razlike u cenama

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

@ludak

Mislim da si se gadno istripovao, zovem se Boris i nemam nikakve veze sa Sasom.
Imam 063 post pejd broj koji je moje vlasnistvo i do pre nekih 7 dana imao sam 6600 koju sam prodao, ali nikada nisam imao karticu od 256 mb. :!:
and justice for all...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa Srbine, i nisam naisao... :) Ne znam shta su radili tim telefonima ako su skidani, vjerovatno novi frimver i nova maska, al sa nekim firmverom od neke mreze nisam. :) Inace kod nas ove nase mreze daju cesto da uzmemo telefone preko njih (prosle god npr. 3650 je bio 200e, a tada je kostao 350e minimum u prodavnicama) ono s ugovorom, i oni su bili original, Nokia pakovanje, garancija, orig. uputstvo sve. (a ja sam tada uzeo 7250i inace kad je to bilo :( ) Tako da recimo 3650 fonova ima masu i original su... :)

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

Neke mreže ne označavaju telefone izvana, recimo O2 na SE, znači ja ga odradim, bude ko novi ( iako na k700 ostavljam ovaj software jer je pouzdaniji ) ili recimo 6600 sa Orange mreže ima samo malu oznaku na zadnjem poklopcu, ona se može skinuti ili poklopac baterije zamjeniti.

Međutim neke mreže stavljaju oznake koje ne možeš ukloniti ( izuzev zamjene maske) to su T-mobile, Vodafon...

Tim telefonima ništa ne fali.

Što se tiče kutija, što je neko pomenuo, mi prodavci smo uvjek korak ispred mušterija, ja recimo dobijam i originalna uputstva, za K700 dajem uputstvo ko lektira u gimnaziji 3 knjige, cd, kabl a telefon ne stigao čak bez punjača.

Sve u svemu sigurni ne možete biti nikad, ali ispravnost telefona nije upitna.

Pouzdan prodavac ne postoji, svi ti pričaju priču, ako pogledaš garanciju sve ti je jasno:
1. baterija 15-30 dana, a ako ne valja kažu nisi dobro formirao :mrgreen:

2. telefon 6-12 mj poneki 2god (ali kad ga vratiš niko ti ne daje nov telefon, već ti skrpaju stari, i tako u krug dok ti ne dosadi)

3.telefoni na preklo flat kabl nije obuhvaćen....

Drugim rječima, garancija vrijedi samo ako telefon rikne u potpunosti, znači da bude mrtav, a ja takav prodam jedan od 200, uglavnom je ovako i kod ostalih, u svim drugim slučajevima skrpaće ga i vratiti ga tebi. :|

Odgovori