Telenor - Novo tarifiranje za pripejd korisnike

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Telenor - Novo tarifiranje za pripejd korisnike

Post od djuice »

Jednostavno prelaženje na povoljnije pakete

19. decembar 2007. – U skladu sa tendencijama na srpskom tržištu mobilne telefonije, Telenor prelazi na jedinstven sistem tarifiranja za sve svoje pripejd korisnike, osim onih koji koriste tarifne pakete „Poruke“ i „Posle 4“. Nezavisno od tarifnog paketa, od 21. decembra razgovori će se tarifirati po sekundi nakon utrošenog prvog minuta.
Telenor svojim postojećim pripejd korisnicima nudi mogućnost da pređu na tarifni paket „Priča“ i time uštede i do 15 odsto u odnosu na svoje dosadašnje troškove.

Za korisnike tarifnog paketa „Priča“ cena SMS poruke od sada je svega 2,2 dinara, dok cena minuta ostaje 2,9 dinara.

http://www.telenor.co.yu/?section=about&page=5323
djuice user permanently deactivated.

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

E djuice ,a jel ima nekih naznaka da ce te ovu super stvar da uvedete i za post-paid?

kada sam napisao super stavar-mislio sam da je super sto ce te jos vise da napunite vase dzepove :wink:

Jos nesto,jel to znaci posto mi je aktivirana ona uluga minut u mrezi odmah mi skine dinar? :D
Poslednja izmena od Andrijano u Čet, 20. Dec 2007. 00:52, izmenjeno 1 put ukupno.
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Tih 2,9 din je u okviru mreze ili u nacionalnom saobracaju? Koliko je uspostavljanje poziva? Koliko kosta prelazak sa jednog na drugi tarifni profil? ...

djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Post od djuice »

U okviru mreze. Uspostavljanje veze je takodje 2.9 dinara. Promena/prelazak sa jednog tarifnog paketa na drugi je besplatan.

U post paidu nema promena.
djuice user permanently deactivated.

Laki024
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 19:53
Lokacija: Subotica

Post od Laki024 »

Ipak je sve ovo dogovor, i nista me vise necudi......
Izgleda da je telenor ipak posle nekoliko meseci uspesnog prikrivanja skinuo masku..... i pokazao svoje pravo lice

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Jednom rečju sramota.... :roll:

Samo da smo mi pametniji pa da ih sve iskuliramo na par dana vratili bi sve na staro i jos bi spustili cene... ali ovako kada 90% nema ni pojma na kom su paketu nije ni bitno što će neko da im naplaćuje pun minut plus uspostavu veze bez obzira koliko pričali... jednom rečju dranje... sad još to da uvedu za post kao telekom i totalno su zastranili... :roll:

Zaboravih da dodam... Kakav naslov... ispade da su nam nešto dobro učinili... :lol:

i kakve veze ima kakve su tendencije... kakav kretenizam... :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

stvarno bi korisnici mogli da odrade jedan strajk upozorenja pa da vidimo sta bi uradili. Ovo pocinje da me smara malo gore, pa dole pa zaokruzujemo pa sad ne zaokruzujemo u sustini nista novo.

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Post od Pinocio »

Jel se sta menja sa dodacima,omiljeni broj,dodaj SMS i tako to?Nista vis ne razumem... :o U cemu je fora,sta dobijamo mi sa tim izmenama,a sta gubimo? :D

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

eto vam vaš telenor... najbjedniji operater... :dry: :ohmy: :unsure:

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Daddy Yankee, a sto ih ti toliko mrzis? Jesu li ti ubili nekoga, ili sta? :uhuh:
iPhone + CX300

djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Post od djuice »

@pinocio:
Sa tarifnim dodacima se nista ne desava. Koriste se i funkcionisu isto kao i do sada.
Ukoliko tvoj prosecan razgovor traje duze od minuta, ova izmena obracunskog intervala nece bitnije uticati na tvoje troskove.
djuice user permanently deactivated.

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

djuice:
Ukoliko tvoj prosecan razgovor traje duze od minuta, ova izmena obracunskog intervala nece bitnije uticati na tvoje troskove.


A ukoliko su manji od minuta?

Juice, jel mozes nekako da opravdas ovaj potes Telenora (i MTSa naravno) ? :?

ceki
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 94
Pridružio se: Pon, 04. Sep 2006. 10:18
Lokacija: INDJIJA

Post od ceki »

pa to je neka super akcija, sa dinar - minut na 2,9din - minut (u mrezi, verovatno bez uspostave veze i pdv-a), pa kako je to super strava povoljno...

volim sto operateri stalno smisljaju nacine da privuku nove korisnike...

(patetic)

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Spyker, ne mrzim ih, ali kad se sve sabere i oduzme, najskuplji su. :disgust: :dry: :unsure:

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

LOPOVI, DERIKOŽE,
UUAAAAAA MONOPOLISTI upsss čekaj malo ONI nisu monopolisti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

OK sorry ali bilo je jače od mene :D

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

ako je ovo bbilo nešto na račun telekoma, svak ko kaže da je telekom monopolista on nema poma ni o ekonomiji ni o životu. koje uslove telenor nema a telekom ima? a? :disgust: :dry:

mdenic85
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 325
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2006. 01:16

Post od mdenic85 »

Cekaj... meni sad nista nije jasno... zaokruzuju prvi minut??? Za sve pakete (Standard, Moje Vreme, Vise Price, Prica, Poruke i Posle 4), ova dva poslednja su vec imali tu nepogodnost)???!!
Nista mi nije jasno???! :shock:

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

mdenic85, kad je vip došao, on je u startu zaokruživao pprvi minut za sve pakete, i onda su se Telenor i mt:s prepali da će izgubiti kupce ako i oni ne zaokruže prvi minut, pa su onda i oni zaokružili :smutny: :chytry: :dry: :disgust: :cry: :wacko: :x

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

djuice, odoste vi u qu...
Daddy Yankee, da ne produbljujemo teme o monopolu, ali pogledaj koju ti konekciju imas, a koju braca Slovenci. I da li imas izbor u operaterima fiksne telefonije.
Da ne ulazim u diskusije oko nekih ociglednih stvari...
djuice, vi umesto da pojeftinjujete, vi ga poskupeste. Inovacije, inovacije i nakraju zabrljaste sve. Jes' da niste najgori kao onaj Telekom :) :) :) ali vi kao da pocinjete da se trkate za tu titulu.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Lobachewsky, jeli mi pričamo o internetu, fixnoj telefoniji ili o MOBILNOJ. tu telekom nema monopol, već je riječ o KONKURENCIJI. i tačka. 8) e što se tiče fixne i interneta tu si potpuno u pravu, ali ovde nije reč o tome....

Odgovori