Koji je vaš operater?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori

Koji je vaš operater?

Telenor postpaid
40
24%
Telenor prepaid
6
4%
VIP postpaid
39
23%
VIP prepaid
7
4%
MTS postpaid
64
38%
MTS prepaid
13
8%
 
Ukupno glasova: 169

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Koji je vaš operater?

Post od Ivan Cirkovic »

Moguce je. Oni sada i da hoce da mi prenesu broj, nece moci, jer sam potpisao sa Telenorom. U sredu se cuo sa operaterom i tek u cetvrtak ujutru me je nazvala koleginica i uzimala podatke jmbg, adresu, licna karta podaci i pricala kakva je procedura. Isto tako je rekla da u petak ocekujem dokumenta na kucnu adresu od kojih potpisujem dva primerka i jedan ostaje kod mene... Dokumenta su jutros stigla, a ja znam da sam sinoc potpisao bez problema ugovor. Mozda je Telenor odbacio zahtev od mts za prenos broja, jer sam dosao da potpisem ugovor kod njih ili je mts zakasnio sa podnosenjem zahteva... Ja stvarno ne znam sta drugo moze da bude.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji je vaš operater?

Post od Azimuth »

Ajde, molim te, ponovo pročitaj šta sam napisao. Nemoj da vrtimo istu priču u krug.
Ti "papiri" koji su ti stigli (ili nisu) i koje nisi potpisao su ništa drugo nego ugovor kojim si se ti odlučio za neki paket. Dakle paket a ne prenos broja. To su dve odvojene stvari.

Nije u pitanu da li oni hoće ili neće da ti prenesu broj, već da je procedura oko prenosa broja započeta onog momenta kada nisi prihvatio njihocu ponudu i da ti u Telenoru nisi mogao da potpišeš ugovor.

Da sumiramo, ili nisi ni podneo zahtev za prenos broja ili si podneo zahtev ali si se predomislio i prihvatio ono sto ti je Telenor ponudio (mada si, čini mi se, napisao da te nisu ni zvali što implicira da im nisi bitan zbog minimalnih računa). Ako je ovo drugo (pod uslovom da su te zvali), onda si morao da pristaneš u roku 2 dana od dana podnošenja zahteva za prenos broja. U tom roku se obavljaju radnje koje su preduslov da se izvrši prenos. Sam prenos se vrši u naredna 2 dana tj najvise za 4 dana od dana podnošenja zahteva. A sve to izlazi iz vremenskog okvira koji si ovde spominjao. Sve to lepo piše na linkovima koje sam ostavio na prethodnoj strani.

Priznaj da nešto od onog što si napisao nije istina i da završimo ovu temu.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Koji je vaš operater?

Post od Ivan Cirkovic »

Ja se stvarno ne trudim da lazem ovde. Da li su oni podneli zahtev ili nisu, ja ne znam. Da sam se predomislio, to je tacno. Zato sam i otisao u Telenor. Nista me nisu pitali vezano za prenos, tako da verovstno prenos nije ni zapocet. Samo me cudi kako nije, ako su mi stigli ugovori na kucnu adresu... Papiri koji su stigli su verovatno ugovor kao sto ti kazes... Sve sto ti ti naveo je ok, ali ja ne znam sta se desilo kod ovih iz mts-a... Ne verujem da ce oni na usmeno odobrenje da ti podnose zahtev za prenos broja. To moze da se zloupotrebi. Da sumiramo. Podneo zahtev preko call centra, otisao posle dan u poslovnicu telenora u 20h i podneo zahtev za postpaid.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Koji je vaš operater?

Post od miodrage »

Ivan Cirkovic, jesi ti bio u poslovnici mt:s ili ne? Ako jesi, tamo si nesto potpisivao i Azimuth je u pra vu. Ako nisi bio, nego si samo telefonski pricao, onda si ti u pravu, jer su stigli samo papiri za otpocinjanje procedure prenosa broja, a koja sada nece biti uradjena. Kraj price.
Azi, ja sam ga skontao samo on ne ume da se izrazava, tj. kao ume, ali ja bolje razumem i njega tako nemustog nego on samog sebe.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji je vaš operater?

Post od sugarcoated_ass »

miodrage napisao:ja bolje razumem i njega tako nemustog nego on samog sebe.
Aaaahahahaha! Ovo je za potpis! [emoji38] [emoji38] [emoji38]



Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Koji je vaš operater?

Post od Ivan Cirkovic »

Ahahahaha, nisam bio u poslovnici, vec telefonom sve. To sam i napisao u nekom od prethodnih postova, da sam su me zvali iz call centra. Ljudi, sve sam ja lepo napisao, nego je doslo do zabune. 8) 8) 8)

Odgovori