Vipove pripejd tarifne opcije za veću uštedu troškova

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Dr Darko
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Čet, 01. Sep 2005. 04:07
:: Samsung S4 mini duos
:: Vodafone smart mini

Vipove pripejd tarifne opcije za veću uštedu troškova

Post od Dr Darko »

17.09.2009

Svi Vipovi novi i postojeći pripejd korisnici će od sutra moći da biraju između tri atraktivne tarifne opcije: ,,besplatno u mreži’’, ,,besplatni SMS’’ i ,,priča upola cene’’. Pogodnosti važe posle dopune od najmanje 200 dinara.

Tarifna opcija ,,Besplatno u mreži’’ :

U okviru ove opcije korisnici dobijaju besplatne razgovore, SMS i MMS poruke u Vip mreži u ukupnom iznosu od 1000 dinara. Novi pripejd korisnici automatski dobijaju ovu opciju.

Tarifna opcija ,,Besplatni SMS’’ :

Ova opcija omogućava 1000 besplatnih SMS poruka prema svim nacionalnim mrežama.

Tarifna opcija ,,Priča upola cene’’ :

Izborom ove opcije korisnici dobijaju 50 % popusta na cenu minuta prema svim nacionalnim mrežama, tako da umesto 5.9 dinara/min, korisnik plaća 2.95 dinara/min plus porezi.

Kako bi odabrao željenu tarifnu opciju korisnik samo treba da pošalje besplatnu SMS poruku na 12341 ili da pozove Korisnički servis na na060/1234, i da izvrši dopunu u iznosu od 200 dinara ili više kako bi aktivirao odabranu pogodnost. Pogodnosti važe 7 dana i automatski se produžavaju nakon nove dopune od 200 dinara ili više.

Korisnik može da promeni tarifnu opciju kada god to poželi i koliko god puta to želi i ova promena je besplatna. Sve navedene pogodnosti važe u nacionalnom saobraćaju, i ne obuhvataju usluge sa dodatnom vrednošću i roming.

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

200 din je previse za sedam dana bilo koje od opcija.
Mesecno vam treba 800 ili vise dinara da budete non stop u promociji...

Inace sa svim porezima je prvi minut 15.30 i kusur para, SMS od 3.4*1.28 = 4.35 din sa porezima.

Telenor i Mts tarife za sms su jeftinije za razgovor po prvom minutu, a i SMS 3.4 puta.
7.55 din je uspostava veze :D

zALFex
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 17:10

Post od zALFex »

Tarifna opcija Priča upola cene
Cena minuta razgovora u svim nacionalnim mrežama je upola jefitinija i umesto 5,9 din. iznosi 2,95 din. + porezi. Uz dopunu od 200 dinara i više promotivna cena važi narednih 7 dana. Uspostava poziva naplaćuje se po standardnom cenovniku. Promotivna cena razgovora ne važi za razgovore u romingu.
Izgleda da je ipak promocija!
Vip zadržava pravo promene informacija na web site-u.
Ovi su poceli kao mt:s!

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Ma ni Telenor nije bolji. Koristim Prenesi paket bukvalno od kada se pojavio i za svo ovo vreme su se uslovi promenili 100 puta a da niko nije pitao korisnike da li se slažu s tim. Što kaže Miodrage, jedva čekam MNP a onda neće moći više ovako da me vuku za nos. Čim mi nešto ne odgovara - doviđenja i gotovo.

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Aleksa,zalflex nisu to oni poceli ko MST nego je to provaljen fazon od davnina a to da ne napisu cim nesto promene neko bi mogo da ih tuzi i naravno da dobije...Uostalom sta oni imaju da pitaju bilo kog? Kome se ne svidja neka predje kod drugog operatera...Naravno da oeprateri trebaju da omoguce najbolje uslove za svoje korisnike ali nema potrebe oni nikog da pitaju za odobrenje,eventualno mogu da pitaju za misljenje a na njima je da li ce da ga uvaze ili ne.Uostalom njihov profit je na 1 mestu..... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

dimi89, pa to je ono što ja kažem. Čim mi se nešto ne sviđa - ćao, doviđenja. Ali problem je što smo svi mi vezani za svoje brojeve i ne možemo to tek tako da uradimo. Zato ja jedva čekam MNP.
A što se tiče poslovanja operatera, jeste njima prihod na prvom mestu ali onda neka im korisnici budu na drugom a ne na stotom. Postoji brdo foruma na kojima korisnici prezentuju svoja mišljenja i želje, pa neka ih neko sasluša.
Evo sada je VIP uveo ove tarifne opcije koje nikome ne trebaju, ili retko kome. Fora je da se kaže da su nešto novo uveli i da nam zamažu oči kako je to uvedeno zato što brinu o korisnicima a u stvari ih boli uvo.

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

mp3mp3 napisao: Inace sa svim porezima je prvi minut 15.30 i kusur para,.................

.................7.55 din je uspostava veze :D
Znaci, jedno vreme nisam koristio vip i sad videh da su stvarno preterali.

5,9 din uspostava veze, bez poreza. :shock: Nisu normalni stvarno. To je ceo jedan minut vise. Na kraju ce da bude da ce od uspostave da imaju zaradu toliku da ce celih deset prvih minuta davati za dzabe. Hahahaha. Mozda im to bude neka promocija ili kao sto svi operateri znaju da napisu "besplatni minuti". :lol:

A bas sam hteo da ukljucim ovu promociju. E sad me ne zanima, samo iz razloga sto ga preterase.

Isti su kao i ovi nasi sto prave stanove po Beogradu. Krknuli cene stanova samo tako, i onda im treba Vlada da im pospesi prodaju, sa vestackim odrzavanjem potraznje preko davanja kredita narodu.A ovi Vipovci, digli cene svega sto im postoji u ponudi, pa onda hajde da damo promociju, jer smo preterali i niko nam ne bi koristio vise usluge. Ne zaduzujte se ljudi sa glupim telefonima na dve godine. Vidite da menjaju uslove i cene kad god im se hoce.

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Ma VIP nije loš ako uzimaš postpaid ali prepaid im je papreno skup. Mada, takva je politika svuda na Zapadu. Svi teže ka tome da vežu korisnike za sebe ugovorom i da obezbede stalan i siguran izvor prihoda.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Aleksaboy, pa onda neka daju jos povoljnje aparate,bolje tarife...neka cinculiraju sadasnjim i buducim korisnicima,samo tako ce zadrzati kupce/korisnike!!!
Meni traze brdo papira da bih moj privatni (na moje ime) broj prebacio na moju firmu...a uz to mi jos traze i da odmah platim 3 naredna racuna (kao neko osiguranje,koje mi obija polovinu racuna narednih 6 meseci),a nisam vezan ugovorom....Sta dalje reci...da ih necu mozda zategnuti za 1 racun,uuu pa bas ce propasti...
I sada je necu da promenim tarifu (sa 350 na 900) jer ce me onda taj prelaz kostati duplo skuplje!!!
Treba njima da izavansiram/kreditiram skoro 8000 hiljada,koje ce oni meni beskamatno vracati narednih 6 meseci!!!!
NIje ni VIP cvecka! :x
D500&E71

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

koliko znam prelazak sa manje na vecu nekosta nista ( tako je kod svih ) nebitno dal je pravno ili privatno lice u pitanju , samo moze kontra i mislim da nije 8 nego svega 4000

Odgovori