A1 novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: VIP novosti

Post od m@c|-|oR »

deana, neka te teši to da ćeš u sledeći mesec verovatno preneti brdo minuta iz ovog meseca! :D 8) :roll:
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

deana
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 09:14

Re: VIP novosti

Post od deana »

Ovaj mesec se ne prenosi, nego tek kad prođe pun obračunski period. :smutny:

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: VIP novosti

Post od m@c|-|oR »

Prenosi se već prvi mesec, ma koliko kratko koristila uslugu. :D
Obično se prvog meseca ne potroši sve, pa se to fino doda na pun paket sledećeg mesta i eto ti radosti. :D :D :D
Ovo pišem kao korisnik dva broja, od kojih jedan 2+ godine. 8)
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

satell200
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Uto, 21. Jul 2009. 05:00

Re: VIP novosti

Post od satell200 »

Azimuth napisao:Meni je na vipu bio presek 21./22., tako da ocekujem ovih dana racun. Broj sam preneo negde oko 15.-16. Javim kad mi stigne racun sta su naplatili a sta nisu.
javljaj ... ko god je prešao na pre a znam ih dali su im 100% popust na pretplatu, malopre drug cproveravao i reče mu ova iz call centra da su to svima uradili ko je raskinuo ugovor zbog poskupljenja ... ali nikog ko je preneo broj a da.mu je taj finalni racun umanjen nemam ... meni čak nisu ni popuste od ranije zaračunali ....

deana
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 09:14

Re: VIP novosti

Post od deana »

m@c|-|oR napisao:Prenosi se već prvi mesec, ma koliko kratko koristila uslugu. :D
Obično se prvog meseca ne potroši sve, pa se to fino doda na pun paket sledećeg mesta i eto ti radosti. :D :D :D
Ovo pišem kao korisnik dva broja, od kojih jedan 2+ godine. 8)

Meni rekoše da se ne prenosi. Kod njih sam zvanično od 19. V i imam pun paket, a plaćam procentualno danima.
Inače, sigurno znate da postoji aplikacija mts za androide i mnogo je jednostavnija provera stanja, kao i ostale usluge.

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Re: VIP novosti

Post od Resničanin »

Slika :o :wacko: :blinky:

Inace, prica se zavrsila sa srecnim krajem. :disgust:
KISS ME I AM 93

deana
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 09:14

Re: VIP novosti

Post od deana »

Dakle, danas dobih oproštajni račun od VIP-a i šokirah se. Od 19. V sam u mts-u, a presek u VIP-u mi je 25. u mesecu. Zar nije trebalo da mi obračunaju 1 nedelju manje? Naplatiše mi punu cenu, a ne procentualno. U računu piše pun obračunski period. Da li je to u redu ili da idem da im se nahebem majke? Paket mi je 1080 dinara, a dobih da platim 1428.96. U to ulazi 100 d za poplavljene i 30 dinara za 3 poziva Korisničkom. Nije mi do novca, ali neću da me prave budalom. :x

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: VIP novosti

Post od Azimuth »

Oni svakako naplacuju pun mesec. Takva im politika kuce. Ako si imala neku promociju sa popustim (ja sam imao pa me je smart 1100 kostao 1118din, a sada su mi naplatili i pdv koji ranije nisam placao) onda racunaj da ce ti ukinuti promociju za taj poslednji mesec.
Ja sam imao problem sa njima jer su mi naplatili DOLAZNI sms u kojem su bili kodovi za aktivaciju vibera. Nisam nikada cuo da se tako nesto naplacuje pa sam napravio karambol u poslovnici, da bi mi na kraju menadzerka rekla da platim korigovani racun sto danas i uradih.

satell200
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Uto, 21. Jul 2009. 05:00

Re: VIP novosti

Post od satell200 »

deana napisao:Dakle, danas dobih oproštajni račun od VIP-a i šokirah se. Od 19. V sam u mts-u, a presek u VIP-u mi je 25. u mesecu. Zar nije trebalo da mi obračunaju 1 nedelju manje? Naplatiše mi punu cenu, a ne procentualno. U računu piše pun obračunski period. Da li je to u redu ili da idem da im se nahebem majke? Paket mi je 1080 dinara, a dobih da platim 1428.96. U to ulazi 100 d za poplavljene i 30 dinara za 3 poziva Korisničkom. Nije mi do novca, ali neću da me prave budalom. :x
u istom smo sosu ;-) pisi reklamaciju ..meni sutra istice 15 dana rok da mi odgovore

deana
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 09:14

Re: VIP novosti

Post od deana »

Azimuth napisao:Oni svakako naplacuju pun mesec. Takva im politika kuce. Ako si imala neku promociju sa popustim (ja sam imao pa me je smart 1100 kostao 1118din, a sada su mi naplatili i pdv koji ranije nisam placao) onda racunaj da ce ti ukinuti promociju za taj poslednji mesec.
Ja sam imao problem sa njima jer su mi naplatili DOLAZNI sms u kojem su bili kodovi za aktivaciju vibera. Nisam nikada cuo da se tako nesto naplacuje pa sam napravio karambol u poslovnici, da bi mi na kraju menadzerka rekla da platim korigovani racun sto danas i uradih.

Nisam imala promociju, nego regularni paket 325+321+325. Naplatili su i pdv, ne znam da li i onih 8 %. Sutra idem u poslovnicu. Stvar principa. Platiti im neću, neka se nose u tri lepe.

knjaz
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 01. Apr 2010. 17:37

Re: VIP novosti

Post od knjaz »

Meni 25.5 ugasen broj i racun za taj period mi je nula dinara. Ali imao sam to crno na belo na mailu.
Daleko im lepa kuca, od sad oni samo u prepaidu, za post su suvise komplikovani.

satell200
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Uto, 21. Jul 2009. 05:00

Re: VIP novosti

Post od satell200 »

ali na drugom forumu decko je preneo broj kada i ja i dobio je popust na pretplatu 100% pa sad vi gledajte ..sto znaci kako kome upali i kako ih ko pritegne posto im je on slao brdo mailova da ce da ih tuzi i takoooo...a i svaki preneti broj vip dobije 1000 din od mts , stvar prenosa pa vi gledajte koliko oni hoce love da ubiju na nama
napisi pisanu reklamaciju

EDIT:
knjaz napisao:Meni 25.5 ugasen broj i racun za taj period mi je nula dinara. Ali imao sam to crno na belo na mailu.
Daleko im lepa kuca, od sad oni samo u prepaidu, za post su suvise komplikovani.
nista bez pisane komunikacije

ma nisu za post toliko komplikovani nego menadzerima se osladilo da nas oderu ... kome ces da se zalis .. ratelu .. koji kako dune vetar rade ... cas tu cas nisu tu ;-)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: VIP novosti

Post od Azimuth »

Kakve pisane komunikacije? Pa treba im po 20 dana da odgovore na mail. Sramota! Pitas nesto i jos naglasis da je hitno jer je vezano rokom, a oni odgovaraju 20 dana kasnije i to posle nekoliko poziva jer nisam mogao vise da ih cekam. Bagra neopevana. Da se preko goluba pismonose dopisujemo bilo bi neuporedivo brze, a ne preko mejlova...

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: VIP novosti

Post od Baraba »

Azimuth, probaj da se dopisuješ sa MTS. Poslao sam im mail 20.05, još nema odgovora, zvao 3 puta korisnički...

deana
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 09:14

Re: VIP novosti

Post od deana »

Sad sam pisala Ratelu. Zna li neko koliko će me odrati VIP ako zovem njihov Korisnički sa mts broja?
Poslednja izmena od deana u Čet, 05. Jun 2014. 15:45, izmenjeno 1 put ukupno.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: VIP novosti

Post od Azimuth »

Baraba, tek je 15 dana proslo :D
Inace, meni je mts isti dan odgovorio.
Deana, nemam pojma, kontam da je cena poziva ista bez obzira sa koje mreze zvala.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: VIP novosti

Post od Baraba »

deana, pisala si ratelu preko sajta ili na mail? Ako je mail, koji?

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: VIP novosti

Post od mb011 »

deana napisao: Naplatili su i pdv, ne znam da li i onih 8 %.
u istoj sam situaciji kao i ti, s tim sto sam ja proveo 15 dana u tom poslednjem obracunskom periodu, pre nego sto je prenesen u telenor. i po mojoj racunici mi jesu uracunali 8% poskupljenje, ali i sneg popust...

deana
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 09:14

Re: VIP novosti

Post od deana »

Ratelu sam pisala sa sajta, nemam njihov i-mejl.
Danas sam dobila odgovor.
Tražili su adresu i broj telefona.
Svaka čast na ažurnosti.
Slobodno im se javi.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: VIP novosti

Post od Azimuth »

Sta si im uopste napisala i sta su ti odgovorili?

Odgovori