HTC HD2 u Telenoru

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

HTC HD2 u Telenoru

Post od evolution »

HTC HD2
Samo u Telenoru


Rezervišite svoj primerak HTC HD2 mobilnog telefona i budite prvi koji će istražiti neočekivano! Pošaljite nam svoj email na eshop@telenor.rs i bicete prvi u mogućnosti da naručite ovaj jedinstveni telefonski aparat.


Slika

Opširnije: http://www.telenor.rs/?section=private&page=6953
iPhone 6 Plus

kostadin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 03:40

Post od kostadin »

al ce ovo da kosta...mislim mnogo, ali je isto tako mnogo jaka masina... :wacko: :wacko: lepa ponuda

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

Obzirom da je HD u ponudi u prodavnici u Knezu vec 9-10meseci i na paketu prenesi 1500 kosta 45.000 a isto pouzdano znam da su prodalii jedan za taj period ....

ako im je menadzment iole flesibilan samo ce da zamene modele a ostai ista cena ( ovo je bilo sarkasticno receno ) 8)

Sobzirom na sadasnji odmos cena mob - paket , ne smem ni da prognoziram koliko ce da zveknu cenu

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Od prilike 60 000 uz fleksi 4000 :lol: :lol: No videcemo ,mozda cena bude tolika da daju da se placa na rate ! :D
Telenor Nokia E72

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

HTC HD2 now shipping in Europe and Asia for 550 euro....... ........eee logika je onda da u Telenoru bude kako je Banehallow rekao 8)

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

Pa nismo mnogo pogresili , telenorov potez smo predvideli

u KOMBINUJ 4000 je 44.990 normalno samo u prodavnici u Knezu

ustvario su zamenili "stari" HD za novi ... uporedjivanje ova dva modela je i suvisno ali plasim se da i ovaj model nece nista bolje proci od starog sto se tice da ce neko da ga pazari ko njih!!!

sacekacemo mesec dva i bice u oglasima za iste pare


P.S tel nije zakljucan

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

E gde si nasao tu informaciju,na sajtu i dalje samo stoji ona promocija.Ako je tako polako postaju najpristupacniji nas operater..... :lol: :lol: :lol:
Telenor Nokia E72

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

kod mene u kuci se kupuje sva moguca dnevna stampa i ne znam iz koji novina je ispalo "Telenor IN" za novembar ..... i na prvoj strani "boom" informacija

a da nije zakljucan od insajdera iz Telenora , ako bi ti rekao ko je morao bih te dezintegrisati :roll: :lol: :D


P.S http://www.telenor.rs/index.php?section ... lect_phone

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Omg pa da li su oni normalni prodaju ga samo uz pakete od 4000 dinara mesecno.Znaci dzaba mi kad sam ja na paketu od 2000 mesecno kad ga ne daju uz to....a bas mislio da napravim neku kombinaciju da ga uzmem ali mnogo mi je 68000 da iskesiram bez ugovora,jer u sustini telefoni se preko ugovora uzimaju da bi ispali BAR MALO jeftiniji..... :disgust: :chytry:
Telenor Nokia E72

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

ma dace ga za sve pakete samo se malo strpi

isto je bilo i tako sa nokiom art 8800 pa su nakraju dali za sve pakete

mada kao sto sam rekao pojavice se sigurno u oglasima .... moja procena da ce biti oko 550-600e

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

E to bi bilo super,nadam se da hoce.Samo ko zna koliko ce kostati uz fleksi 2000,mozda ce mi se vise isplatiti da uzmem preko oglasa..... :wacko:
Telenor Nokia E72

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

HTC HD2 prvi Windows telefon samo u ponudi Telenora - Telenorovi korisnici prvi u regionu do najbržeg telefona na svetu

Opširnije: http://www.telenor.rs/?section=about&page=6992&pn=1
iPhone 6 Plus

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Ma idi begaj,ako prodate vise od 3 komada znajte da ste napravili dobar,jaaako dobar posao.Lakse mi je da lepo sacekam do januara da ga neko donese iz inostranstva za manje pare.... :P
Telenor Nokia E72

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Evo na GSMareni pisu da u UK vec moze da se uzme besplatno uz dvogodisnji ugovor od mesecno 35 funti.35 funti je bas negde oko 4000 dinara,stim sto tenenor trazi jos jedno 450 evra pride. :)
Ne kazem da bi i kod nas trebali biti besplatno,al opet jbg treba porazmisliti o smanjenu cena aparata....
Telenor Nokia E72

godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Post od godja »

ja videh jutros u VIP-u HTC HD2 u tarifi 1800 za 29999...
telefon je extra...ekran fantazija...dzaba telenoru sto je dva dana ranije dobio HD2 kada dere
Samsung S10+ red

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Gde si to nasao?Ja sam trazio po sajtu i nasao sam samo da imao touch pro 2 i to bas po ceni od 29999.
Telenor Nokia E72

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Video sa promocije u Telenorovoj Prodavnici u Knez Mihajlovoj: http://www.live-e.tv/video-prilog/etv-1 ... i-telenora
iPhone 6 Plus

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Sjajna prezentacija nema sta... :P
Samo sto polovina ljudi na prezentaciji pojma nije imalo o vecini stvari o kojima je mladi g-din pricao...Priznajem verovatno ni ja ne bih sve znao...Ali to nije bitno,ionako ce ovaj telefon nositi ljudi kojima je bitno da budu unikatni,da odskacu od ostalih a sto telefon ima milion funkcija koje nece biti iskoriscene...Ma kome je to pa bitno... 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Djus kad si vec stalno ovde,javi nam za par meseci koliko je primeraka prodato cisto da vidimo koliko vam se isplatilo.... :wink:
Telenor Nokia E72

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Banehallow napisao:Gde si to nasao?Ja sam trazio po sajtu i nasao sam samo da imao touch pro 2 i to bas po ceni od 29999.
Ne znam da li je dozovljeno da dajem link na VIPov site, ali je covek u pravu - stvarno ima VIP u ponudi HD2 na siteu. Nadam se da je ovo zahuktavanje rata operatera sa cenama/ponudom telefona.

Odgovori