Trajni nalog

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Trajni nalog

Post od Lobachewsky »

Vip napisao: 2. Kako mogu da platim svoj račun?

Trajnim nalogom (Raiffeisen Banka a.d., Banca Intesa a.d., Hypo Alpe – Adria – Bank a.d., Komercijalna Banka a.d., Societe Generale Banka Srbija a.d. Beograd, Erste bank a.d. Novi Sad)
Ukoliko imate otvoreni tekući račun u nekoj Banci sa kojom Vip ima ugovor pružamo Vam mogućnost da se opredelite za ovaj način plaćanja bez odlaska u banku! Dovoljno je da popunite zahtev u Vip prodavnicama.

Prednosti trajnog naloga:

Prenos odgovornosti za plaćanje na banku
Izbegavanje čekanja u redovima
Ušteda vremena, novca i energije.
Jedina Vaša obaveza je da obezbedite raspoloživa sredstva na Vašem tekućem računu u visini Vip računa na datum dospeća!
Posle Vipa, ovaj nacin placanja uveo je i Telenor
Telenor napisao: Trajni nalog

Jednostavniji način plaćanja

Zašto da čekate u redu za plaćanje računa kada možete da plaćate putem trajnog naloga. Prepustite banci da misli o vašim mesečnim obavezama i to bez provizije.


Šta je trajni nalog?

Trajni nalog je usluga kojom dajete ovlašćenje banci da obavlja plaćanje vaših Telenor postpaid računa na datum dospeća. Predmet plaćanja su Telenor postpaid računi privatnih korisnika.

Banka će izmirivati vaše dospele Telenor račune automatskim prebacivanjem sredstava sa vašeg tekućeg računa na račun Telenora – bez dolaska u banku.


Prednosti trajnog naloga
Izbegavanje čekanja u redovima
Ušteda vremena, novca i energije
Brza i jednostavna procedura
Jeftinije transakcije
Prenos odgovornosti za plaćanje na banku

Banke

Plaćanje trajnim nalogom omogućeno je Telenor korisnicima kod sledećih poslovnih banaka:
Raiffeisen bank
Banca Intesa
Societe Generale bank
Komercijalna banka
EFG Eurobank
Pireus banka
Poštanska štedionica
Univerzal banka
Privredna banka Pančevo
Prijavljivanje za trajni nalog je sasvim jednostavno – potrebno je samo da popunite zahtev za otvaranje trajnog naloga na šalteru banke u kojoj imate otvoren tekući račun.

Nakon što sa bankom sklopite ugovor, ona će svakog meseca automatski vršiti prenos sredstava na dan dospeća računa, a Telenor će vam i dalje dostavljati mesečne račune na kućnu adresu.

Jedino što vi treba da uradite je da obezbedite raspoloživa sredstva na vašem tekućem računu u visini Telenor računa na datum dospeća.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Ja na ovo nikada necu pristati. Razlog je vrlo jednostavan, vec sam imao takvih situacija da mi se pojavi fantomski racun sa nekim ciframa. Hvala im lepo ali mi nije problem da kad vec placam sve racune platim i ovaj za mobilni....

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Kod kog operatera i da li si koristio roming? .
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Lobachewsky, kod Mobtela tadasnjeg i bez rominga ...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

I kod mt:s-a postoji trajni nalog, ustvari, svi racuni mogu da se placaju na ovaj nacin. Ili preko e-banking-a, sto je takodje odlicna stvar. Sve sto treba je da se ode do banke i sve sredi.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Ja od kako sam uzeo broj kod Vipa,ovako placam, i ni jedan jedini put za poslednjih 6 placenih racuna nisam imao problem.Stigne mi koverta kuci sa specifikacijom,pise tog i tog dana ce vas racun biti zaduzen za toliko i toliko,ja nakon tog datuma proverim, i uvek je sve bilo ok.... Meni jako korisna opcija. Poenta je u tome da Vip recimo bas reklamira tu opciju, tojest kad sam sklapao ugovor,odmah su mi je ponudili, i ja sam naravno prihvatio,dok mi kod MTS nikad niko nije ni spomenuo da je to moguce,pa sam se cimao standardno do poste i ostalo.....Sto bih ja morao da preturam po sajtovima i pretrazujem sve moguce nacine da nekom dam pare? Dobar poteza za Vip, a dobar i za Telenor, pod uslovom da ne budu cutljivi o tome kao MTS. :D

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Telenor je vec obavestio sve postpaid korisnike u koverti sa racunom. Slika u boji, sve ful. . . :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

A evo i linka do ove informacije na Telenor web sajtu: http://www.telenor.rs/?section=private&page=6930
iPhone 6 Plus

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

10 posto plate lobačevskom :D

nista posebno ali korisno... :)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

Trajni nalog je svakako jedna dobra fora u danima gripa :D nema pemzionera i nadrndokanih saletrasa poste ( nema neka velika provizija na vipov racun zato sam reko posta ) a pritom i ustedite bar sto se vipa tice 50% na ukupnu vrednost prvog racuna koji stize nakon podnesenja zahteva.
Citam da su pojedini imali problema to je mozda ali cisto sumljam nekada bilo, danas je to mnogo kulturnje svi sa trajnim nalogom su sami vrh postpejd korisnika bez obzira na tarifu tj paket :)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Akki napisao:10 posto plate lobačevskom :D

Ili 25 posto popusta na pretplatu :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

51Pegasi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Pet, 12. Feb 2010. 11:27

Post od 51Pegasi »

U vipu se dobija 50% popusta na pretplatu na prvom mesecnom racunu nakon aktivacije trajnog naloga. Dobro dodje! :)

Odgovori