Virtualne cene telefona

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
thasa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 24. Dec 2004. 14:37
Lokacija: Veliko Gradiste

Virtualne cene telefona

Post od thasa »

Vec vise puta sam svedok pojave da prodavci mobilnih telefona u oglasima objave nizu cenu, a kad pokusas da se informises o ceni dobijes odgovor da je cena veca od objavljene za 5-10 evra. Ta pojava je posebno zastupljena u "HALO-OGLASI"-ma,a i prodavci koji se reklamiraju na ovom sajtu nisu imuni na to. Takodje se dogadja da model telefona za koji se interesujete nije u prodaji iako ste procitali sasvim suprotnu informaciju i to na saju koji se redovno azurira.

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Pa dobro, to rade valjda da bi privukli ljude da dodju i kupe. Sto se tice ovog sajta, ja u skorije vreme nisam primetio tako nesto, sve cene stoje i ima telefona. To je pre bio problem, ali se sada sve odlicno, i najvece cestitke adminu sajta za to

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Sve informacije posaljite na "Brza poruka adminu" i mi cemo da proverimo i da korigujemo. Morate razumeti da je trziste telefona veoma turbulentno i da se cesto desavaju izmene koje mi pratimo ali radnje su ponekad u zaostatku. Ukoliko nam date konkretne informacije mi cemo reagovati na svaku proverom i upozorenjem.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Mozda ne bi bilo lose da ubacis
Slika
Za prodavnice
Da se brisu ocene starije od 60 dana, ali da bude i misljenje korisnika zastupljeno. Diskretno onako da stoji pored cene.

thasa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 24. Dec 2004. 14:37
Lokacija: Veliko Gradiste

Post od thasa »

Bas danas sam u prodavnici "MOBTREND"na zelenom vencu kupio telefon.Prodavacica mi je rekla cenu visu od cene objavljene u oglasima i na Vasem i nasem sajtu.Na pitanje kako je moguce da se cena razlikuje od cene u oglasima odgovorila mi je da se radi o gresci u stampanju,a na pitanje da li postoji greska i u ceni objavljenoj u njihovoj internet reklami izvinula se i korigovala cenu uz obrazlozenje da su se cene spustile ali da ona ponekad pogresi.Pitam se koliko takve greske donose ekstra profita i sta se desava kad covek ne bude dovoljno uporan?Pa ne zivimo valjda u Turskoj da se cenkamo po bazarima!!!

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Ne zivimo u turskoj, turska je imala evropsko prvenstvo u kosarci, pobednika kupa uefa, svetsko prvenstvo u kosarci se ceka...

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ne znam sta ti je znacilo to " Pa ne zivimo valjda u Turskoj..." Pa Turska je za nas primer kako jedna zemlja treba da funkcionise. Tamo ces teze da nadjes ''virtualne cene telefona'' i takve lazi. To kod njih ne sme, kao i u 99% normalnih zemalja. Mi smo thasa daleeeeekooooooooo ispod turske po svemu nazalost

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Nazalost, jos uvek nema E poslovanja pa ne mozes direktno kontrolisati cenu.. ako se to uskoro uvede bice jako lepo sa jedne.. ali jako komplikovano sa druge strane jer ce to povuci za sobom i cinjenicu da nema vise crnih i sivih telefona.. samo cista roba

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Nece ni biti skoro E poslovanja kod nas. Pa pogledaj samo ovde 95% nema ni kreditne kartice (sto je u svetu nezamislivo, svaka porodica ima bar po jednu karticu), jos se bune za cekove kao od pre sto godina. Doduse, ima i za to MALO opravdanja, a to je da ljudi nemaju sta da stave na racun za kartice, doduse, i za cekove je slican postupak ulaganja tako da.............. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Odgovori