Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
mladj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 65
Pridružio se: Ned, 30. Nov 2008. 15:59

Post od mladj »

Ma ne moraju besplatne megabajte da daju, mada bilo bi lepo.. neka bar smanje ove dodatke, treba nam nešto za 200 kinti a ne 600
Nokia N82 black hacked + microSD 2GB, SW v.31.0.016, Telenor postpaid

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Jel neko nacuo da se za decembar sprema neka velika ponuda telefona,mozda spremaju nesto pred novu godinu?
Sony Xperia P

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

valdevit napisao:..da odgovorim akkiju,treba ga banovati,jer spemuje temu sa kojekakvim glupostima,nevažnim za nas.
prvo, sve što on napiše svakako ne postoji na tv-u i na banerima kao i svuda po netu, a i da ima ovde prvo napiše. za sajt se slažem da je dobar ali nije tako sistematično napisano kao što je ovde i o tome se ne može diskutovati.
drugo, čovek ne spamuje, najnormalnije postuje, tebe ako ne zanima to što piše slobodno preskoči te postove, u novoj verziji foruma će biti opcija ignore pa lepo nećeš morati da čitaš, mada i ovako nije nikakav problem preskočiti post.
treće, niko njega ne tera da tebi ili bilo kome drugom odgovara, nije on ovde kao korisnički centar pa da rešava probleme i odgovara na pitanja ( a uglavnom su pitanja kad će ovo biti ili ono što ne možeš dobiti ni u ks, ne samo u telenoru nego u bilo kojoj drugoj kompaniji), pravo je svakog korisnika da piše šta hoće i razgovara sa kim hoće ukoliko je to u skladu sa pravilima foruma.
I na kraju, to javno prozivanje na ban je totalno nepristojno i van vaših ingerencija i svako sledeće javno pozivanje na ban će uzrokovati ban ali za onog ko je to tražio. Pogotovo ako je neko nedužan kao što je ovde slučaj. Ako mislite da neko krši pravila foruma vi lepo pp adminu ili modu i vaš posao je završen.

Ovo se odnosi na sve i to je finalna reč o tome u ovoj temi, svaki sledeći off će biti brisan a korisnici koji spamuju će biti adokvatno kažnjeni. Ko sledeći javno pozove na ban će ga sam dobiti. ;)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

U novom broju „Kontakta“

Slika

Tema: Kako štitimo životnu sredinu – male stvari koje svako od nas može da uradi
Intervju: Gorica Nešović i Dragan Ilić, Marčelo, Bojana Stefanović
Sport: Slobodno penjanje – saveti, oprema, klubovi
Muzika: Dodela MTV nagrada, top lista, preporuke za download
Putovanje: Novi Pazar Carstvo čula: Restoran „Brvnara“ u Smederevu
Time out: Veliko jesenje spremanje ormara, TOP 5 atrakcija u Kopenhagenu
Na testu: Novi HTC Leo, Samsung JET i sve o aktuelnoj ponudi Telenora!

Požurite u najbližu Telenor prodavnicu po svoj besplatni primerak!
iPhone 6 Plus

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

Bre aki nema ljutis :) ali samo cu jedno da pojasnim iako ti kao mod trebalo bi to itekako da znas .
delic zvanicne definicije SPAMA " reklamiraju prozivode za koje nepostoji interes vecine "
:wink:
Pod tri kazes da niko njega netara da odgovra nasim zahtevima , oke nemora ali onda za samu sistemsku sigornost naseg foruma svaki bogovetni dan ne daje nepotrebne geografski i ekonomski ( indija i ostale telenor drzave :roll: od toga svi dobijemo ospice :) )
Kazes jos i ovo : " pravo je svakog korisnika da piše šta hoće i razgovara sa kim hoće ukoliko je to u skladu sa pravilima foruma. " nas opomiljes da se smirimo na poziv za banovanje djusike a njemu nista u nekoliko navrata primecujem da si jako nastrojen prema telenoru , korisnici telenora imaju svoj forum neka izvoli onda tamo isto kao i mts korisnici na mondu

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Pozivanje na banovanje je protivno pravilima foruma, spamovanje nema veze sa većinom, baš naprotiv, što je nekom spam nekom nije... takodje, ne postoji zvanična definicija spama...

Otkud ti znaš da djuice nije opomenut? realno, u pravu ste za podatke o telenoru u Indiji ali prosto ta informacija ne škodi nikako, kome se ne svidja samo nek preskoči a može nekom biti zanimljiva...

Što se tiče moje nastrojenosti telenoru to je prosto tako jer su, po meni, najbolji operater kod nas i to je moje lično mišljenje zasnovano na sopstvenom iskustvu a i iskustvu drugih i ono apsolutno nema nikakve veze sa mojim moderatorskim radom... da se pojavi neko iz mts'a ili vipa kao što je djuice svakako bi mogao da radi isto kao djuice ukoliko ne krši pravila foruma...

Toliko o ovome, molim da se dalje ne diskutuje o ovome i da se držimo teme... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Novi modeli telefona u ponudi Telenora:

Nokia 2700
Samsung B5310 Corby
Samsung B3210 Corby
Samsung S3650 Corby


http://www.telenor.rs/?section=private&page=3155

Samsung S3100
http://www.telenor.rs/index.php?section ... lect_phone
iPhone 6 Plus

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

i opet ista prica sto se tice cene aparata ( uvek uporedjujem prenesi 325 i vipov 350 ugovorna obaveza na 24 meseca )
2700
http://www.telenor.rs/index.php?section ... lect_phone

http://www.vipmobile.rs/privatni/postpa ... 0.700.html

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

da, ali u svim ostalim paketima cena je identicna, a i bez ugovora je jeftiniji u telenoru. razlika zaista nije drasticna, 1000din nije nesto sad preterano mnogo
::luv phonez::

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Hajde i ja da prokomentarisem ovo sto je sigi pokusao da objasni...

Postoji razlika kod cene tel. na pr. Prenesi 325 vs. Vip Postpaid 350 od 1 Kdin u korist Vip-a ali ne treba zanemariti sledece 'pogodnosti' kod Vip-a::

1. +350 min. u Vip mrezi(ok ovo mozda nekome i nije toliko bitno);
2. +350MB internet saob. ukljuceno u pretplatu(mislim da je ovo svima nama bitno :D ) .

Cisto da napomenem,za one koje ne poznaju 'tarifne dodatke' kod Telenora,da se TD 'dodaj internet' od 300MB doplacuje 'mizernih' 590 din+PDV+PUMT... Toliko o tome...
Poslednja izmena od Fox u Uto, 03. Nov 2009. 00:56, izmenjeno 1 put ukupno.
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

zALFex
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 17:10

Post od zALFex »

Hvala, djuice, ali tarifni dodaci su ogromni, pa samim tim u apsolutnom iznosu preskupi (iako je cena po MB korektna)!
Na vipu isto mozemo da koristimo tarifni dodatak (popust od 25% na pretplatu uz ugovornu obavezu) i da za 960 dinara sa svim porezima imamo na raspolaganju 350 MB interneta...A na Telenoru samo tarifni dodatak od 300 MB sa porezima kosta 755 dinara...
I ok, znam da razumes i da se ne pitas ti, ali vidis valjda da su Telenorovi postpaid korisnici zapostavljeni sto se interneta tice... Tarifni dodaci su ok, ali su od februara, a trendovi su se drasticno promenili...

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Posle cele ove price o internetu, samo da se malo umesam - imam osecaj da Telenor fakticki mora ovakve cene da ima sto se tice internet tarifnih dodataka, i mora da zapostavi "besplatne" megabajte u okviru post paid paketa iz prostog razloga, sto bi onda sam sebe zeznuo jer ne bi imalo svrhe reklamirati i prodavati zaseban internet. Mislim na Telenor Postpaid Internet.

http://www.telenor.rs/?section=private&page=6513

Da li vam se ovo cini realno objasnjenje?

Sad njihov bord i kad dobije zahtev da se uvedu "besplatni" megabajti u okviru post paid paketa, to ima da doceka na "noz", sto se kaze. I tesko ce to da svare. Nisu to planirali i cisto sumnjam da ce izaci u susret. Imaju oni svoj ritam kako su odlucili da rade, i nije bilo dzabe kad im je generalni direktor bas iz Norveske bio ovde da promovise internet parkove, pa je u sklopu promocije cak i sa gradonacelnikom Djilasom bio kod Vukovog spomenika da se slikaju sa lap top-om i da surfuju.

Veliku su lovu oni pljunuli u promociju, i davanje sad megabajta u okviru post paid paketa bi im pomrsilo konce. Tako mi se cini.

Mada sa druge strane, posto vec postoji ViMAX u Beogradu, i moguce je biti online svuda i uvek i to sa flat ratom, na podrucju Beograda,Novog Sada i Panceva, bar sto se tice tih gradova, ne znam kako misle i dalje da promovisu internet pakete, kad su ih vec ViMAX-ovci preshishali i sa manjom cenom i sa flatom. 8) U tom smeru ako gledaju, onda davanje "besplatnih" megabajta u okviru paketa i ima smisla i trebalo bi da se potrude da to omoguce.
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Mozda bi neko srednje resenje bilo da se dozvoli da se tarifni dodatak koristi dok se ne potorsi, a ne da traje samo mesec dana. Time bi ljudi kojima je 755 dinara za mesec dana mnogo, mogli da taj tarifni dodatak trose 3-4 meseca, i time smanje troskove.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ovako... Trenutno se uklapam u onaj paket od 300+ (min.sms.net). Ne izlazim iz njega, znaci "flat".
"Flat" paket na Telenoru kosta 2000 dinara (min.sms.net), dok na Vipu isti taj "flat" kosta 1300.
Matematika jasna, zakljucak jos jasniji.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Gledam sad cene,telefona,posto sam uzeo e71 i platio ga 31900 u alfa copiju,tj kod njohovog zvanicnog dilera,a gledam sad na telenor sajtu je 34.000 din u slobodnoj prodaji,ako si vec njohov post paid korsnik,a ako npr imas prenesi 325 solidan paket da se obavezes godinu dana je 29.590,znaci 1500 din za godinu dana,i mogu reci sramota i da ste sabani najveci,ne trzim ja da bude kao u Nemackoj,gde je moja ortakinja uzela pre neki dan uz normalan paket osrednji ovaj mob za ravno 19e ali ovo je pljacka i o cemu pricamo! Stavrno nekad jedva cekam da nam ukinu vize tog 19.decembra pa da se ovaj narod uveri kako nas bre krade kako ko stigne od mlekadzija do dilera automobila,do operatera!!!
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Pogotovo dilera automobila i operatera.Ja sad gledam zanimljiv mi je HTC HD2 sto je sigao skoro,ali daju ga samo sa paketima od 4000 mesecno i to 45000.Nazalost ja sam paket od ,,samo'' 2000 mesecno,tako da mislim da mi je jednostavnije da sacekam da se nadje negde po oglasima jer ovo je stvarno pljacka.U Evropi u slobodnoj prodaji je 550 evra a ovde uz (eeeeej bre) 4000 mesecno 450.
Ejjj kume mnooogo je...... :shock:
Telenor Nokia E72

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Novosti na WAP portalu:

Dobro došli u Telenor Kafe!
Sada možete da kreirate svoj profil, dodajete prijatelje, četujete, postavljajte fotografije...

U toku je promotivni period korišćenja usluge po ceni od svega 0,01 dinara po kilobajtu.*

*Cena je bez PDV-a i Poreza na upotrebu mobilnih telefona. Servis je namenjen osobama starijim od 14 godina.

http://wap.telenor.rs/?page=154720

Telenor Muzika

U okviru servisa “Telenor Muzika” dodate su dve nove opcije:
Kupi prijatelju (opcija koja omogućava kupovinu i slanje pesama prijateljima u okviru Telenor mreže, dok se iznos sadržaja tarifira osobi koja inicira slanje poklona)
Preporuči prijatelju (koja omogućava slanje preporuke u vidu SMS poruke koja primaoca vodi do WAP stranice za kupovinu sadržaja)
Obe opcije vidljive su u okviru Telenor Muzika WEB i WAP portala prilikom izabranog sadržaja/pesme.

Sadržaj za odrasle (Adult content)

Korisnici imaju mogućnost da svakog dana od 00:00 do 05:00 na WAP portalu u opciji „18+“ pronađu linkove sa sadržajem za odrasle.
iPhone 6 Plus

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

E sad ste zaokruzili ponudu. Ful. Cestitam.
Nego djuice, kako ja mogu da gledam tu je'acinu od 12, kada derete za net?
Jel' mogu ja sa Vipovog postpaida da posetim tu stranu na portalu?
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Sta je sledece? Telenor ulazi u "adult industry"?! :lol:

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Hahahahaha evo nama i konacnog dokaza ko je nas najbolji operater.Sa ovom „18+“ ponudom mislim da ste oduvali konkurenciju,sta vise sada mozete i da povecate cene mobilnih telefona,nema vise potrebe za nadmetanjem i silnim pogodnostima.... :lol: :lol:
Telenor Nokia E72

Odgovori