MT:S Banka

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MT:S Banka

Post od znemanja »

Roda92 napisao:Znemanja kolika je provizija po nalogu putem elektronskog bankarstva?
Na standard paketu, provizija je bila 25 dinara po plaćenom računu, ali se ne plaća održavanje račun. Kod progresiv paketa nema provizije prilikom plaćanja, ali održavanje računa je 300 dinara mesečno.

@Apolo, kao što sam i napisao za kreditiranje ne znam. Znam samo da postoje neke opcije za kredite jer su mi iste nudili, ali pošto me nije zanimalo nisam se detaljno informisao.


Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: MT:S Banka

Post od Apolo »

@znemanja, odmah ti mogu reci da je u tom slučaju Telenor sa 25 din provizije skuplji od drugih banaka, dok je ovaj paket od 300 din bez provizija ista priča kao kod Intese. Ok, ne koristis ti ali vecina ljudi koristi i sigurno im u tom slučaju Telenor neće odgovarati. Svako spram svojih potreba bira, ali ponuda banaka je daleko šira od pukog održavanja računa i podizanja gotovine na ATM.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Festina lente.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: MT:S Banka

Post od miodrage »

гари, ja sam u Raiffeisen, i mogu reci da sam njima prezadovoljan. Nikad za ovih 15 godina koliko sam njihov korisnik nisam imao problem koji nije bio odmah resen. Ustvari, jesam jednom, nedelja je bila, a ja nisam znao da imam limit placanja, hteo sam da platim neku vecu kolicinu novaca sto nisam mogao, iako sam imao sredstava, ali mi je bankarka (imam licnog bankara) dala savet da deo uzmem na bankomatu, deo da platim karticom. Tako uradio i to je to. Potrajalo je tih 20-ak minuta.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MT:S Banka

Post od znemanja »

@Apolo, moguće da kreditne ponude Telenor banke nisu na nivou drugih banaka. No, meni je kod banke bitno i kompletno korisničko iskustvo (brzina rešavanja problema, praktičnosti i sl. ). Kod Telenor banke me privuklo što jednom karticom mogu da plaćam sve i ovde i u inostranstvu i online, jedna kartica za devize i dinare. Sa drugim bankama nisam imao tako dobro korisničko iskustvo.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: MT:S Banka

Post od vla-do »

znemanja, tu opciju ima i Unikredit banka. Sa njom možeš plaćati u dinarima u Srbiji, a u inostranstvu ra forintama ili evrima na primer.
To mi je redovna platna dinarska kartica. Ali, ovde u Subotici su radnici u banci smotani (da ne napišem nešto ružnije) i apsolutno kvare korisničko iskustvo...

Pored nje imam i Telenor karticu, koju koristim za internet plaćanja i na njoj imam uvek malo novca. :)

Po meni, iskustvo sa bankom najvećim delom zavisi od zaposlenih. Bilo da se misli na ljubaznost, stručnost, volju da ti pomognu ili šta god. Ovi iz Unikredita nemaju ništa. :D

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MT:S Banka

Post od гари »

miodrage napisao:гари, ja sam u Raiffeisen, i mogu reci da sam njima prezadovoljan. Nikad za ovih 15 godina koliko sam njihov korisnik nisam imao problem koji nije bio odmah resen. Ustvari, jesam jednom, nedelja je bila, a ja nisam znao da imam limit placanja, hteo sam da platim neku vecu kolicinu novaca sto nisam mogao, iako sam imao sredstava, ali mi je bankarka (imam licnog bankara) dala savet da deo uzmem na bankomatu, deo da platim karticom. Tako uradio i to je to. Potrajalo je tih 20-ak minuta.
Jesam primetio da ima razlike između različitih poslovnica. Konkretno, u poslovnici na Pozorišnom trgu su daleko stručniji od onih iz poslovnice na Bulevaru cara Lazara. Govorim o Novom Sadu naravno.

Tako da, ako se držiš one poslovnice u kojoj znaju svoj posao, neće se imati problema, i biće super baš kao što kažeš. To je bar moje mišljenje.

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: MT:S Banka

Post od Roda92 »

@apolo kreditna u socgenu nema provizuju prilikom koriscenja, npr 30000 podelis na 6rata i rata ti je jednaka 5000dinara s time da limit mozes da oslobodis na elektronakom bankarstvu i za ratu koja dospeva npr u maju mesecu.

@znemanja hvala

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: MT:S Banka

Post od PetarI »

I Mts banka i Telenor banka moraju biti konkurentnije sa ponudom kredita,da bi zaživele "život prave banke".Kao ideja neke nove banke,kojoj u potpunosti pristupaš od svoje kuće,sve zahteve podnosiš onlajn,podižeš pare gde hoćeš(ako ih imaš),to je sve ok,samo ponuda nije potpuna.Kad toga bude biće i one u potpunosti ok.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MT:S Banka

Post od гари »

Ako uopšte i hoće da budu "potpune" banke. Možda im je namera samo ovo - da budu OK za ljude koji inače ne bi imali tekući račun, a koji bi da povremeno plaćaju online, ili šta već.

Sent from mTalk

Odgovori