Da li se nekome desilo ..

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
akademia
Banned
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 27. Jul 2007. 14:09

Da li se nekome desilo ..

Post od akademia »

.. da mu se racun za tel. uvecava na svakih 2-3 dana za 2-3 hiljade dinara ? Juce se uvecao za 10 000 ?! Moj mob niko ne koristi osim mene a dnevno napravim ne vise od 5 kratkih poziva. Pre mesec dana sam uzeo nov tel. Nokia 5700 da nije do njega ? U telekomu kazu ne mogu nista uraditi dok se ne izvadi listing 10og avgusta.. Unapred zahvalan na korisnim informacijama. Pozdrav

lilici
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 81
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 20:23

Post od lilici »

Moj drug se vratio iz CG i kada je proverio stanje, zaduzenje je bilo 1.900, pa je za 2 dana naraslo na 3000, da bi posle 3 dana bilo 4.500. To se desilo pre nedelju dana i njemu su rekli da saceka 10. da bi izvadili listing. Ja koliko znam sa CG nema rominga, tako da ni meni nije jasno, ali videces 10-og.

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

akademia , meni se tako nije nista nikada desilo . hvala Bogu 8)

ali sam hteo da ti kazem , nemoj da pricas apsolutno nista vise sa tog fona dok to ne sredis . ali ni poruku nemoj da posaljes . pa vidi onda sta se desava .
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

akademia
Banned
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 27. Jul 2007. 14:09

Post od akademia »

Evo sad dodjoh iz telekoma, kazu da mi je to mozda zaostali roming iz CG , bio sam tamo od 8-16 jula. Pitam kakav crni roming kada na sve strane reklamiraju dolazni pozivi 0 din odlazni 7 din ? A i da sam bio u romingu nisam nista vise telefonirao nego od kuce. Odoh u prepaid korisnike, karticu izvadio ..

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

E zbog ovakvih stvari ja i dalje ne prelazim na postpaid. Em sto ne postoji tarifa koja bi mi odgovarala (internet flat), em sto jos mogu i da me potkradaju. Ma ne dam im nista! Prepaid je zakon. Kad ti se ne svide, istrosis sta imas i vozdra.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Meni se desilo kada sam bio u Americi, govorio je da imam racun 28000, ali kada je racun stigao, bio je sasvim normalan...
iPhone + CX300

Jorgovan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Sub, 29. Jul 2006. 14:34

Post od Jorgovan »

Ne mogu da ti izvade listing danas-za-juče? O čemu ti pričaš, zemljače? :uhuh:

Posle svakog obračunavanja (nekoliko puta dnevno, oni moraju da mogu da ti urade listing za SVE do tog trenutka (kada je obračun rađen).

Zaključana tema