MT:S Banka

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

MT:S Banka

Post od Azimuth »

mts je predstavio svoj najnoviji proizvod namenjen fizičkim licima "Račun Plus".

- Tekući račun bez naplate održavanja – sredstva kojima raspolažete možete da koristite u više valuta (RSD, EUR, USD i CHF); omogućena vam je kupovina i prodaja deviza po povoljnim kursevima i bez provizije; priliv sredstava na račun iz inostranstva je bez naplate naknade; „Račun Plus“ možete da otvorite putem kurirske službe.

- Svi bankomati u zemlji bez provizije – uz „Račun Plus“ dobijate i MasterCard debitnu karticu sa PayPass tehnologijom uz koju možete da plaćate račune bez unosa PIN-a do iznosa od 1.500 dinara; pored plaćanja u našoj zemlji, MasterCard karticu možete da koristite za plaćanje u inostranstvu, kao i za internet plaćanja.

- eBanking i mBanking potpuno besplatno – možete da otvorite „Račun Plus“ putem usluga eBanking i mBanking; da izvršite plaćanje prema inostranstvu bez odlaska u banku; imate mogućnost besplatnog SMS obaveštenja o prilivima na račun, kao i upravljanja limitima potrošnje, mogućnost blokade i aktivaciju potrošnje.

- Sefovi: diskretno i bezbedno čuvajte vrednosti i dokumenta u tehnološki najnaprednijim sefovima.

- Štednja: otvorite dinarski ili devizni štedni ulog i izaberite rok oročenja prema svojim potrebama, na 3, 6, 12 ili 24 meseca.

http://www.mtsbanka.rs

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MT:S Banka

Post od гари »

Ovo je odlično! Hvala što si podelio tu informaciju sa nama. :)

Sent from mTalk on Windows 10 phone

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MT:S Banka

Post od Azimuth »

Po drugi put sam obrisao offtopic. Sledeći put idete na hlađenje.

emhno1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 28. Maj 2017. 15:50
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Kupovina google play aplikacija omogucena u Srbiji

Post od emhno1 »

Jel' saznao neko nešto o mts banci? Kakvi su uslovi kod njih u odnosu na Telenor banku?

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MT:S Banka

Post od Evindzer »

Sve što sam saznao je da postoji i da imaju jedan bilbord u BGD-u, više od toga mislim da ne znaju ni u MTS-u. :D :D

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: MT:S Banka

Post od brankisha »

Ovo iz inostranstva na racun me interesuje ali nisu znali da mi objasne kako funkcionise. A ni ovi seljoberi iz Intese i Unicredita isto ne znaju. Koja katastrofa.

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: MT:S Banka

Post od Roda92 »

Sigurno preko IBAN instrukcije, dostavis je drugom licu koje zeli da ti uplati, on sa time ode u banku i ti nemas trsakove priliva novca, kao sto skoro sve banke naplacuju u zavisnosti od iznosa.

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: MT:S Banka

Post od brankisha »

Ja sam pokusao da uplatim na svoju Visa karticu iz Srbije dok sam bio preko bare. Nit su oni tamo znali, a za nase tek da ne govorim.

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: MT:S Banka

Post od Roda92 »

Treba ti samo ova instrukcija sti sam ti napisao, to trazis od svoje banke da ti posalju na email. A onda u inostranstvu das na blagajni i oni sve zavrse ti samo naravno das devize ili to lice uplati preko te instrukcije u toj banci, i onda se proknjizi kroz 3 do 5 dana. Samo proveri sa svojom bankom kolika je tarifa za priliv deviza.

geza
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 548
Pridružio se: Uto, 01. Feb 2005. 11:24
:: Moto G5
Kontakt:

Re: MT:S Banka

Post od geza »

Mesečno održavanje računa 100 dinara...
https://www.mtsbanka.rs/sr-Latn-RS/stan ... /racunplus

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: MT:S Banka

Post od Ivan Cirkovic »

U Telenoru imate besplatno odryavanje racuna. Treba zaobilaziti mts u sirokom luku... Pokazali su se kakvi su kao infrastruktura neta, a za ovo su zakasnili... 8)

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: MT:S Banka

Post od Sale_M »

Ni Telenor nije nista bolji u globalu.Vip je mozda malo bolji sto se par stvati tice, al sve u svemu ne valjaju nijedni.

Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: MT:S Banka

Post od Apolo »

Ivan Cirkovic napisao:U Telenoru imate besplatno odryavanje racuna. Treba zaobilaziti mts u sirokom luku... Pokazali su se kakvi su kao infrastruktura neta, a za ovo su zakasnili... 8)
I Telenor i Mts treba zaobilaziti kao "banke" i otvoriti račun u pravoj banci sa širokom ponudom usluga.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Festina lente.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MT:S Banka

Post od znemanja »

@Apolo, zašto? Telenor banku koristim 3 godine (u maju će biti pune 3 godine) i imam samo reči hvale. Jedna kartica za sva plaćanja online, za devize, za dinare, za inostranstvo. Kreidtnu karticu takođe imam ali je ne koristim jer mi nije potrebno kreditiranje. Jedino što ne znam jeste kakav im je ponuda kredita, znam da imaju ponudu nekih kredita, ali mislim da je to nešto osetno manje nego kod drugih banaka. Za ove tri godine nikakav problem tj. jedini problem je bio kada mi bnakomat nije izbacio traženi novac a isti je skinut sa računa. Jedan poziv banci je rešio problem i u roku od 24h mi je novac vraćen na račun. Isti problem pre par godina Banca Intesa je rešavala punih 7 dana. Održavanja računa je besplatno, ali se plaća provizija prilikom plaćanja računa preko mobilne ili web aplikacije. Postoji i progresiv paket gde je održavanje računa 300 dinara, ali nema provizije prilikom plaćanja računa. Imao sam račune kod brojnih banaka i ubedljivo najgora je Komercijalna banka, tu banku ne želim da vidim ni na slici koliko su primitivni a osoblje u najmanju ruku nekvalifikovano. Telenor banka je za sada ubedljivo najbolja banka koju sam koristio i bez problem bih je svakom preporučio.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: MT:S Banka

Post od Apolo »

znemanja, iz razloga sto sam radio u banci, a na trenutnoj poziciji izmedju ostalog direktno radim sa bankama na dnevnoj bazi, pa sam detaljno morao analizirati sve njihove ponude, nacin poslovanja itd. Naime, Telenor/MTS nisu losi ako imas neke ogranicene potrebe, tipa ebanking, dizanje para sa racuna, cekovi i slicno. Sto se kreditiranja tice trenutno je tu Intesa neprikosnovena sa svojim kreditnim karticama na rate bez kamate (doslovce ne placas nista ako redovno izmirujes obavezu, dok kod drugih banaka imas neke skrivene troskove tipa jednokratne naknade u zavisnosti od broja rata, ili proviziju za obradu transakcije). Meni su kreditne kartice ovog tipa neophodne, samim tim iskljucujem sve banke koje mi ovu uslugu ne mogu ponuditi.
Kazes besplatno odrzavanje racuna a naplacuju ti provizije kada placas racune ili platis 300 din za neki drugi paket ali nema provizija na placanja... Ovo je vec vidjeno kod drugih banaka koje imaju i po nekoliko paketa racuna, gde ne placas odrzavanje, placas nesto malo ili tipa 300 din. ali nemas provizija, imas kreditne kartice itd.
Sto se kredita tice, tu je izmedju stalog jako bitna pozicija banke na trzistu da bi mogla da obara stope, odnos aktive/pasive pa u zavisnosti od toga da li trenutno prikupljaju kapital ili plasiraju, a trenutno Telenor i MTS tu zaostaju. Medjutim svakako covek treba odabrati banku/racun spram svojih trenutnih potreba, toliko ih ima na trzistu kod nas da generalno moraju da se lome za klijente.

Ne znam kakva je Intesa ranije bila, ja sam trenutno jako zadovoljan njihovom podrskom, par puta im pustim mail sa pitanje a oni me pozovu telefonom u toku dana da mi odgovore na pitanje, a i na mailove su jako azurni.
Festina lente.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: MT:S Banka

Post od Sale_M »

Amin za ovo. A Inesa je najbolja banka generalno kad se gleda kod nas i to bez premca. Ja sam godinama u njoj.

Poslato sa Huawei P10 VTR-L09
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: MT:S Banka

Post od m@c|-|oR »

Intesa je za firme očaj jedan.
Privatno sam u Raiffeisen banci od 2004. Od vremena uzimanja stambenog kredita (2011) sam izdejstvovao mnogo dobre uslove.
Firma nam je u Intesa i mogu reći da su lopovi jedni bezobzirni.

Poslato sa P10 uz pomoć Tapatoka
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MT:S Banka

Post od гари »

Moja devojka je u Reiffeisen banci, i oni nikako nisu dobri. U raznim poslovnicama pojedini zaposleni su bilmezi. Portir nepristojan, službenica koja samouvereno govori pogrešne informacije, a uz to i beskoristan korisnički servis. Skoro svaki put kad je imala neku nedoumicu, morala je da ide u poslovnicu da se raspita jer su ovi sporo odgovarali, i beskorisno.

Bilo je tu dosta toga, da ne nabrajam primere, ali najnoviji kiks im je taj što je želela da može sa svojom VISA karticom da može da plaća kad nešto treba u inostranstvu, i kad je stigla u HR, prc Milojka. Plaćanje sa karticom na radi jer joj ipak nisu omogućili da, između ostalog, kartica povlači novac sa evro računa radi plaćanja u nekoj trećoj valuti. A da bi to rešila, morala je banku da zove iz rominga, ili da se vraća u Srbiju. I tako spuca ona oko 1000 dinara na razgovor da bi rešila tu stvar. (Ne znam da li je mogla preko mejla, ali probala je i tako, i prvi odgovor je bio "nemate sredstava na evro računu", a to nije bilo tačno.)

Možda su iz drugih aspekata i dobri, ali što se ovih stvari tiče su katastrofa.

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: MT:S Banka

Post od Roda92 »

Apolo, pogledaj kreditnu karticu u societeu, kada imas na tekucem racunu viska para mozes preko elektronskog bankarstva da otplatis rate prevremno da ti ne stoje ako vec ne mora :)

Znemanja kolika je provizija po nalogu putem elektronskog bankarstva?

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: MT:S Banka

Post od Apolo »

@Roda92, to prevremeno možeš isto na Intesi. Zapravo možeš da otplaćuješ kad god, koliko ti sredstva omogućavaju niko te tu ne sprečava. ALI SocGen banka naplaćuje proviziju za obradu transakcije, dakle bez kamate ali uz određene troškove, iz razloga jer je u pitanju Installment kartica gde troškovi finansiranja padaju na kupca.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Festina lente.

Odgovori