najbolji svih vremena

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
nikolabj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 10. Dec 2004. 19:58

najbolji svih vremena

Post od nikolabj »

sve ste pitali, glasali, koji je prvi, koji je drugi, koji je najveci, najlepsi, najruzniji itd...
a koji mislite da je najbolji koji ste koristili- najizdrzljiviji, najprakticniji...
ja mislim da je to bez sumnje ericsson t20s
SE k800i +1gb +mps60 :-)

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

nikolabj, po ova tema bas i nema smisla jer svako godisnje doba nosi i najbolji telefon za tu sezonu.....po meni najbolji telefon ikada je nokia 6310i (ima gprs,bt,extra bateriju i dan danas kosta kao polovan k750 ili 6630.....)
Mada odmah do njega je ericsson t28,gde izgled cini svoje...pa moze i t39 (koji vec ima bt)
Nokia 8310,belo osvetljenje + fm radio.....
Izgleda da nema kraja listi......................
D500&E71

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

K750 bio i bice :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

3310..
6600..
k750..
n73..
i sada N95 ili K850.. dajem glas za Nokiju (sada nisam subjektivan, jednostavno je vreme pokazalo da Nokija ima modele koji idu iz ovu temu..)
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Najbolji ikada??? Ne znam, mozda 6630 i w950... Iako su sada prevazidjeni, u svoje vreme su bili cuda...


A, da je tema glupa, da, nenormalno je glupa :wacko:
iPhone + CX300

nikolabj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 10. Dec 2004. 19:58

Post od nikolabj »

nije glupa, zato sto me je skoro drug pitao da mu dam t20, ja ga pitam sta ce ti a on kaze pa nosio bih ga umesto k750. pa me zato zanima. kome se ne svidja...
MilančeBGD bravo majstore :)
SE k800i +1gb +mps60 :-)

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Kada se radi o izdržljivosti, postoji jedna stara tema... :wink:
viewtopic.php?t=1217

...i još jedna ne tako stara...
viewtopic.php?t=10189

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

E61 :D :D :D :D
A mislim da ova tema i nema smisla jer svakome je njegov fon najbolji. Ustvari, nekome treba kamera na fonu, nekome GPS, nekome QWERTY, nekome da izgleda...
E iz ovih razloga smatramda tema nema smisla.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

miodrage, ne da nema smisla, nego je to strasno, pazi molim te koji je najbolji telefon ikada... Pa najbolji je neki Japanski, koji ima ekran 6440x480, i merac zagadjenosti vazduha...

Ne moze da bude najbolji neki koji je deset puta prevazidjen...

Sada cete vi reci da nisam razumeo poentu, jesam je razumeo, zato sam i rekao 6630, ali stvar je u tome da je totalno glupavo... Kako recimo k750 moze biti bolji od k850???
iPhone + CX300

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Spyker, pa ja mislim da ima smisla jedino u smislu koji je VAMA najbolji telefon... jedino sta koga zadovoljava. Naravno da uvek trazim vece, jace, funkcionalnije.
Ali zato ima onih koji bez 5 MPix ne pricaju... treci ce da kaze joj kakoje ruzan, e ovo je telefon, i pokaze mi recimo iPhone (bez pljuvanja molim)...
Mislim da ova tema moze bez locka odmah SHIFT+DEL
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Super Sayian
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2007. 08:40
Lokacija: NBG

Post od Super Sayian »

Najaci fon ikada je NOKIA 7210 brate fon je shmekerica totalno 8) i naravno 3310 :D .

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Tema nema smisla zato sto nije naveden kriterijum koji je bitan pa da se po njemu izjasnimo,najbolji svih vremena jos nije izasao i nece jos dugo (ako ce ikada) a kada se to desi...
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

Ja mislim da bi tema mozda trebalo da se zove "Sa kojim ste se telefonom najvise odusevili kad ste ga kupili"

Npr. Ja sam bio najsrecniji kad sam kupio t610, srecniji nego kad sam nabavio 6630

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Moze ;) odlican predlog 8)
Ja svoje misljenje i dalje ne menjam 8)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

najvise sam se obradovao kada sam kupio n73, bilo je to najjace prepodne, odem sa ortakom u bajlansku, kupim ga i peske idem preko mosta jer nisam hteo sa se guzvam u basu da mi neko ne bi ukrao fon!! bio sam sludjen totalno..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

ma ..priznao zo neko ili ne, za cenu koja jeste i za ono sto pruza naj bolji fon je K750 i nema dalje..

a ako uzmem stara vremena mislima isto tako da ericsson R600 nema konkurenciju.. imao je:

* tri boje displeja.. crvena, narancdjasta i zelena
* zabrana poziva.. lista koja te moze dobit itd itd
* poruka stane oko 100
* imao je smajlije koje si mogao ubacit u poruke..
* imao je program za crtanje i to sto nacrtas moglo je za pozadinu.. a u crtanju si imao 3 nijanse tako da je mogla slika bit fenomenalna
* baterija je kao i kod svih SE telefona.. vise nego odlicna i izdrzljiva


bio je dosta mali ali jako jednostavan za koristenje i kucanje poruka

nikada necu zaboraviti dan kada sam ga kupio itu dragost.. cuvao sam ga ko oci u glavi nikaa nisam bio sretniji.. sad kad bi dobio n95 i iPhone odjednom, nebi nio blizu bio sretan kao tad.. nema tog radovanja vise kao kod nekad

ufff.. koja nostalgija

iskreno kada bi ga nasao novog ili barem u ekstra stanju.. dao bi cak 40€

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

napalm death sad si me podsetio na moj SE T100, mali ali extra telefoncic, bas mi je bio super, pre njega sam imao 3310 i on mi je bio super, e sad bi ih opet imao. dobro je sto sam T100 prodao tetki pa ga mogu otkupiti, al od 3310 se izgubio trag :cry: . meni su se ova dva telefona urezala u pamcenje i necu ih zaboraviti, a N71 i A835 sam odavno zaboravio. sta bih dao da mi je jedan T100 ili 3310.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ja sam 2 puta bio odusevljen :) Prvi put kad sam dobio 3210 uh kako sam bio srecan, mislio sam da je to najbolji telefon na svetu, zmijica, veliki ekran( u odnosu na onaj na ericsson 628) :o :D
Drugi put je bio kupovinom k750 :) mnogo me je odusevio telefon, a sad kad sam uzeo k800 i nisam bio nesto narocito odusevljen...
Ko zna mozda se odusevljenje menja sa godinama... Ali opet mislim da ce se neko najvise oduseviti kad kupi telefon za male pare, a da je dobar :wink:
Sto kaze napalm death ni ja ne bih bio srecan kad bih dobio n95, ili neki skup telefon...
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Lazaboj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 94
Pridružio se: Pet, 15. Jul 2005. 21:07

Post od Lazaboj »

Po meni zaboravili ste SIEMENS SL45 i ME45.Bez premca najbolji telefoni.ME45 preziveo pakao samnom,nikad nisam bio mirno dete,a SL45 u to vreme imao memorijsku mp3 player.Eeeeeeeeeeeeee to su bili dani. :lol: :lol: :lol: :lol:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Najvishe sam se odusevio kad sam dobio 2000. svoj prvi telefon 5110... joj koja sreca, pa jos sa nekom maskicom sa nekim munjama i slicno. Nudili su mi kule i gradove za taj fon. Nakon toga 3310 i FBUS kabl za njega... kad sam krenuo na faxu ljudima da ubacujem melodije i slike i operator logoe... zarada nije bila losha :)
E onda odusevljenje sa 3300, MP3 i dosta dobar telefon... i sada E61, moj prvi Symbian.. e njim sam najvise i odusevljen.
I nekoliko drugih fonova izmedju...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori