A1 novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: VIP novosti

Post od Deksi »

95Darko, pa to sam im ja tražio, pisao sam gore i nema ništa. Nedaju da ponovim nedaju ni jedan dinar popust, ono što piše na sajtu to ti je.

Poslato sa jugoistoka

joejoe
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 25. Maj 2010. 00:43

Re: VIP novosti

Post od joejoe »

Ljudi, ako moze pomoc, imam 20 godina star mts postpaid broj (istice sutra), hocu da ga sacuvam sto jeftinije, a trosicu prosecno mozda 10 min i 10 sms mesecno.

Moze postpaid, moze prepaid, moze prenos broja, moze globaltel, sve dolazi u obzir, samo da zadrzim broj za sto manje para mesecno.


PS - [ne]vezano za to, kako sebi da obezbedim sto vise GB ili mogucnost da dokupim puno GB jeftino (da imam za posao ako pukne net koji sad imam)? Da uzmem odvojeno od tog broja anonimno na trafici VIP Ledilo, doplatim jos 300din, dobijem 12GB, i onda da doplacujem na svakih 90 dana po 100 din da bi mi bili dostupni ti gigabajti?

* - postavio sam isti post i na mts temi, ako nije problem, da vide oba tabora, hvala

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: VIP novosti

Post od Apolo »

Ako bih uzimao za koji mesec S9 preko Neo 2 tarife, a uskoro izlazi S10, koliko je verovatno da ce VIP da spusti cenu S9 npr. u aprilu/maju ili generalno u periodu do jula kada mi zaista istice ugovor?
Festina lente.

95Darko
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 10. Dec 2014. 16:34
:: Xiaomi Redmi Note 7
:: //

Re: VIP novosti

Post od 95Darko »

dachakragujevac80 napisao:Tesko ce ti to dati kroz ceo ugovor. Eventualno neki mesec popusta,ili neki GB vise. Ali kao sto smo vec ponovili vise puta u prethodnim postovima,mislim da neces dobiti "ništa",jer tako su u mogućnosti! [emoji16]

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
miodrage napisao:95Darko, za 999 nema sanse. Dobices koji Gb vise, ili mozda popust na cenu telefona, ali i to ne racunaj previse...
Deksi napisao:95Darko, pa to sam im ja tražio, pisao sam gore i nema ništa. Nedaju da ponovim nedaju ni jedan dinar popust, ono što piše na sajtu to ti je.

Poslato sa jugoistoka
Hvala na odgovorima

Inače, ova promocija duplp vise giga, ako se secam, vazila je do 31. januara, sad vidim da je produžena do 19. februara

Ali ja tek od 23. februara mogu da produžim ugovor (bez plaćanja penala).. Postoji sansa davproduze promociju barem do kraja meseca?

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: VIP novosti

Post od znemanja »

Apolo napisao:Ako bih uzimao za koji mesec S9 preko Neo 2 tarife, a uskoro izlazi S10, koliko je verovatno da ce VIP da spusti cenu S9 npr. u aprilu/maju ili generalno u periodu do jula kada mi zaista istice ugovor?
Mislim da iako bude nekog sniženja to će biti minimalno gotovo zanemarljivo. Takva je ista situacija bila sa S8/S8 Plus kada se pojavio S9/S9 Plus. Kupovina za keš ti je isplativija opcija.

Sent from my Samsung Galaxy S9 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: VIP novosti

Post od dachakragujevac80 »

95Darko napisao:Ali ja tek od 23. februara mogu da produžim ugovor (bez plaćanja penala).. Postoji sansa davproduze promociju barem do kraja meseca?

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
Pozovi ih i pitaj da ti odobre produzetak neki dan pre,mislim da nece biti problema,meni su tako izasli u susret.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

95Darko
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 10. Dec 2014. 16:34
:: Xiaomi Redmi Note 7
:: //

Re: VIP novosti

Post od 95Darko »

dachakragujevac80 napisao: Pozovi ih i pitaj da ti odobre produzetak neki dan pre,mislim da nece biti problema,meni su tako izasli u susret.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
Vazi, otici cu do VIP-a, ovih dana.. Hvala..

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: VIP novosti

Post od dachakragujevac80 »

Nemoj u poslovnicu,zovi ih telefonom. Ovi iz poslovnica tesko da mogu da ti izadju u susret.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

95Darko
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 10. Dec 2014. 16:34
:: Xiaomi Redmi Note 7
:: //

Re: VIP novosti

Post od 95Darko »

Bio sam, rekli su mi da vec sada mogu da potpišem bez da placam i da iskoristim tu promociju dupli gigabajti..

Ali mi je receno i da nemam nikakve beneficije iako sam 6 godina u VIP-u.. Mada je ova ponuda i vise nego dobra

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: VIP novosti

Post od dachakragujevac80 »

Ako si bio u poslovnici,nije trebalo ni da ocekujes nesto jer su njima "vezane" ruke. Pozovi ti call centar,pa pokusaj da izmuzes jos nesto. Mozda i uspes. [emoji6]

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

95Darko
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 10. Dec 2014. 16:34
:: Xiaomi Redmi Note 7
:: //

Re: VIP novosti

Post od 95Darko »

Vazi, hvala

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: VIP novosti

Post od yocasylver »

Jos sam hteo da ne produzavam ugovor i predjem u MTS,ked sad hocu da produzim. Ovi da vrate stare cene sigurno nece a konkurencija sigurno moze samo da prati. Bice interesantno sta ce se desavati u buducnosti.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: VIP novosti

Post od Apolo »

Koja je procedura nakon isteka ugovora da se vratim na nizu cenu tarife, konkretno tokom ugovora sam koristio Neo 2 i uzeo telefon pa sam placao 1.699. Mogu li naknadno potpisati novi ugovor bez telefona i da placam 999 din?
Festina lente.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: VIP novosti

Post od sugarcoated_ass »

Pa kad ti istekne ugovor možeš raditi šta hoćeš dalje. [emoji16]
Bukvalno samo upadneš u poslovnicu i kažeš da hoćeš da obnoviš ugovor bez telefona i to je to. [emoji846]
Sestri i kevi su baš skoro istekli ugovori. Sestra je imala NEO2 uz telefon i sada je samo produžila bez telefona za 999 din, a keva se sa prethodne tarife uz telefon prebacila isto na NEO2 bez telefona. [emoji846]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: VIP novosti

Post od PetarI »

Da li je tačno da se u Vipu ugovor možeš produžiti 3 meseca pre isteka starog,bez plaćanja penala(kao mts)?

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: VIP novosti

Post od sugarcoated_ass »

Tako je bilo. 3 meseca bez bilo kakve nadoknade ili 6 meseci ranije uz plaćanje jednog dodatnog mesečnog računa. [emoji846]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: VIP novosti

Post od Baraba »

miodrage napisao:Baraba, ja nisam ali jedan komsija jeste. Dobio je na Neo 2 tarifi bez telefona 8 GB mesecno.
Pa to standardna ponuda za pordužavanje online 4GB + 1GB (online) + 3GB koje je imao zauvek promociju. To sve bez telefona na Neo 2 izađe 1000din. Ništa nije dobio van ponude. Koliko znam VIP ne zove.

95Darko
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 10. Dec 2014. 16:34
:: Xiaomi Redmi Note 7
:: //

Re: VIP novosti

Post od 95Darko »

'Promocija Duplo više GIGA za svaki NEO se ne može kombinovati sa promocijom Dodatni GB za tvoj NEO broj.'

Ako dobrk razumem, ne mogu oba, tj i dupli GB i +1 GB za online?

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Re: VIP novosti

Post od djole1989 »

Dodatni gibajti su ti gigabajti iz kucnog neta, online i dupli gigabajti mogu da se kombinuju i mozes da uzimas promocije mesecne i tog tipa....


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: VIP novosti

Post od Baraba »

95Darko napisao:'Promocija Duplo više GIGA za svaki NEO se ne može kombinovati sa promocijom Dodatni GB za tvoj NEO broj.'

Ako dobrk razumem, ne mogu oba, tj i dupli GB i +1 GB za online?

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
Kako ne može kada piše lepo:
Slika

Odgovori