Telenor uveo ogranicenje na "Omiljeni broj"

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Telenor uveo ogranicenje na "Omiljeni broj"

Post od Ertan »

Moja devojka je danas dobila poruku da je uvedeno ogranicenje za koriscenje tarifnog dodatka "Omiljeni broj" na 1 000 minuta mesecno, tj. 33.33 minuta dnevno :ohmy: :ohmy: :ohmy: Prvo su nas namimili ovom zaista povoljnom opcijom, a sada je takoreci ukidaju. Posle ovog poteza i ja i devojka ozbiljno razmisljamo da se prebacimo na Telekom.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

I ja sam dobio jutros...

Hmm, bzv shto su to uradili jer je stvarno bila dobra fora...

Mislim da se opet isplati poshto su poruke i dalje besplatne a i ne placash uspostavljanje veze tako da....

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Posto se u medjuvremenu otvorila nova tema,da ne bih opet pisao :D

Ovo mi deluje kao prosto navlacenje na drogu,prvo je besplatno,pa onda malo placas i kad se navuces onda je kraj.Mislim ne iskoristim ja ni tih 1000minuta,ali cemu ovo?-Dacu odmah i odgovor Monopolizam u svakom vidu i obliku-kao satro tri firme,a kod svih iste usluge iskopirane.Odite do npr.Nemacke ili Italije pa vidite koliko kosta mleko, a koliko je kod nas .Predlozio bih,samo jedan dan nemojte da kupite mleko,ali tacno odredjen od svih nas u Srbiji da oni ne znaju pa kad puknu nekoliko miliona evra e onda bih video kolika bi cena bila,verujte mozda i upola jeftinija .
Tako treba i sa ovima da se uradi jedan bojkot samo na jedan dan,pa bi ih onda video da li bi se vrteli po ceo dan na reklamama,i uznemiravali ljude da ne mogu normalno ni film da odgledaju!!!!!

Znam da je ne moguce,ali samo ovako im se moze stati na put :D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ni ja ne iskoristim svih 1000 minuta, ali ne znam koja je telenoru ona stvar?
Dobro je sto se poruke i uspostava veze ne naplacuje, inace bi stvarno bilo strasno.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

E pa valjda kad radis neki posao treba valjda da ide uzlaznom putanjom,a ne silaznom,zasto neko ne izadje zvanicno i ne kaze sta je bre ovo--minut u mrezi kao dinar,ali samo do 31.januara,e na ustrb toga se zaokruzuje prvi najvazniji minut i sad ovo,ali to ce da vazi i posle 31.januara.Sefe koji ti je vrag :D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Poruke jesu besplatne i uspostavljanje veze se ne naplacuje ali kao sto rece Lobachewsky , ja koristim omiljeni bas svaki dan i to desetak puta , mozda i vishe , i to po ko zna koliko minuta .Moram , jer mi devojka nema fiksni . :wink:

Tako da cu sad malo da izracunam i mislim da cu sledeci omiljeni za neki dan uplatiti mts-ov , a ne Telenorov . Dok se i ovi ne sete nesto slicno . :P

P.S. Meni danas oko 13 h kad su ostavili ovu poruku , pogledam ovu sifru *121*4# i ono isto imate 1 dinar prema omiljenom jos . Sramota . Mogli su bar svakome ko je uplatio omiljeni da ispostuju da ima da koristi do kraja svog mesecnog perioda a ne ovako na bum . Odjedanput i odmah , svima uskratili . Izgleda da im je cilj da za Novu Godinu zarade extra jer se tad najvishe zove . :o

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

lepo od njih što su tako krenuli u napad.za sada se ne brinem jer imam 3 kartice sa paketom za omiljeni broj.ali opet na jednoj ne izguram 1000min dok na drugoj toliko se potroši za 10 dana
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

Prvo sam se zeznuo kada sam se prebacio na novi pripaid paket, jer nisam znao da za njih ne postoji mogucnost koriscenja tarifnih dodataka, a ni mogucnost povratka na neki od starih tarifnih paketa. Na kraju je ostalo da jedino devojka moze da uplati ovaj tarifni dodatak sto i nije bio neki problem dok se nije desilo ovo sto se desilo. S obzirom na to da smo cesto razdvojeni ovih 1 000 minuta cemo sigurno spucat vrlo brzo tako da sam dosao u poziciju da razmisljam o promeni operatera. Ne znam sta im je ovo trebalo. Hajde da su od pocetka imali ovo ogranicenje od 1 000 minuta, pa ne bi bio problem. Odmah bi znali na cemu smo. Ovako umesto da idu na povecanju pogodnosti oni ih jos smanjuju.
Ima li VIP nesto slicno?

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Svaka cast telenore, iz dana u dan me cinis sve srecnijim i srecnijim! I to zato sto sam presao na MTS na vreme! :lol: Ovo je krajnji lopovluk, pocev od uvodjenja zaokruzivanja, pa sada i ovo... Evo, ja i devojka smo juce pricali oko 270 minuta(4 i po sata), a u prethodnih tri dana smo pricali sve ukupno skoro 500 minuta, da sam ostao na telenoru, znaci da bi mi pricali lepih sest dana...

Samo se brinem da sada i mts ne ogranici svoj dodatak, to bi bila katastrofa :uhuh:
iPhone + CX300

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Ja se sad evo spremam da po prvi put uplatim za najdrazi broj na mts-u , nego samo da pitam da li je i kod mts-a sms besplatan prema tom najdrazem broju ?

Necu da pravim pazar Telenoru kad je ovakav . Mozda nekada ali ne uskoro . Sad najvise uplacujem mts-u :oops:
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

vlada1970, mislim da za poruke ne vazi, ali nisam siguran, jer poruke devojci ni ne saljem od kako mi je omiljeni broj, jednostavno nema svrhe...
iPhone + CX300

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Ok thanks Spyker, nego evo sad pokusavam da uplatim na 7780 i nece pa nece . Da nisu i ovi nesto stopirali ? :shock:
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa to bi se desilo kad tad.... Slika

Stvarno shteta shto su stavili limit ali kao shto sam rekao, mislim da je i dalje povoljno (1000 min + neogranichen br. poruka)....

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Dobro , 1000 minuta je postena ponuda , ali kad to zamenjuje fiksni onda i to moze da bude malo . Bar meni . :wink:

Inace , i dalje ne moze da se uplati na 7780 za najdrazi broj i sad razmisljam kako su ovi iz Telekoma brzi . :dry: Bas me zanima da li ce i oni da isprate sa nekom "pametnom" ponudom ove iz Telenora ili ce da budu pametni pa da ostave kako je i bilo i da dobiju mnogo vishe korisnika samo zbog omiljenog broja . Ja nesto racunam da ce bar 50 % korisnika omiljenog broja da predje na Telekom ako ostave da bude kao i pre .
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

vlada1970, da bi uplatio omiljeni broj moraš imati TIPI ili TOKI tarifu

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Hej Daddy Yankee, pa pazi kad ti nisam nigde procitao . Hvala druze . :oops: Do sada sam bio na KUL tarifi . Odoh da se preracunam sta dobijam a sta gubim 8)
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Ma nisi ni mogo vidjeti kad su iz nekog samo njima poznatog razloga pobrisali. :blinky: :o :shock: :disgust: :ohmy: to sam htjeo da kažem....

a i ja sam bio na kul i nikako mi nije mogao omiljeni broj :D :D i poslije zvanja c. centra i čekanja 15 minuta, objasnili su mi..... a bezveze im je to al ajde......

War
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 19. Feb 2007. 22:28

Post od War »

Vazi li ovo i za post-paid? Meni jos nije stigla poruka a post-paid sam :?

Meni je 1000 minuta premalo (dnevno pricam s omiljenim brojem najmanje sat vremena, cesto i mnogo duze).

zALFex
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 17:10

Post od zALFex »

Ogranicenja na 1000 minuta vazi samo za prepaid korisnike...
Dok ne odluce drugacije...
Nesto mnogo promene uvode...Kao da nisu ostvari zadovoljavajuci prihod, pa sada hoce brzo da ga uvecaju pred kraj godine, da im izvestaji koje salju u Norvesku budu lepsi:D!

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

Heh kakvi prihodi samo treba ljude poterati sa pripejda na postpejd (uz eventualno neku ugovornu obavezu sa telefonom.....)

Odgovori