(RAS)PRODAJA TELEOKOMA

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

(RAS)PRODAJA TELEOKOMA

Post od sigi »

Gradili su ga nase babe i dede , mame i tate kopali kanelice , prinosili i pravili slavlja u svakoj ulici u kojoj se uvela naprva zvana telefon , sve se radilo o svom trosku i jos je placano toliko papreno da su mnogi ostali gladni

70 setih je kostao oko 5 hiljada
80 oko 3 hiljde
pred kraj 80 oko 2, 5
devedesetih je bilo jeftinije( ali se cekalo da ratovi prodju na kraju neki nisu ni docekali zivi da ga uvedu )
00 je bilo skoro za djabe ali vise nikom nije bilo do toga jer je uveden mobilna

Telekom ode u istoriju skupo krvlju i znojem placen a za dzabe napravljen za dzabe prodat .

Telekom nevolim nevole ga mnogi , ali ovo je tregedija prodati zlatnu koku to ima samo u Srbijici koja ubija

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

sigi, ok, a sta ako ga ne prodaju? Nista od obecanih kredita, nista od evropskih integracija, nista od zajmova - zemlja ode u 3 lepe (ionako nije daleko od ostog), i mozemo i mi sa njom. Zlatna koka mozda jeste, ali ako ti neko mocan diktira nesto, i pritom ti zavrce ruku sve jache, ti mozes ili da poslusas ili da cekas da pukne, a zna se koliko to boli...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

:( a znam batice mene inace ubija nostalgija , ali moglo je drugacije samo ko jebe raju sta raja zna :x ama bre savili su nam prsljenove samo je pitanje dana kad ce onaj od koga se pralizuje da pukne.

daje sa se za dzabe pare ce spucati ovi nasi na perverzije i njihove bahanalije :x

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

?!?!?!?!?!??! Jel ova tema ima neku poentu, ili samo kuknjava? Hoćemo o politici malo možda da pričamo?


Ništa tu još nije odlučeno, mnogo je u igri, a od nas ovde ništa ne zavisi. Ima i razloga i razloga protiv samo mojne s patetikom please.

Ja bih ovo brisao pre locka :disgust:
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Па ти чим се умешаш у сличне теме оне оду под кључ.
Што се продаје тиче, напуниће краткорочно посебни буџет а то што ће се сваке године испумпати стотине милиона кога заболе. У оваквим тренуцима се сетим једног пријатеља кад се убије од пића и понавља "Само ћерај Зазо"
Таква је и наша термитска власт.
Слобода или смрт

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Postoji slicna (ista)tema,(viewtopic.php?t=20227&start=60) gde je o ovoj temi raspravljano.
I jos jedna slicna-viewtopic.php?t=21522

Zalosna je Vlast koja ne zna nista drugo osim da rasprodaje sve sto je drugi napravio.
Nije jos vrema za prodaju koke nosilje.


Napisa Miskoni za kraj-
http://www.youtube.com/watch?v=ha-7kNQP ... re=related

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Nikola Vapa/CA, baš tako! Crna slika i prilika naše realnosti...

Lock! Slika

Zaključana tema