Telenor banka

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Telenor banka

Post od Andrijano »

iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor novosti

Post od Lobachewsky »

Nova tema! :D
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Re: Telenor banka

Post od Andrijano »

Ima aplikacija za android - https://play.google.com/store/apps/deta ... lenorbanka

Slika Slika




za iOS jos uvek nema.
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor banka

Post od Lobachewsky »

Aplikacija im je odlicna, medjutim ne treba zaboraviti da su banke tu da nas pokradu, bez obzira koliko kul njihovi vlasnici bili :) Mada Telenor odavno nije vise kul.

Ali dobro, ako ostavimo to postrani (besmisleno je ispravljati krive drine sad ovde), ja bih rado koristio usluge Telenor online banke, medjutim mora da izrazim sumnju u svakodnevnu dostupnost njihovih bankarskih usluga. Da li ce postati popularni, pre svega zavisi od njihove podrske offline.
Jer dzaba ovako dobra aplikacija, ako u Beogradu postoji svega tri bankomata da se podigne kes.
Ako zele nesto konkretno da naprave (a ja bih iskreno voleo da se konacno nesto desi), svaka njihova poslovnica u svakom gradu bi trebalo da ima po jedan takav bankomat, a u Beogradu bar tridesetak.
Vidim da pruzaju neku uslugu slanja i prijema novca koja se obavlja preko njihovih posebnih bankomata - ali dzabe ja nekom posaljem novac, kada taj neko mora da ode na drugi kraj Beograda samo da bi ga podigao. Obesmisljava se ceo koncept. No, neka oni rade kako misle da treba.

Ako sam zbog necega srecan to je sto ce razdrmati konkurenciju, pa bi onda i Banca Intesa unapredila svoju mobilnu aplikaciju u nesto ozbiljnije i funkcionalnije. A to bi vec bilo nesto, s obzirom na mrezu koju je razvila u Srbiji.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Telenor banka

Post od Azimuth »

Vidim postavili su bankomat i u poslovnici na Bulevaru u NS. Doduse, jos uvek nije u funkciji, sija samo ono svetlo iznad, al tu je pa ce valjda proraditi uskoro.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor banka

Post od Lobachewsky »

Svaka poslovnica bi trebalo da ima po jedan takav bankomat. Aplikacija im je odlicna, ali moraju poraditi i na fizickoj dostupnosti. Posto, kako sam skontao to nije obican bankomat, vec se preko njega moze uplacivati novac na racun i jos stosta, kao mala banka u svakom.
Dobro, tek su krenuli, samo kazem :roll:
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Telenor banka

Post od PetarI »

Postavih pitanje na pogrešnom mestu,pa ga zato ovde,gde treba ponavljam.Da li treba biti korisnik Telenor mreže da bi mogao postati komintent Telenor banke?

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor banka

Post od Lobachewsky »

PetarI, nije potrebno biti korisnik telenor mreze. I dobro je sto je tako.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Re: Telenor banka

Post od sigi »


PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Telenor novosti

Post od PetarI »

Ima li neko iskustvo sa tom njihovom bankom?Da li je neko počeo da je koristi?

danil80
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Pon, 15. Sep 2014. 17:30
Lokacija: Belgrade, Serbia
Kontakt:

Re: Telenor banka

Post od danil80 »

Ništa što već nije viđeno u online bankarstvu, osim onih slanja novca na mail (aka Skrill). Verovali ili ne, ono što mi se najviše svidja je dizajn aplikacije i Web interfejsa. Dok ne bude više bankomata za ubacivanje para, mene neće videti.

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Telenor banka

Post od Layne_Staley »

Dizajn app i web interfejsa je najvece smece koje sam ikada video u zivotu (govorim kao programer koji programira ibanking). Workflow im je takodje blagi uzas
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor banka

Post od Lobachewsky »

Layne_Staley, obrazlozi :roll:
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Telenor banka

Post od Layne_Staley »

UI aplikacije i web interfejsa im je uzas jer je, po meni, skroz nelogican, ne radi kako treba, blagi uzas sa http requestovima (na web-u), u losoj tehnologiji je radjeno, itd itd ..
Za workflow, nije im secure, kada saljes nekome pare ko nije u telenor banci, online, taj neko ide na njihove linkove, unosi neke secure kodove koje im oni daju, pritom unosi svoj broj racuna na nekom linku koji dobije u mailu...

Mogoa bih da objasnjavam do prekosutra, ali radim i danas pa sam u frci malo... :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor banka

Post od Lobachewsky »

Layne_Staley, dobro, za te tehnikalije si verovatno u pravu (posto te nista nisam razumeo :D :P ) ali po meni sam UI i nije toliko los, cak sta vise po meni je vise nego potrebno osvezenje... recimo interfejs aplikacije Banca Intesa-e je bruka i sramota koliko je lose odradjen i organizovan, posebno za banku te velicine. Najvise sam se nadao da ce dolaskom Telenor Banke i ostale velike banke poraditi na svojim aplikacijama za online banking.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

danil80
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Pon, 15. Sep 2014. 17:30
Lokacija: Belgrade, Serbia
Kontakt:

Re: Telenor banka

Post od danil80 »

@Lobachewsky baš tako, mislio sam isključivo na vizuelni izgled aplikacije i UI a u tehničke detalje se već ne razumem, ako kažeš valjda jeste tako :)

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Re: Telenor banka

Post od evolution »

Mobilna aplikacija na iOS platformi

Nakon dolaska iPhone-a u Telenorovu ponudu, Telenor banka predstavlja i mobilnu bankarsku aplikaciju za IOS platformu. Sa predstavljanjem ove usluge, Telenor banka nastavlja sa uvođenjem inovacija u svoj koncept mobilnog onlajn bankarstva spajajući telekomunikacijske i finansijske servise. Svi zainteresovani građani mogu da odaberu prilikom registracije u internet ili mobilnoj aplikaciji banke opciju da neophodnu ugovornu dokumentaciju dobiju na kućnu adresu.

Download: https://itunes.apple.com/us/app/telenor ... d908353542
iPhone 6 Plus

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Telenor banka

Post od dachakragujevac80 »

Poslednji dan stare godine,otvorio sam račun u Telenor banci,rekoh ajde da probam,ništa me ne košta,a i onako planiram da u martu uzmem telefon na 24 rate! I mogu vam reći da nije loša stvar! Otvaranjem računa dobio sam popust na dve pretplate od 50%,što i nije mala stvar jer je meni pretplata 4000 mesečno! Fora je samo da se izvrši neka transakcija kroz tvoj račun,a to je rešeno tako,što mi je onaj radnik u Telenor prodavnici najpre uplatio 2 dinara na račun,a onda sam ja njemu vratio dinar! :D Jedini trošak je 500 dinara koji ti skidaju uz naredni račun,ali to je jednokratno! Postoje tu i druge povoljnosti kao na primer plaćanje računa bez provizija i sl.!
Nije loše,ništa ne košta,a može dosta da pomogne! ;)

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Telenor banka

Post od PetarI »

Postoji li aplikacija Telenor banka za windows op.sistem?Nešto gledam,ali i ne vidim.

edit:

Upravo sam dobio mejl,kojim me obaveštavaju da još ne postoji app.,ali da rade na njoj.Djekna još nije umrla,kad će neznamo...
Poslednja izmena od Lobachewsky u Pon, 09. Mar 2015. 11:18, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Nikada ne pisi postove jedan za drugim, koristi opciju izmeni.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor banka

Post od znemanja »

Da prupitam neke detalje oko ove banke. Naime za nekih nedelju dana mi istice ugovor u mt:s-u na paketu mobilni net, pa nameravam da predjem u Telenor. Znaci zakljucio bih novi ugovor na dve godine yz neki net paket i kupio bih tablet uz taj paket. Kakve pogodnosti bih dobio otvaranjem racuna u toj banci?
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori