mts ukida prenosenje minuta i poruka?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

mts ukida prenosenje minuta i poruka?

Post od mb011 »

Upravo sam procitao na internetu da od 01. marta mts ukida prenosenje preostalih besplatnih minuta za postpaid pakete?!

ima li neko neku zvanicnu informaciju o ovome? ako je to istina, mislim da to samo ide na ruku vip-u, ciji paketyi za iste pare nude vise minuta i poruka...

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

šta ih briga njih budžet finansira tako da mogu da rade šta hoće.bila bi sada fora da vip uvede prenošenje minuta i poruka
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

e ovo je stvarno prevršilo svaku mjeru. postaje smiješno. :blinky: :o :shock: :wacko: :roll: :unsure: :smutny:

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

mb011,nemoj pisati ako nisi siguran i trebao si napisati odakle ti izvor informacije.Na zvanicnom sajtu nema nista o tome,vec samo primer obracuna tarife gde se pominje da minuti od novembra vaze do kraja februara.To je samo primer prenosa minuta na 3 meseca.Ako se ispostavi da je info tacan,to bi bio ogroman korak unazad za telekom i odmah bi iskljucio njihovu karticu.
LG G2 Black,16GB

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Post od mb011 »

Nije mi ni cilj da sirim dezinformacije, pa je zato i naslov teme u formi pitanja. Dalje, to sto nema na sajtu mts nije nikakva novost, a koliko sam cuo od par ljudi mts salje sms obavestenje o zavrsetku "promocije" od 01.03. Koliko znam, nije dozvoljeno reklamiranje drugih foruma ovde... Edit: i ja sam upravo dobio tu sms poruku, sto znaci da je istina. Od 01.03 nema prenosa, postojeci vaze do kraja februara. Bruka

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

I ja sam upravo dobio poruku od mts-a u kojoj me obavestavaju o tome,sve su gori i gori :uhuh: ,jos dva meseca moram da ih trpim zbog ugovora a posle cao,zdravo... :angry: :x

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

jadno i bedno od strane telekoma :x
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Auuu strasno ne verujem i ja sam upravo dobio poruku, pa cek zar oni bar ne bi trebalo da ispostuju postojece minute, ja ih imam 200 planirao sam u sledecem mesecu da predjem na drugi paket , stvarno mnije korektno, mislim nek oni promene da se od marta ne prenosi, ali moralo bi da minute koji su mi ostali u februaru prenesem.
Ljudi sta moze korisnik uraditi povodom svega toga?
6630

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

bela, mozes samo da se sutas u dupe i nista vise ako si pod ugovornom obavezom. Trosi sto imas u tekucem mesecu i to ti je to

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Da predjemo mi svi na svajcarske pre paid kartice pa da razgovaramo namerno u roamingu u nasoj Srbiji , da i Telekomu i Telenoru i Vipu pokazemo sta je srpski inat ? :D

Ne dotice me ovo jer sam sad pre paidovac zakleti :wink: ali me i ne cudi jer kako je Telenor poceo da zakida , pitao sam se dokle ce drugi da izdrze 8)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Dobro da vam nisu javili 29. februara... 2012. Od kada znam za njih, ponasaju se tako neodgovorno i bezobzirno. Svako ima pravo da promeni pravila, ali o tome se blagovremeno obavesti, i u ovom slucaju dozvoli da se ispucaju besplatni minuti u naredna tri meseca (postuj pravila koja si ti sam izmislio), s tim sto bi naglasili da se od marta novi preostali minuti ne prenose.
Ja ovu poruku jos uvek nisam dobio, ali ako je tako kao sto vi pricate, mt:s-u se ne pise bas najbolje.
Postoje dve mogucnosti za spasenje: prva je da od prvog marta krenu sa nekim jos boljim paketima, nesto sa jos vise minuta; kao vip samo jos bolje. A druga- druga ne zavisi od njih vec od Telenora- ako i telenor napravi istu glupost, mt:s ce proci kao da se nista nije desilo.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

misternobg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Ned, 20. Avg 2006. 09:10
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od misternobg »

Kakva bre promocija! Kad su uveli to prenosenje minuta nisu nikad rekli da je to promocija i da traje 6 meseci nego da je takav paket! E sada kad nisu znali kako da to obrazloze onda su smislili da je to ustvari bila samo promocija pa ko se uhvati na to uhvati. Da li to vazi i za MIX tarifu jer je njoj smisao prenosenje minuta? Ja sam na BEL koji do septembra 2007. nije ni imao prenosenje minuta pa ajd nekako i da razumem da su vratili na staro :smutny:

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

1. možda je to samo za BEL (ako je tako) jer postoji ona teorija da hoće da ukinu BEL :D
2. opet su bolji od Vip-a jer minute uračunate u pretplatu racunaju po sekundi a ne po minuti kao vip, i onda se u mt:s-u dobije mnogo više "minuta. :D

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Sorru,Mb011,stvarno je istina(dobio sam sms sa obavestenjem).Ovakav bezobrazluk od Telekoma nisam ocekivao.Ostaje da potrosim ovo sto imam i da za primarni broj postavim(obavestim priljatelje) 063.Ruzna su ogranicenja da trosim minute uglavnom samo u svojoj mrezi pa sad ovo sa prenosenjem.Sve su gori i bezobrazniji.
LG G2 Black,16GB

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Nije samo za bel, ja sam dobi obavestenje, a na mixu sam .
6630

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Daddy Yankee napisao:2. opet su bolji od Vip-a jer minute uračunate u pretplatu racunaju po sekundi a ne po minuti kao vip, i onda se u mt:s-u dobije mnogo više "minuta. :D
A zasto izmisljas, kad nisi na VIP postpaidu?
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Lobachewsky, Kako znaš da izmišljam (imaš li ti dokaze da tarifiraju po sekundi) i kako znaš da nisam na VIP postpaidu??

a evo dokaz da ja pričam samo argumentovano (a ne izmišljam). Evo e-maila sa odgovorom na pomenuto pitanje!! :roll: :roll:

Slika

Nex-77
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 27. Okt 2007. 01:55

Post od Nex-77 »

Treba stati na put derkozama.Nacionalna mobilna kompanija hoce da dere kozu svojim ljudima pa TO NEMA NIGDE nego KOD NAS.Kako ih nije sramota,njih treba da bojkotujemo i da im pokazemo zube.S T O P TIRANIJI

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Pa ako bojkotujemo sve operater, šta ćemo koristiti? :ohmy:

Nex-77
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 27. Okt 2007. 01:55

Post od Nex-77 »

Treba mts dati do znanja da nemogu da se tako ponasaju.Da oni misle na nas,nebi ovo radili.Treba da ih je sramota.Imate VIP ili TELENOR.

Odgovori