Telekomov porodicni paket

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Telekomov porodicni paket

Post od batancev »

po bilbordima u gradu se vidi reklama za novu uslugu mt:s-a
porodicni paket 0 din/min
ali kada sam zvao korisnicki nisu jos imali specifikacije (tipicno za njih)

da li je ko sta cuo ili video vise od ovoga?

metak86
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 141
Pridružio se: Sre, 10. Maj 2006. 22:47

Post od metak86 »

ja s amo da se javim da nista o tome nisam cuo...eto toliko od mene :D ako cujem-nacujem,javljam......

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

to su videli od telenora jer oni mislim da ovo imaju još od pre mesec dana.samo pretplata i to je to :D
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

VeNoM napisao:to su videli od telenora jer oni mislim da ovo imaju još od pre mesec dana.samo pretplata i to je to :D

mislio sam na konstruktivne stvari

muka mi je od ovog preganjanja ko kome sta krade

nije ovo obdaniste :disgust:

i kad je vec tako postavi link do te telenorove usluge jer ja pretrazih ceo njihov sajt pa je ne nadjoh

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

evo i detaljnih info

konacno


MTS: Besplatan razgovor sa porodicom
Cetvrtak, 31. maj 2007. 19:02

Mobilna telefonija Srbije (MTS) uvela je novu uslugu "porodični paket", koja omogućava razgovore medju ukućanima, po ceni "nula dinara po minutu".

Mesečna pretplata za svaki broj iz porodičnog paketa iznosi 350 dinara (bez PDV-a), usluga pruža i dodatne povoljnosti, a najznačajnija je ta što roditelji ne moraju da brinu za visinu računa svoje dece.

Roditelji imaju mogućnost kontrole mesečne potrošnje, tako što mogu definisati novčani limit za odredjene brojeve.

I pored dostignutog propisanog limita deca korisnici paketa moći će da pozivaju roditelje po ceni "nula dinara po minutu", njihov broj automatski postaje virtuelni pripeid broj koji roditelji mogu da dopune ako žele.

Tako dopunjeni kredit deca mogu koristiti za druge vrste poziva, dopuna virtuelnog pripeid broja ostvaruje se na isti način kao i kod bilo kog drugog pripeid broja.

Korisnik "porodičnog paketa" može biti nov postpeid korisnik, postojeći postpeid korisnik (ukoliko postpeid broj nije kupljen uz neki od promo paketa sa mobilnim telefonom ili besplatnim ulaznicama) ili pripeid korisnik koji na ovaj način želi da predje na postpeid i uključi postojeći broj u paket.

Da bi se postalo korisnik porodičnog paketa dovoljno je da se u poslovnici MTS potpiše jedinstveni ugovor na željeni broj linija, gde se podrazumeva da ih ima minimum dve.

Informacije o paketu mogu se dobiti i pozivanjem broja korisničkog servisa MTS 064/789.


http://www.mtsmondo.com/lifestyle/cars/ ... vest=58982

http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=2116&Type=1

djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Post od djuice »

Da se pojavio pre tarifnih dodataka bilo bi povoljno. Ovako... Uspostava veze (se naplacuje)1.5 din. plus SMS se naplacuje i ka porodici, plus 11.50 din/min ka ostalim mrezama i 8,00 ka maticnoj! I sankcionisan roaming. Za 350din/mesecno po broju. :o

Ako neko moze da proveri da li je na ovaj paket moguce dodati "post paid extra" dodatke.
djuice user permanently deactivated.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ako se stvarno naplaćuje uspostava poziva 1.5 din onda je ovaj paket čist šit i to ne vidjeni.okreneš majku oca brata sestru babu i sli po nekoliko puta na dan i odoše 30 din. mesec dana 1000din + preplata = ne isplati se
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

A i nesto gledam,kad ja toliko razgovaram u okviru porodice telefonom,meni je i bez telefona sasvim dovoljno :lol: ,ali dobro nije ni toliko lose,ako npr,uzmes kao i za babu i dedu pa podelite drustvu......

Ja sad nesto razmisljam,pa zar nije lakse da jedna porodica uzme najobicniji telenor pri-paid broj uplati svako ka svakom mislim tacnije
1.muz ka zeni
2.zena ka jednom detetu
3.drugo dete prema kevi ili caletu
4.deda ka babi(ili obratno)
5.baba ka drugom detetu
6.ako muz ili zena imaju svalerku/svalera onda jos po jedna tajna kartica :lol: uh zabrojah se :roll:

Nije bas idealno,ali moze se resiti problem i sa dva telefona :wink: i to sve za 123+pdv mnogo manje nego 350+pdv i nema uspostava veze i nema naplate poruka,mozda malo ne prakticnije,ali dosta povoljnije i poruke i pozivi,a ako su jos post-paid onda je jos bolje!
  • _______________
    Izmenio Akki, koristi opciju izmeni, ne pisi postove za redom.
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Evo, sad sam zvao Call Centar Telekoma. Naplacuje se zaista uspostava veze, i to je fixno, u svakoj tarifi koju imaju. E pa to je bezobrazluk. Mogli su da imaju jednog vernog korisnika postpaida, ali ostajem na prepaidu za sada. Jos me uvek niko nije privoleo da predjem na postpaid.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Koja glupost... pitam li se koliko će se ljudi navući na reklamu, 0 din/min... :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

miodrage napisao: Jos me uvek niko nije privoleo da predjem na postpaid.
mora da je to do njih...
postpaid je sekta :D :D :D :D :D
bezite od nje ko djavo od krsta
ne budi smesan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja sad nesto razmisljam,pa zar nije lakse da jedna porodica uzme najobicniji telenor pri-paid broj uplati svako ka svakom mislim tacnije
1.muz ka zeni
2.zena ka jednom detetu
3.drugo dete prema kevi ili caletu
4.deda ka babi(ili obratno)
5.baba ka drugom detetu
6.ako muz ili zena imaju svalerku/svalera onda jos po jedna tajna kartica Zabole me stomak od smeha! uh zabrojah se Ma, neću da ti kažem.

Nije bas idealno,ali moze se resiti problem i sa dva telefona Mig, mig! i to sve za 123+pdv mnogo manje nego 350+pdv i nema uspostava veze i nema naplate poruka,mozda malo ne prakticnije,ali dosta povoljnije i poruke i pozivi,a ako su jos post-paid onda je jos bolje!


pa da samo sto onda svi mogu samo onog svog da zovu za dzabe
ne daj boze da cale hoce da kaze nesto babi :lol: :lol: :lol:

racunica ti nije jaca strana

djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Post od djuice »

@batancev Kada uzmem sve tvoje poruke u obzir, primecujem da si ovde samo da bi provocirao i pisao sto veci broj uglavnom besmislenih i zlonamernih poruka, koje opet, neko tolerise iz nepoznatog razloga. Ako vec ne znas ili ne zelis da das neki pametan predlog, informaciju i odgovor na predlozeno, ili pretvoris temu u konstruktivnu raspravu, nemoj onda nista pisati, dzabe zauzimas prostor.

Od mene toliko. :wink:
djuice user permanently deactivated.

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

slazem se u nekim stvarima
mozda sam malo preterao i izvinjavam se
ali tebe nikako ne mogu da nadmasim
:oops:

i mora da te jos boli onaj moj post od pre neki dan
nista zato, ja nikome ne pamtim zlo
you should try some to

zakopavam ratnu sekiru 8)
  • _______________
    Izmenio Akki, nepotreban citat.

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Batancev,samo da kazem sto ce Akki vec napisati nemoj da citiras post iznad tvog,ako njemu dajes odgovor.E evo i ja necu da se svadjam,mada vidim da podrzavamo razlicite mreze,ali sto se tice ovog porodicnog paketa,mislim da je to glupost,jer iz sopstvenog iskustva meni licno,mom ocu,kevi na razgovor sa babom ide oko 0,1% mesecnog racuna za mob.,tako da u slucaju da se nesto ne smuva pa npr.cale uzme paket ,a da svom detetu,a ono podeli drustvu ili cale uzme pa podeli svom drustvu,ovo je cista glupost.A tek reklama im je za medalju,kao ono prodajem bmw 7 za 3000e nov,jedina mana trosi 200l na 100km,(ali ro kazes tek kad neko se zaleti pa kupi). :lol: pozz
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

sorry za citiranje nisam znao
mislim da me nisi razumeo, ja ne hvalim ovu uslugu
sta vise smesna je i zalosna odn. preskupa
ali tarifni dodaci kod telenora ne vaze u oba smera pa se ne mogu ni porediti pravilno sa ovom uslugom
samo sam to hteo da naglasim
Remember, remember
The 5th of November

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Ma bili bi mnogo bolje da su stavili tu povratnu opciju tj. da vazi u oba smera pa makar i bilo skuplje,a mogli su i da moze dva/tri broja -to bi bilo vrh.Mada i ovako sve nije lose sa ovim operaterima,prosle godine smo o ovom mogli samo da sanjamo...
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

cekaj samo da vec jednom startuje 3.
on mora imati nesto (slicno) sto ce mu u startu dati edge u odnosu na tele/nor/kom
valjda
Remember, remember
The 5th of November

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Ovo je fora da se navuku neobrazovani matorci koji obično nema šanse da pričaju toliko koliko je čista pretplata. Nego kako fora uzme porodica: dvoje dece, baba&deda 1, ćale, keva. Znači 5 brojeva. Klince smaraju matori pa ovi s njima neće ni da prilaju, a metore smaraju baba i deda pa ovi s njima neće da pričaju, a kad baba i deda zovu klince oni se čak i ne javljaju :P A baš je lepo zvučalo priča za dž. a uzeše im u zbiru skoro 2k din. čak i da ne pričaju.

Ovo će pre da uzimaju neka društvanca koja imaju povremene akcije, izlaske, putovanja (po ogromnoj nam zemlji). A za one koji manje pričaju bolji su BIZ paketi (uvek neko nekog zna ko ima privatnu firmu), a da podsetim tu je pretplata 80 din. po telefonu, i din./min.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Jel' ste gledali danasnje novine?
Press- preko cele naslovne strane (bukvalno, ali bukvalno) reklama za Porodicni paket. Naravno nula je od vrha do dna strane.
Kurir- reklama preko pola naslovne strane (opet bukvalno)
Politika- nisam bas siguran da li je oglas bio na naslovnoj ili unutra, ali bio je preko 3/4 strane...
Blic- na naslovnoj nista, a unutra preko dve cele strane...
Reklamira se kao nesto najrevolucionarnije, a ustvari je samo jedna obicna navlakusa na koju ce narod da se primi kao nikad... Doduse, ako porodica stvarno mnogo razgovara medjusobno, i ako najveci saobracaj ostvaruje razgovarajuci medju sobom, naravno da ce ovaj paket da im se veoma isplati. Ali broj takvih porodica je mali procenat u odnosu na broj koji ce da se nalozi na onu veliku "0" :dry:
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

realno gledano usluga je shit
ali ako neko neko pravi malo poziva koji dugo traju onda ima nekog izvitoperenog smisla
e sad da li takvih ljudi ima u realnom (onom sa kojim je telekom davno izgubio korak i dodir) svetu?
sumnjam...
s druge strane vidi se da tele/nor/kom-u "dupe gace zvace" pa se ipak trude da izmisle nesto novo
makar to bila i "topla voda"
Remember, remember
The 5th of November

Odgovori