Da li da kupim telefon sada ili ce biti boljih ponuda?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
nevermind
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 02:35

Da li da kupim telefon sada ili ce biti boljih ponuda?

Post od nevermind »

Trenutno sam zainteresovan za kupovinu samsung wave-a, najverovatnije kod telenora na prenesi plus 500. pa me zanima samo da li neko mozda ima neku informaciju da li ce biti nekih akcija tu oko nove godine kao sto je pre bilo, to jest da li da ga kupim sad ili da cekam deda mraza sa nekom boljom ponudom? :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Za sada cekaj, jer ko zna da li ce da bude i tog famoznog MNP-a, a samim tim bi trebalo da bude jos povoljnijih ponuda. Pa ce da vidimo :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

I ja cekam e sad ce da vidimo dali smo izgubili vreme ili cemo nesto dobiti videcemo.Trebalo bi da bude nesto povoljnije ali nekad oni znaju i posle nove godine da ponude jos bolje ponude,setimo se februara ove godine.Usred meseca su napravili ono snizenje telefona.

nevermind
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 02:35

Post od nevermind »

miodrage, u pravu si ja sam skroz zaboravio na mnp, ipak cu sacekati pa cu zadrzati svoj broj, to mi je mnogo bolje nego da se cimam i menjam broj. hvala :)

guava
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 65
Pridružio se: Uto, 18. Jan 2005. 01:56

Post od guava »

jel postoji negde jedinstvena ponuda telefona za februar preko mts-a (kod svih firmi)


ranije je bilo na mondo forumu....

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Nema više toga, od kako su ukinuli deo vezan za mts na mondo forumu.

Uskok
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sre, 16. Feb 2011. 01:08

Post od Uskok »

mts danas izbacio 5 HTC modela: Radi se o sledecim telefonima:
- Desire Z
- Desire HD
- Mozart
- HD7
- Wildfire

Izgleda da se polako pripremaju za MNP, verovatno se u narednim danima moze ocekivati jos bogatija ponuda.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Da ali nemogu se kupiti kod njih nego kod dilera. Ponovo samo u visokim tarifama. Zasto li je to tako samo strucnjaci u mts-u znaju, gde li su im oci da se ugledaju na primere Vipa i Telenora.

hibiskus
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 666
Pridružio se: Sre, 18. Mar 2009. 01:34

Post od hibiskus »

a stvarno nisu normalni sa ovim tarifama ffs. Ovo me podseca na one duple akcize za gorivo: dacemo vam kvalitetan proizvod ali po visim cenama nego sto je normalno.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Баш су повољне понуде. :lol:
Само не разумем, како они мисле да зараде нешто са оваквом понудом...

hibiskus
Може и онај фазон: "Импулс није поскупео, него је време импулса скраћено" :roll:
Слобода или смрт

Uskok
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sre, 16. Feb 2011. 01:08

Post od Uskok »

Vala bas tako, jedino od ovoga sto bih ja sebi mogao da priustim je Wildfire, mada je i on sad vec star model i vise nije ni priblizno hit kakav je bio kad se pojavio. Imalo je logike da ga Telenor i VIP daju po toj ceni kad se tek pojavio i kada je vredeo mnogo vise. Mislim da Telekom prilicno kasni, s obzirom da mi je trenutno cena u prodaje negde oko 200 evra ili malo vise. Licno mislim da ce morati mnogo vise da se potrude ili da ovakve modele ponude uz neke jeftinije pakete.

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

to sam hteo da pitam vidim recimo vip ima telefon koji za pretplatu od 1000din daje za 24000din a nov je u prodavnici 28000din mislim da i mts to isto ima ali me zanima pise da se placa na rate po recimo 5000din. pa me zanima da li se placa i pretplata 1000 + 5000 rata ili se onda samo placa 5000din. bez pretplate? Ustvari ako je cena samo 40e onda cu ga kupiti u prodavnici nimalo se ne isplati da ga uzimam preko nekog operatera...?
htc wildfire s

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Pretplata + rata.

mijko
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 15. Jul 2011. 12:00

Post od mijko »

Uskok, u Telenoru se ne isplati uzimati HTC Wildfire ni jedan ni drugi jer razlika u izradi u odnosu na Samsung galaxy mini je minimalna. Wildfire ima istu rezoluciju ekrana kao mini jedino je za milimetar veći dijagonalno (WFRE 3,20 inča a Mini 3,14), kamera je bolja na HTC-u i ima blic, ali meni ni jedno ni drugo nije važno (dakle ovo je moje mišljenje), procesor je 528 mhz a na miniju je 600 mhz (kao na wildfire S), sve u svemu razlika u ceni je ogrooomna i nikako ne bih uzimao HTC. Evo i činjenice Samsung galaxy mini na prenesi i surfuj 500 izađe 3990 dinara na dve godine, a na isti paket HTC wildfire iznosi 11880 dinara (za šta?-bolja kamera ima blic, i malo više rama, ali samo android froyo 2.1). Računica je trenutno jasna za one kojima kamera ne predstavlja ništa bitno, galaxy mini!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

mijko, jeste razlika nije mala ali za toliko i vredi kvalitenije izradjen Wildfire S.

mijko
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 15. Jul 2011. 12:00

Post od mijko »

Ok Wildfire S još i nekako ali onaj stariji model ne vredi toliko, ovo poređenje koje sam ja stavio je bilo za taj stariji model Wildfire-a. Samo da se razumemo, ja sam prvobitno ciljao taj Wildfire ali kad sam video razliku u ceni, i opet razliku u kvalitetu, po meni ne vredi HTC toliko.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

E onda uredu, ja sam misleo da si skrenuo paznju na ovaj noviji Wilfire S jer onaj stariji vise niko i ne spominje.

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Ako može objašnjenje oko kupovine Blackberry Curve preko mts-a... Znam da obično mora da se plaća ona BB usluga dodatno na pretplatu, međutim sada ne piše ništa. Da li sam ja nešto propustio ili...?
https://webshop.telekom.rs/detaljnije.aspx?tel_id=16
Sony Ericsson C510

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Ja sam nesto nacuo, ne znam koliko je sve to tacno i istina pa zato odmah da se ogradim. Navodno operateri povlace BB iz ponuda jer kod naroda nemaju bas neku prodju upravo zbog tih servisa koji prilicno kostaju a ne pruzaju mnogo vise s obzirom da danas manje vise svi paketi sadrze i internet saobracaj. I sad, kako ih povlace, u vip-u uopste ne naplacuju servise dok za mts neki kazu da i dalje naplacuju a drugi da nece naplacivati dok ne rasprodaju zalihe telefona.
Treba otici i pitati direktno u poslovnici. I meni ti telefoni izgledaju zanimljivo, samo sto nisam siguran koliko je stabilan BB os.

Banega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2011. 19:26

Post od Banega »

@Azimuth, sto se tice kvaliteta Blackberry su po meni najkvalitetnije odradjeni telefoni koje sam ja ikada drzao u rukama, stvarno fanscinantno :o I imao sam priliku jedan malo čačkati, delovao mi je sistem prilicno brz i skladan, mislim da ne treba sumnjati ni u stabilnost. Ako je ukinura BB usluga, onda je jedan takav telefon pun pogodak :roll:

Odgovori