paket od 60 MB kosta 10 dinara po MB;
kada je SMS u pitanju- telenorov paket od 50 SMS-a kosta 0,65 din po poruci, dok kod mt:s-a cak ni paket od 300 sms-a nije povoljniji, te jedan SMS kosta 0,77.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

pali lobachewsky jendu stvar si zaboravio.na postpejdu je duplo jeftinije do 1.juna a posle su cene iste.tako da... :oops:
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Post od djuice »

videcemo da li ce cene biti iste. ko zna... mozda nam Telenor uvede jos neki tarifni dodatak... :roll:

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

VeNoM, evo videces da ce "zbog velikog interesovanja" cene da ostanu iste (tj. 50% jeftinije od prepaida). Ne verujem da ce da poskupe jer nisu ludi da budu duplo skuplji od mts-a. Ako se to ipak desi, uvesce nesto drugo, mnogo povoljnije od konkurencije jer ne moze telekom i tamo i ovamo... Videces, da ti ne pricam.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Lobachewsky ja se nadam da si ti u pravu i veruje u to.ako je tako odoh da kupim onu najjeftiniju karticu na postpejd jer će mi biti mnogo jeftinije.valjda...
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

ivana2712
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2007. 17:11
Lokacija: mordor

Post od ivana2712 »

Da li je neko uzeo dodatak najdrazi broj? Totalno su ga lose objasnili, ako broj uzmem u maju a odjavim ga npr 3. juna da li ce mi i za jun naplatiti ovu uslugu i hoce li trajati do trenutka odjave ili do kraja meseca?

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Draga Ivana,

Relevantnije pitanje bi bilo: "Na koji nacin funkcionise dodatak "Najdrazi broj"?"

Odgovor: Najdrazi broj pocinje da funkcionise tek kada potrosite minute koje dobijate uz neki od paketa (recimo Bel paketi).

Da, upravo tako. Zgrozili ste se kao i svako ko je ocekivao da to nije tako 8)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ako je tako, onda omiljeni i najdrazi broj nisu za poredjenje i Telenor je onda u prednosti koja moze da bude i solidna ako volimo sa omiljenim brojem da se raspricamo. :wink:
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Odgovori