Mobile fest u Novom Sadu od 27. do 29. maja

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

Masterokrata, cime idete? i kolika je cena karte? :|

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Hmm evo ovako utisci....Udjosmo na sajam obisli 50m2 izlozbenog prostora sa standovima telenora,mts,vipa,pakom,comtrade i tehnomobile videli 2-3 devojcice i zavrsili turu za 38,6sekundi..

Dakle ljudi nemojte da se ni trudite da idete tamo jer nista ama bash nista necete videti...Mrtvo nema nikoga pusto...A reklamirase ga 2 meseca...Toliko od mene (zao mi samo sto sam se preznojio dok sam dosao do Sajma )
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Tuga pregolema, i ja sam danas svratio (sreca pa mi je usput na putu do kuce). Jedino sto je "valjalo" je HTC stand :D Skoro pa da je i jedini stand uopste, posto kao sto Jones kaze 50 kvadrata u vr' glave.

Steta, steta.

ADMIN - kontaktirajte IH (organizatore) i predlozite saradnju!!! Ja bih 100% ucestvovao na bilo koji nacin u toj prici. (Pomoc oko organizacije, ili samo poseta, sve jedno...) i siguran sam da bi vecina forumasa takodje ucestvovala. Na sajtu mozemo pola godine unapred predlagati i planirati sta ce se raditi tamo, mozemo demonstrirati neke nove momente kao sto su razna modovanja, itd....

8)

P.S. Ulaz je Free
...shit happens... keep d smile!

bygynon
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Sub, 13. Okt 2007. 06:13

Post od bygynon »

Jel dele bar bombone ako im odneses stare telefone i punjace da ih recikliraju? :D :D :D

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Nazalost bas tako sam i zamosljao taj hapening,ali sta ces kada smo takav narod.....ili to nas trenutni nivo telekomunikacija....mada mogli su barem operateri da ponude neke specijalne sajamske uslove (tipa da osteiocima koji sklope ugovor na sajmu ponude 20% nize cene telefona....)
Samim tim iako sam svega 5 min od Master centra,ove godine ce veliki mobilfest proci bez mene....
D500&E71

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

loki13 aj upali BT mozda te nadjem :D
sa koje si strane? prema nn? 8)
...shit happens... keep d smile!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

blade_bre, ne ja sam na s.detelinari.....jedino ako imas ultra jak bt pa da se uparimo :lol: :lol: :lol: :lol: sorry za mali off
D500&E71

Odgovori